PDA

Zobrazit normální verzi : náhrada za Kentaura



Exot
07-11-15, 21:16
Dobrý deň dozvedel som sa že kentaur sa nahrádza novou classou a tak by som poprosil kdo to ma nastarosti za predpokladu že má čas aby sa zverejnilo čo to bude ,jake skilly bude mať ? lebo horím nedočkavosťou som fanúšik tejto classy tak dúfam ze nová class bude aspoň taká dobrá ako tá stará Kenta mam na 62 ale najviac z toho ma zaujíma že jakú bude mať zbraň mne osobne by mohol ten galil aj ostať dobre sa sním dávajú HS :twisted: (bez AB)







Dakujem {-SeXy-} | Mister

Kotel
07-11-15, 21:22
Galil zůstane, jen se změní schopnost, protože tyhle miny už tu byly u protectora.

Smackk
07-11-15, 21:32
Takže, on se už teda bude nahrazovat? Tak to asi zase začnu hrát cod :D

Exot
07-11-15, 22:36
ok

Exot
23-12-15, 15:42
už mám pekný lvl na kentaura (112) dokonca veľa hráčov začalo hrať kenta ked uvideli jak si to dávam
len je problém toho skillu lebo hráči čo skúsia kentaura tak ho prestanú hrať dôvod je taký že tie miny aspoň premňa sú na niektorých mapách k nicomu zároveň ked hráča zebijú tak zmiznú aj míny .teraz sa spolieham na vysoky lvl a skil so zbranami ale male lvli sa večšinou spoliehaju na svoj skill napr FS ,SAPER, preto chcem urýchliť zmenu skilu u kentaura zbrane môžu ostať galil je v pohode samopal ,na dualky NESIAHAť to sú MISTROVE dualky smrti mohlo by sa podľa toho jaky skill dostane upraviť aj staty lebo je dosť málo tej 100 obrany


Dakujem {-SeXy-} | Mister

Martin_V
23-12-15, 16:28
miny jsou super, musis je umet pokladat, tzv. do cesty, kde se bezne chodi, proste do tzv. "vyslapane cesticky" , kdyby se to melo jen trochu menit, tak bych dal to, ze kdyz odpalim minu sapera, vybuchne a vezme dmg stejny, jako kdyz ji nekdo probehne, ale tyto miny u kentaura, proste zmizi... a taky to nezabije vic jak 1 hrace, ta jedna mina, nema zadny radius vybuchnuti, tak jako miny sapera... ja bych je nechal, jen trosku vylepsil... , ale kdyz se ten skill bude menit, protoze to tu bylo drive( to jsem tu jeste nehral) tak, uz vis za jakej? ja jen, ze vsechny skilly se daji ziskat jako item, saper-miny- batoh sapera, FS-rakety- item rakety atd atd... co treba mu dat resus 3? resus 2 si myslim, ze je moc :D , ale resus 3 by nebyl spatny, nevim, nenapada me zadny skill co je v itemech... nevim co mas za plany kotle, mozna pridat k vuli kentaurovi novy item, vubec netusim, neplanuju hrat kentaura v brzke dobe, ale zajimaji me zmeny u class..

Exot
23-12-15, 17:20
ako neni to zly napad tie miny vylepšiť keby ostali aj po smrti hráča jako miny sapera zabili viac ludi ako 1 a mali nejaky radius tak su v pohode
a dynamit ziskať nemožeš:D a ten resus je podla mna hovadina si predstav ze mam 113 a ozivy ma 3 krat :D lebo dmg tie miny maju pekny ale


ale tu mám nápad na skilll názov môže mať C4 bude to ako dynamit ibaže bude časovaný napriklad spawnem sa mam 2 dynamity položím ho na zem alebo na stenu a za 5 sec vybuchne

Grakon2702
23-12-15, 17:31
S těma minama na čas souhlasím. Přidalo by to další strategický prvek do hry a bylo by to více o skillu. Dejme tomu, že po plantnutí by mina explodovala za 10 sekund. Kdyby se k tomu přidal nějaký radius výbuchu, aby to hitlo hráče kolem toho, bylo by to nejlepší. Kentaur má totiž takové staty a zbraně, že se musí spoléhat převážně na svůj aim a ne na schopnost. Skill proto nesmí být moc OP a miny na čas, u kterých musíš delší dobu cvičit, aby byly tak samo účinné to naprosto vyváží.

