PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na server AWP - PRIJATÝ



anakin_pok
04-11-15, 20:49
Zdravím všechny hráče a adminy, kteří se budou k mé žádosti vyjadřovat, i všechny ostatní.
Po nějakém čase jsem se rozhodl opět oslovit tuto komunitu s žádostí o udělení práv na server AWP. Jmenuji se Franta, bydlím v malém městě nedaleko Brna, je mi za dva měsíce 50 let. K mým koníčkům patří počítač a exotická zvířata, která chovám. Pracuji jako zástupce ředitele na jedné škole. Více bych o sobě zatím nepsal, myslím, že by to mohlo stačit.
O práva jsem se rozhodl požádat, protože bych se rád podílel na dodržování pravidel na serveru, se hrou CS mám docela dlouhé zkušenosti, baví mě hrát (docela dobrý relax po práci) a hlavně proto, že si myslím, že v mém věku a odehraném čase na Kotelně /AWP serveru (43d 04:33:13h) mám této komunitě co nabídnout. Navíc jsem na AWP serveru přítomen skoro každý den. Na AWP serveru hraji pod nickem Tom, STEAM_0:1:18447380. Jako plus ke své žádosti uvádím, že na jiné servery skoro nechodím, jsem věrný Kotelně a serveru AWP.
Ban jsem nikdy neměl. Admina jsem nikdy nedělal, ale jsem připraven se vše naučit.
Děkuji za zvážení mé žádosti.

Giussepe
04-11-15, 21:26
Právě jsem si přečetl první žádost od které uběhly zhruba 4 roky. Je celkem úctyhodné, že tě to stále baví a stále si věrný tomuhle portálu.
V první žádosti mám dojem, že jsem četl, že si nikde nikdy admin nebyl a byl ti vyčítán nedostatek zkušeností a že by klesla úroveň portálu. Hádám, že za tu dobu si jistě nějaké zkušenosti nabral, a pokud ne, tak ve zdejším admin teamu určitě můžeš něco pochytit, něčemu se přiučit a podobně. Navíc, v dnešní době je ta úroveň tak trochu někde jinde než tomu bývalo tenkrát.

Já jsem určitě PRO. Na awp serveru smrdíš stále a nevidím důvod proč bys admin být nemohl.

A jen tak pro zajímavost, mohl bych se zeptat, jaká exotická zvířata chováš?

anakin_pok
04-11-15, 21:29
Chovám papoušky, dělám akvaristiku, teraristiku, je toho docela dost, věnuju se tomu už 45 let.

matis
05-11-15, 08:05
- dalsi dochodca ? :D
- skill nic moc ? :D
- no co s nim ? :D

Tak dobre zoberme ho..... jednoznacne PRO

Edit
\pre menej inteligentnych bez ironie

+ vek
+ slusny skill
+ hodi sa do timu, pre timovu spolupracu vhodny

baf
05-11-15, 09:25
Pro aspon uz nebudu nejstarsi myslim.

DiEAcE
05-11-15, 10:56
Na awp hraje casto a zkusenosti urcite taky ma, za me Ano.

Samco
05-11-15, 17:07
AWP hrá už roky, hlásenia má a na serveroch pôsobí slušne a neutrálne. Vek je tiež plus. PRO

Britny
05-11-15, 17:59
Jsi ze stejného města jako já :D Že uhodnu kdo jsi :DDD

Akože na AWP moc nechodím, párkrát sem se tam byla podívat a možno i něco zabanovat, ale máš ode mě PRO za to, že musíš denně poslouchat ty pubertální děcka z našeho města :D pač kluci už vše napsali :happy:

Klimax
05-11-15, 18:02
11 z 11 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný... za mna pro, vyjadrenia v minulej ziadosti + vek atd atd

anakin_pok
05-11-15, 19:13
Jsi ze stejného města jako já :D Že uhodnu kdo jsi :DDD

Akože na AWP moc nechodím, párkrát sem se tam byla podívat a možno i něco zabanovat, ale máš ode mě PRO za to, že musíš denně poslouchat ty pubertální děcka z našeho města :D pač kluci už vše napsali :happy:

Jak jsi na to přišla? ? :DDD. Uchovej v tajnosti, dík.

Britny
05-11-15, 19:20
Jak jsi na to přišla? ? :DDD. Uchovej v tajnosti, dík.

Neboj, máš mou pozvánku na steamu, tak tam můžeme pokecat :)) (sry za OT)

Idea
05-11-15, 19:40
Na servery ho vidim casto, chatlog ukazkovy, skill tam je a aj hlasenia co som pozeral all banned. Plus vek je dalsie velke +. PRO

Mr.ADIO
07-11-15, 15:05
Proč takovejch zástupců ředitelů není víc ?

btw: Britny, je nám jasné, že je to tvůj bejvalej učitel :D

anakin_pok
07-11-15, 21:01
btw: Britny, je nám jasné, že je to tvůj bejvalej učitel :D

Tak to není pravda, neučil jsem ji!

