PDA

Zobrazit normální verzi : DRIVER /A/ + nějaký ns zavorky a čísla v nicku STATUS MÁ ADMIN RIXIE



kova
30-12-11, 12:29
demo : http://leteckaposta.cz/198886929
wallhack a 90% aimbot.

kova
30-12-11, 12:33
omg nepleť to sem RIXIE ví co a jak a jen on má řešit tohoto hráče. NE NEM YSLIM ŽE RIXIE MÁ WH JEN PÍŠU ŽE SEM S NIM DOMLUVENY ŽE TO VYŘEŠÍ

kashpi
30-12-11, 12:39
Na tom demu jsem WH nikde neviděl teda :D

kova
30-12-11, 12:40
se podívej znovu jak se při té hře chová. Neumí ani nakupovat a jen tak si dá awp z otočky hlavu ve skoku aha. Tak se trošku vzpamatuj, podívej se na jeho nick a do jakých zdí kurva čumí!

kashpi
30-12-11, 12:42
Tak mi to vyčasuj, kde má podle tebe něco.

a dej sem SteamID, protože pokud dobře vidím, tak je to steamák

kova
30-12-11, 12:49
Tak zase tu budu jak koko7 hodinu čumět na demo jenom aby si nějaká piča co neumi ani nakupovat ještě hodinu běhala s wh a ab po vašem super serveru.

d3r0v4c
30-12-11, 12:56
Kova važ svá slova mohly by byt taky ty poslední co řekneš na techhle stránkách. Na tom demu není nic průkaznýho ani WH ani tvůj smyšlený AB. Podle mě je jen chlapec lepší než ty a to tě zřejmě uráží.

ZEUS
30-12-11, 13:29
Měním názor, že ten týpek WH má a důvod ? Demo jsem zkoukl celkem 3 a dle těch časů, co vypsal kova musím říct, že to souhlasí. Jsem pro zabanování. Kovo a uklidni ten svůj slovník :)

kova
30-12-11, 13:30
OK. Ještě, než napíšu časy tu dám 2hlavní faktory : 1. TOČÍ SI KOLEČKO I PŘES BLOK
2. NEUMÍ ANI NAKOUPIT

ČASY : 1. 9:39 (fakt nevidíte, že mu to cuká)
2. 11:17 (ano skiller umí házet granáty)
3. 11:25 (má i skvělé uvažování při hře plazí se fakt inteligentně)
4. 11:54 (ví o hapOhovi v plantu, tak si najisto počká až mu vyjde..)
5. 12:40 (zase mu nákup trvá půl roku, asi je zkušený SKILLER)
6. 12:49 (v klidu si vyjde, protože vidí rushovat jen 1 hráče)
7. 13:03 (nikoho za zdí nevidí, tak se jen tak z nudy začne na místě točit)
8. 13:26 ( jestli to není aimbot, tak ja sem HeatoN)
9. 14:57 (hned přibližuje na most)
10. 15:50 ( zase vidí jen 1, tak vyjde a chvilku poté díra do pekla na probíhajícího hráče)
11. 16:10 (miří přímo na hráče pes ve tvaru pudinku a rychle z něj uhne, aby nebyl nápadný :o) [hned potom nulová reflex na vyskakujícího hráče s!ck]
12. 19:59 (na falešné jde hráči Player vidět hlava, ale on si přes wh myslí, že je za krabicí, tak ho nechá tak a potom se ještě 1x vrátí, opět ho vidí a zase nevystřelí)
13. 20:48 (na co máš radar SKILLERK0 ?)

kashpi
30-12-11, 13:33
proč nám sem ale nehodíš nikam jeho steamID???

edit by ZEUS: Tady máš jeho steam id: STEAM_0:0:3351943, když to proženeš gůglem, tak zjistíš, že má 3 bany za WH

kova
30-12-11, 13:36
RIXIE to má vyfocené omg jak vám to mám řict on má status řeknu mu at to tam dá.