Exot
23-12-15, 17:39
ja by som pridal ešte obrany alebo HP lebo v zaklade je to 0

ale tie C4 na čas by mohli byť dobre a lepšie použitelné v boji napríklad jak ma demo dynamit používa pri útoku tak kent ich plantne a v pripade jeho smrti do 10 sec vybuchnu alebo bude pred niekym utekať alebo podminuje bombu už teraz ma napada X možností kde sa to dá použiť a samozrejme by to bolo ako dynamit nezničiteľné ale zato výrazne označené aby sa tomu dalo vyhnúť

PS LVL KENT už 113:D

Martin_V
23-12-15, 18:01
Staty bych nechal, ale sniper by mohl mit misto obrany 5 , aspon 10... na to abych s malym dmg snipera ustřílel protivnika, je potřeba aby sniper neco vydrzel, ale ne, aby to bylo přehnane... kdyz obcas vezmu SS a proti je sniper, tak nema sanci, ss ma obranu tusim 0, a na jednu ranu me sniper neda, i s 80 kondici nema moc sance, hybu se, strilim po nem, parkrak ho hitnu a je po nem...kdyz vezmu Fs na snipera, jebnu raketku, uberu mu cca 80,s mp5 nasazim par hs a je po nem, na ranu me neda, na to spoleham (pokud neda hlavu) a diky tomu ze mp5 skoro vubec nekope,muzu v pohode bezet a strilet mu hlavy, samozrejme by me mohl zabit, ale ja mu rozhodim aim... a nemá temer zadnou sanci, natoz z neprostredni blízkosti... vim, mimo tema :-D

Exot
23-12-15, 18:16
ale čo vravíš na tie C4ky

Martin_V
23-12-15, 18:28
Dobrý napad, polozis, a za par vterin to buchne, dobry napad :-D

Smackk
23-12-15, 18:44
Já bych mu dal něco jako anti-granát.. :D Prostě že by na něj nefungovaly žádné granáty, HE (Myslím i špicl a generál. tajemník) by mu nic neubral, flash by ho neoslepil, smoke by ho nezasmoukoval.. :D Páč ty granáty jsou taky celkem dost OP, hlavně na mapě huntic by se to hodilo..
Zbraně bych asi nechal..

Exot
23-12-15, 19:25
Moc op

Leo
24-12-15, 11:22
C4 jsem Pro. Radius větší než u min -.- stalo se mi několikrát, že když jsem položil miny na sebe tak vůbec nevybuchly.. anti-granát bych mu nedával, zkuste si to představit v realu. to snad ani nejde :D jak se ubránit granátu? :)
Flash Čočky - imunní vůči flashi.
Pancéřový suspenzor - imunní vůči hecku.
Vysavač - zneškodnění smoku.. :D
..asi tak :D

Martin_V
24-12-15, 11:28
Anti granat kravina, moc op, proc radius vetsi jak u min? Sak muze byt stejný jako u dynamitu co ma demo...

Exot
24-12-15, 11:32
dúfam že ak pán kotel upravý toho kentaura tak aj vy zistíte že to je dobrá class tak jako ja sice proti niektorým classám je slabá ale je fakt dobrá dával som si záležať na tom skile aby bol veľmi o skile a nie len o stlačení gombíka prehože mám rád výzvy zatial som dotiahol kenta na 114 len za pomoci galila a dualiek nových hráčov treba zaujať čo najviac aby aj oni chceli mať velky lvl :D a som si istý že s tými C4 sa nám to podarý:D

Leo
24-12-15, 18:30
Anti granat kravina, moc op, proc radius vetsi jak u min? Sak muze byt stejný jako u dynamitu co ma demo...

Ano stejný jako u dynamitu, ale miny u kenta mají teď radius docela malý a pořád se bugují, když se překrývají

Exot
24-12-15, 18:36
šak dostane niečo jak dynamit len iný skin a bude to na čas to je celé rádius môže byť jako u dynamitu

alebo dostane 1 C4 co bude uberať jak .........

