PDA

Zobrazit normální verzi : Navrh na zmenu - Zombie Revolution 1,2



Martinos
07-11-15, 12:27
Zdravicko, na tomto mode som si vsimol jedneho nedostatku. Je to moznost pouzit infekcny granat hned po pouziti lieciveho granatu. Napriklad je v kempe posledny clovek a vnutri ho bije 10 - 15 zombikov. Vyhodi v kempe liecivy granat a velka krat sa stava, ze zakerni hraci vonku cakaju, aby rovno do kempu vhodili infekcny granat a robia to furt dookola, len aby im nabiehali killy v podstate za nic. Je to velice neprijemne a hra vtedy straca zmysel. Nedalo by sa to nejako upravit, aby sa ten infekcny granat nedal hodit hned, ale az po nejakom case aspon kym by sa ct nestihli z kempu dostat do bezpecia? Dakujem...

Samco
07-11-15, 15:49
Sekol si sa o sekciu. Čo sa však témy týka, tak toto robím aj ja. Ten mód má dosť veľa múch oproti Apokalypse, ale to čo ty píšeš by som nijak nepozmeňoval, nestáva sa to často a navyše, nech to také jednoduché zas nie je.

Reflex.
07-11-15, 16:31
Toto robim aj ja, a ako samco povedal, je to celkom jedinecna situacia, ked je tolko vela ct-ciek po kope.

Martinos
08-11-15, 12:52
Suhlas i nesuhlas. Ono travim tam denne 6 - 10 hodin a keby som to zacal praktizovat ja tak za tyzden tam nikto nechodi. Stale by ostala moznost vhodit do kempu zm frost granat a so silkom a broukami ten kemp dorazit, len by to chcelo trochu cviku. Toto ked sa zacne diat tak je to ozaj o nicom, lebo to ide vtede dokola a dokola celu mapu. Cize ten casovy odstup medzi liecivym a infekcnym granatom stoji fakt za uvahu :)

Reflex.
08-11-15, 12:58
Martinos, povedz mi, kolkokrat sa ti to stalo, ze si videl 10+ ct-ciek po kope?

Kotel
08-11-15, 13:01
Stačí nastavit krátkou imunitu na granáty po vyléčení.

Martinos
08-11-15, 13:48
Kotel skvely napad!
Reflex: za den hrania ani nespocitam. Ono kazdy den je 1 - 2 mapy kde sa toto deje dookola.

Reflex.
08-11-15, 21:55
Ja na to asi nemam stastie. Vsak dobre, to neni spatny napad ta imunita.

JAMAJKA
09-11-15, 21:50
zdracičko v tomto sa pridavam k hračovy martinos pouzit infekčny granat hned po pouziti lieciveho granatu. je podla mna neferove voči ostatnim hracom mala by sa to zmeniť bol by som rad keby sa na toto niekto pozrel a kusok to pozmenil dakujem :-)

Reflex.
10-11-15, 11:00
Hej, to by sa mohli dat, ze by sa dal kratky casovy interval, aby sa nemohol po liecivom granatu hodit hned inf (trebars 5 sekund.)

Martinos
13-11-15, 16:46
Toto nieje normalne. Len vojdem do hry a uz to aj ide, liecivy - infekcny - liecivy - infekcny a tak dalej ako na kolotoci. Spravte s tym uz nieco prosim...

Reflex.
13-11-15, 21:48
Jakmile bude mat Kotel cas, tak to poupravi, neboj sa.

Kotel
13-11-15, 22:24
Po léčivém granátu jsem přidal imunitu na 4 vteřiny. Pokud to nestačí, můžu zvednout na 6, ale víc ne. Pokud to tedy funguje.

Martinos
13-11-15, 22:56
Ok ak teda mozem poprosit o tych 6 sekund, to by aj mohlo stacit. Ja to budem skusat a popripade dam vediet. Diky moc!

Martinos
14-11-15, 16:48
Tak tato imunita rozhodne nefunguje. Kolotoc pokojne bezi dalej. Otestovane 2 krat nabindovanym infom pre rychly vhod hned po liecivom granate. Bez problemov to nakazi.

Reflex.
14-11-15, 16:57
Martinos, zvlastne je, ze mne ta imunita funguje.. Hraca som nemohol nakazit v podobe 4 sekund.

E: Kotle, ten cas nechaj tak, to je az moc velky zlepsovak pre ct.

Martinos
14-11-15, 21:54
Reflex hram to cely den ale teba som tam veru nevidel. Skusal som to dnes uz 3x aby som sa v tom utvrdil. Zmenu som veru nepostrehol. Zakazdym to ludi v kempe nakazilo.

Reflex.
14-11-15, 21:59
Ja niesom cely den na jednom servery, chodim na apokalypsu, hns, escape, revolution atd..

Kotel to zatim aplikoval co som si vsimol na apokalypsu, neviem, ci to ma v plane davat aj na revolution.

Kotel
15-11-15, 02:21
Revolution ma stejny plugin jako apokalypsa, jen je vypnute expeni a je par mensich zmen. Neni mi teda jasny, jak je to mozny.

LejS
27-12-15, 22:18
Výborný nápad. Len tak ďalej ;) :drool: :drool: :drool:

Martinos
28-12-15, 03:37
Toto vlakno sa moze uzavriet. 4 sekundova imunita zda sa funguje a kolotoce s infekcnym a liecivym granatom uz dlho neboli. Diky :)