Britny
07-11-15, 21:13
Proč takovejch zástupců ředitelů není víc ?

btw: Britny, je nám jasné, že je to tvůj bejvalej učitel :D

Za mě tam ještě nebyl :taunt: Nebo si aspon nikoho takového nevybavuju :think:

hfQ.V
07-11-15, 21:54
+ hrá tu odkedy vynašli počítač
- vek...50? veď to už má smrť na jazyku..oplatí sa ho na tú chvíľu ešte brať?
- skill - starší ľudia majú horšie reflexy a pomalší reakčný čas
ne dúfam že to nepochopí nikto zle dávam moje neskutočne podstatné PRO

UNHCZ
07-11-15, 22:00
Jelikož od mého názoru se taky odvíjí názor náborářů, tak za to, že máš nervy se třepat nad mládeží ve škole, a k tomu chceš jako admin pokračovat i doma, ti dávám PRO.
+aktivita (1.rank)
+hlášení
+chování

+- vysoký věk :D Jelikož hodně lidí napíše někomu kdo mu dá kill že je kid apod. chcu vidět jak jim vysvětlíš že ti je 50 :D

Nihilia
09-11-15, 19:39
Trochu mimo téma, ale je naprosto úctihodné, že v pokročilejčím věku má člověk ještě znalost her, jako ty/vy.

Nedokážu si představit, jak můj otec, kterému je mimo jiné také 50, adminuje :-D Máte moji podporu a současně bezvýznamné PRO.

pweredbytvaroh
09-11-15, 20:03
Nevím, zda tu můj názor vadil, ale napíši ho sem znova. Pro, viz důvody nade mnou

Koprakek
18-11-15, 18:54
pro

HSMartinka
08-12-15, 11:11
tiež Ti/Vám dávam PRO aj keď na AWP moc nechodím.

mirous
08-12-15, 11:46
Na AWP nechodím z jednoho prostého důvodu. Nebaví mě ta monotónnost, neustále hrát s jednou zbraní (nůž nepočítám). Proto se docela divím, že jsi vydržel na tomto serveru hrát tak dlouho a stále Tě to baví. Na druhou stranu, já taky hraji jenom GunGame, od doby co tu jsem. Je úžasné, že se najde hráč CSka i v padesáti, tím spíše člověk ze školství. Stačilo by mě potkávat smrady ve škole, natož na serverech, kde si do "huby nevidí" (i když ve školách to asi není dneska lepší). Tak snad nevybanuješ celý server drzých školáků :D. Nevím, kolik je na AWP cheaterů, ale je fajn, když má server svého stálého admina, který tam udržuje pořádek. Vidím to na GG, není to vždy jen o chytání cheaterů, ale stačí vyhazovat nehrající hráče, seklé hráče a podobně.

Za mě máš velké PRO a doufám, že nevadí tykání, ale věkový rozdíl je jen 22 let :whistling:.

anakin_pok
08-12-15, 14:08
Za mě máš velké PRO a doufám, že nevadí tykání, ale věkový rozdíl je jen 22 let

Tykání mi nevadí, sám jsem si zvolit toto prostředí a chodím sem dobrovolně. Bylo zde i napsáno, jestli mě nerozhodí oslovení KID. Takovéto věci neřeším, jsem zvyklý i z práce pohybovat se mezi touto věkovou skupinou. Tykání beru od všech. Ale v práci ne, to by to v tom školství vypadalo!!!!! :cray:

Saintpepo
16-12-15, 08:59
Pro. Welcome

baf
16-12-15, 09:28
Blahopreju vitej do rodiny dedku :)

mirous
16-12-15, 09:42
Vítej :) hned bych mu šoupnul nálepku "děda", kterou bych vzal matisovi a tomu bych dal nálepku "klučík" :D

KeYo
16-12-15, 12:58
Vitaj medzi chodiacimi cicinami a vagínami :entneho:

anakin_pok
16-12-15, 14:32
Díky všem, a za všechno, moc si toho vážím. Možná ani nevíte, co to pro mě v mém věku znamená. Budu se snažit být platný a uvážlivý. Jen mám problém, koho si zvolit jako mentora. Neujal by se mě někdo, to je prosba.

Saintpepo
16-12-15, 14:47
Díky všem, a za všechno, moc si toho vážím. Možná ani nevíte, co to pro mě v mém věku znamená. Budu se snažit být platný a uvážlivý. Jen mám problém, koho si zvolit jako mentora. Neujal by se mě někdo, to je prosba.

Vyriešené, lock.