Martin_V
24-12-15, 19:35
Leo, ja to pochopil tak, ze misto min, co zabije jen toho jednoho jednou minou, tak dostane c4 co ma demo, akorad to vybuchne třeba za 10 vterin, a bude mit 2 nejspis, tak nevim, proc psat aby byl radius vetsi jak u min, miny nebudou a bude z toho c4 co ma demo, tak muze byt stejný radius jako u c4 u dema.. tak jsem proste nepochopil, jak nekdo muze napsat: radius vetsi jak u min a ne rovnou radius jak u dema -.-

Exot
24-12-15, 20:00
ale ak chcete niečo zmeniť alebo máte dotazy k skillu stačí napísať napr skill sa nemusí volať C4 ,mohol by sa napríklad RDX
ja mám plnú hlavu nápadov na kentov skill


Skill číslo 1 - plantne C4 a po 10-15 sec vybuchne dmg asi tak 190 s full int počet :2

skill číslo 2 - dostane Petardy ktoré bude môcť hádzať a po dopade na zem po 2 sec explodujú budú mať dmg 50 počet:4

Skill číslo 3- dostane flashe ale tento flash po dopade exploduje ako bežný flash a po 2 sec vzbuchne znova počet:2

Skill číslo 4- dostane Smoke ale bude to plynový granát bude uberať aj teamu jediný kdo bude mať masku je kent dmg asi tak cca 50 kazde 2 sec počet:1

stačí si len vybrať čo kent dostane a bude to v prípade pripomienok alebo navrhov napíšte :D

Martin_V
24-12-15, 20:16
Skill cislo 1 se mi zamlouvá nejvic, skill 2-petardy s 50 dmg? Ok 4, ale kdyz bude mit nekdo full obranu, řekněme 45% , ikdyz ja ani nevim kolik kdo ma full 45% , v procentech fakt nevim, to je jedno proste ikdyby 45% , to tam snad nejaka classa ma, tak mu to da zhruba 27dmg.. jako vyhoda pro me :-D , ale nevim, přijde mi to malo... skill 3 flashe,takze vlastne 4x flash , pokus nebudes jak tank, bude ti nadavat tvuj team za teamflash... a smoke, na huntic masakr, cely team na jednom miste... ale aby to bralo i vlastním, no nevim... a nezapomeňte, vsechny skilli se daji ziskat jako item, krome dynamitu, který uz ani nevim proc zrusili jako item, uz jsem to asi zapomněl... takze bude novy item :-D snad

Smackk
24-12-15, 21:35
Ahoj,
To snad ne.. Vy ten skill číslo 1 přirovnáváte k dynamitu.. Nedávno jsem začal aktivně hrát classu Demolitions, která dynamit vlastní jako skill..
Skill 1, který byste chtěli jako nový skill u kentaura JE OPROTI DYNAMITU NESKUTEČNĚ OP.. má to dávat dmg 190 (s full int) a mají být 2??
Dynamit je takový jenom jeden.. Nechápu, proč vylepšovat 1 classu, když by tím utrpěly akorát ostatní classy.. /// Jen názor
Btw. Veselé Vánoce.

Martin_V
24-12-15, 21:40
Sis asi nevsiml tech 10ti vterin vybuchnuti... u dema kdyz jich je kolem tebe 5, tak polozis a odpalis a bum, vsichni mrtvy, ale tady jich kolem tebe bude 5 a ty to polozis a nic, zabijou te a do tech 10ti vterin zmizi dopryc... mozna tomu ted moc davam a smack ma pravdu, ale zatim mi to neprijde jako moc op, tech 190 dmg, je to dost, asi tak jako dynamit u dema, nebo vic?, ale zase najit nekoho kdo se odpali je ten problem

Exot
24-12-15, 22:03
Martin pri tej 2 som si nerozmýšlal :D môj názor je taký že vôbec nieje oproti Demovmu dynamitu OP pretože demo exploziu ovláda ale kentaur ju neovláda proste plantne a za 10 sec buchne ci sa páči alebo nie dalej ked zbadám C4 tak ja ustúpim a počkám C4 vybuchne a ja idem dalej zatial čo pri dynamite ked ho plantne tak tam bude aj keby neviem čo a ktomu dmg DEMO má full 110 int a kentaur má int 130

