PDA

Zobrazit normální verzi : Změna konfigurace serverů(?) - Nelze se připojit



Sawyer
03-11-15, 22:04
Ahoj, mam stažený tento CS 1.6(http://www.cswarzone.com/p/home.html), který je jako NS úplně nejlepší. Vždy mi to šlo, ale 2-3 dny zpět je začátek toho, kdy se připojím jen na pár sekund. Vykopne mě to a napíše: "MAS STARE CS, STAHNI NOVE NA csko.cz"
Zkusil jsem vaši verzi CS 1.6 s v43 protokolem(fakt katastrofa). Věděl jsem, že to bude totální propadák a taky, že ano. Ani se mi CS 1.6 nespustilo. Nechci vaši verzi, fungovalo to doposud, tak kde je problém? Přestal jsem hrát League of Legends kvůli lidem a nechci přestat hrát hru, která má docela fajn komunitu a mrtě mě baví, jenže na jiné servery nechci!

Kotel
03-11-15, 23:46
Cs z kotelny je v podstatě stejné jako tohle. Bohužel máš ip adresu shodnou s cheaterem, takže potřebuješ nové cs. Jaké máš windows? Zatím nikdo neměl problém se spuštěním.

Sawyer
04-11-15, 11:53
Mám Windows 7. Co se týče IP, nemohu ji mít stejnou. Za routerem je jen veřejná a ta se ukazuje. Mam internet se 3 lidmi a nikdo z nich CS nehraje, tak jak je možné, že mám stejnou IP jako nějaký hacker? Co se týče internetu, mám ho nově měsíc a půl.

Zoyer
04-11-15, 12:55
Mám Windows 7. Co se týče IP, nemohu ji mít stejnou. Za routerem je jen veřejná a ta se ukazuje. Mam internet se 3 lidmi a nikdo z nich CS nehraje, tak jak je možné, že mám stejnou IP jako nějaký hacker? Co se týče internetu, mám ho nově měsíc a půl.
provider ti mohl nastavit IP, kterou už někdo používal a cheatoval na ní.

Reflex.
04-11-15, 15:52
bezdovodne ju mohol nadstavit?

Zoyer
04-11-15, 19:42
Pardon, napsal jsem to špatně. Ne nastavit, ale přidělit no.. lepší?

Sawyer
05-11-15, 08:25
Vůbec nevíte, co píšete. Když jsem neměl problémy, tak to znamená, že je chyba jinde. Jo, koupil jsem si net, neblblo to, 2-3 dny zpět mi poskytovatel změnil IP a ono to začalo blbnout. Teď o červené karkulce. IP je pořád stejná. Nahoře je Banlist a tam jsem si ověřil, zda je moje IP blobklá či ne a není! Za další, kdybych měl BAN na IP, tak se ani na ten server nepřipojím, ale já se připojím a určitě by mi to hodilu hlášku, že na tomto serveru jsem zabanován. Když jste někde zabanováni, jiná CS instalačka/ verze neobejde ban, ale to taky nevíte.

To je fórum...

hofy
05-11-15, 08:56
Na tvoji IP ban nevidím, takže by ses měl připojit s libovolným cs, který podporuje protokol 48, což je běžný standard, hraje na něm každý a není v tom žádný problém. Klienta, kterého používáš, se mi nepodařilo nainstalovat, tak nevím.
Jaký máš problém s klientem z Kotlety? Píše ti to nějakou chybu?

Kotel
05-11-15, 10:25
Teď se připojí, takže dál bych se tím nezabýval.

Sawyer
05-11-15, 17:00
Děkuji.