tyger103
30-12-11, 13:39
No něco jsem už naadminoval tak bych rád přidal svůj názor:AB nemá,avšak když se podívám jak se pohybuje a hraje,tak např. když leze s tim awp do "balkonku ,okna" (já nevim jak tomu řikate) tak podle zvuků dá jasně s awp hráče,avšak pak když je třeba na plantu nebo jinde,tak zvuky nepřítele jsou daleko výraznější a on je ignoruje,nebo asi neslyší..to mě zaráží a pak zase podle zvuků čeká na enemy a radar jako by ignoroval...WH bych v tomhle případě nevylučoval.

kova
30-12-11, 13:44
ještě něco : Kova mne požádal abych se podíval na demo , popřípadě vypsal časy. Jen chci říct že jsem v této situaci nestraný a časy nijak nechci napomoct kovovi. Takže první čas 11:55 Vyběhne si z baráku a zastaví se jako největší tupec a čeká. Prostě ho tam vidí , tak si čeká. Ten vyleze bum hlava. Další čas 13:12 Na hráče pod kinem pre-zoom jako prase. Jo dalo by se říct sound, jenže tenhle člověk ho očividně nezná, protože hned potom mu do zad naběhne jiný hrač a knifuje ho. Jen tak.. ta hlava z otočky byla taky hodně dobrá. 14:31 - Wallook na hráče , který je na falešném středu,ale v tomhle případě to byla spíš shoda náhod. 15:49 - Tady snad není co řešit, táhne si zoom po stěně, vyleze a v pohodě ho zabije, jasná situace. 16:08 - Protože tam nikdo není chce si vytáhnout,ale teď ho vidí tak rychle de do zadu, nestihne to. 19:43 - V pekle nejde nikdo vidět,ale on tam stejně střílí a dá frag. Jinak postřehy : Na to že buď hraje nosound, nebo je prostě blbej ví moc dobře. To jeho neustále zastavování se a točení se na míste je nejspíš štelováni hacku. Nejspíš si přepíná režimy nebo tak něco, které je nastavené na šipkách a ty sou defaultně nastaveny pro otáčení v cs.Příjde mi že má i silent aimbot, ktery zapíná a vypína. Toť vše by spinn.

kashpi
30-12-11, 13:56
Kdyby si ty časy sem napsal hned, bylo by to o něčem jiným. Prostě pár drobností přehlídnu. Teď už jsem na tvé straně a podle těch časů tam ty důkazy jsou.

Jen mě zaráží čas 13:16, kde se divím, že mu nedal díru. Ale asi s tím WH hraje dost dlouho a víc co a jak aby nebyl moc nápadnej.
A zvuk opravdu asi nemá, protože některý ty věci by musel slyšet i na reprákách od číňanů.
A ještě čas 20:45 má sice předstřel, ale na svýho a pokud šel po zvuku a nepoužívá radar, tak by se to dalo chápat, ale s WH by snad viděl že je to CT.

kova
30-12-11, 13:58
A ještě čas 20:45 má sice předstřel, ale na svýho a pokud šel po zvuku a nepoužívá radar, tak by se to dalo chápat, ale s WH by snad viděl že je to CT.
A CO TŘEVA ZKUŠENOSTI S WH NEBO MASKOVÁNÍ WH? KDYBY MĚL RADAR, TAK NESTŘÍLÍ. TŘEBA TAM STŘÍLEL SCHVÁLNĚ, ABY SI MYSLELI, ŽE WH NEMÁ, ALE NEDOŠLO MU, ŽE V CSKO JE RADAR^^

kashpi
30-12-11, 14:10
Takže teda žádnej admin mu nesmí dát ban, a má mu ho dát rixie? Jestli to teda dobře chápu

kova
30-12-11, 14:12
mu dejte kdo chcete :D

kashpi
30-12-11, 16:53
banned, pokud bude někdo proti tak se to může znovu otevřít.
lock