Martin_V
24-12-15, 22:08
To same jsem napsal -.- ne vsecko ale to same :-D , ty petardy jsem psal,ze berou malo :-D , a ten dynamit jsem napsal to same coty ted, tak co tu na me pises :-D

Exot
24-12-15, 22:10
ja len pre istotu keby nepochopil to tvoje:D

Martin_V
24-12-15, 22:13
To jako, ze neumim psat?! :-D

Exot
24-12-15, 22:18
ne vieš písať len možno som to ja napísal jednoduchšie a ľahšie zrozumitelnejšie

Exot
24-12-15, 22:20
ne vieš písať len možno som to ja napísal jednoduchšie a ľahšie zrozumitelnejšie nechcel som ťa uraziť:D lebo ak by bol problém môžeme ho vybaviť na servery s awp ale asi by som sa ajtak ospravedlňoval:D

Martin_V
24-12-15, 22:24
Ne, ja to napsal složitěji a více vzdelane :-D , asi jsem moc chytrý abych pochopil co si napsal o tom awp serveru :-D

Exot
24-12-15, 22:27
je to možné:D nehádam sa:D ale nesuhlasim stebov na servery budú satale dementi čo sa nechajú odbuchnúť C4kou:D

Martin_V
24-12-15, 22:31
Nojo, ale to pak nejsou hráči :-D , nerikam, ze by se mi to nestalo :-D , ale je fakt, ze vzdy se nekdo odbuchne,kdyz to postrehnu, nestihnu utéct, ok, ale neni to stejny jako demo s dynamitem... ten zabije o 100% lidi vic nez ten kentaur tim dynamitem co musi mit štěstí aby nekoho zabil po tech 10ti sekundách.

Exot
24-12-15, 22:37
ja som to myslel tak ze niektorí budú taký sprostý že sa budú pozerať na C4 že čo to je:D ale to tvoje je tiež pravda:D

Martin_V
24-12-15, 22:49
to same jsem napsal i ja, ale ja pisu vzdelaneji, tak proto to v tom musis najit :D, to ze jsem napsal, ze to nejsou hraci :D , tak ty jsi napsal, ze na to nekdo bude pozerat, neni to to same? :D dopadnou stejne :D
PS: nevim jestli mas lagy ci co, ale prispevek 32 a 33 je stejny od tebe... jedno smaz

Smackk
24-12-15, 22:51
Ahoj,
A to že to vybouchne za 10 sekund to jako neovládáš jo? Aha.. A když píšeš, že stačí počkat 10 sekund a pak to obejít, proč to na toho kenta vůbec chceš, když to ted "dissuješ".. :D
Btw. Oba zkuste občas použít "upravit příspěvek", nemusíte to tu spamovat...
Díky /// Jen názor.

Exot
24-12-15, 23:01
pretože chcem aby bolo hard stým niekoho zabiť aby som získaval stále vačši skill a ja nepotrebujem skill jak delo

Martin_V
25-12-15, 00:01
Smack, asi blbne fórum, nebo si to nedokazu jinak vysvetlit, exot sem pridal prispevek 2x ,vsiml jsem si, ale ja se tu 2x nevidim, za celou dobu sem nic nemazal, tak jestli vidis neco 2x , tak ja to vidim jen 1x , nebo jsem to prehledl, kolikaty prispevek to je? V pravo nahore v rohu jsou cisla... ja se tu 2x nevidim... a nejak to nechapu, co obejit? Proste polozi, ubehne 10 vterin a BUM , asi se v tom nejak ztracim... #nohate

Exot
25-12-15, 11:43
už som to vymazal čo som tam mal 2X

Martin_V
25-12-15, 17:46
Ale ja nic nemazal a nuc tu 2x nevidim, co je moje, ze pise oba spamujete (ja,exot) ja tu nic nemam 2x a nic jsem nemazal -.-

Elliot
25-12-15, 18:20
Exote, ty žádný skill jak dělo nepotřebuješ, hm, a co ostatní hráči co ho budou hrát, nemysli jen na sebe...

E: Co takhle dát kentovy five sevenku? Všechny classy mají max 20(glock co moc hp neubírá až na hs) a kentovo dualky s 30 náboji, dmg dost velkej a k tomu přesnej galil, pro hráče s 100lv+ snadné(stačilo by sundat 10 nábojůl z dualek).
S ostatníma classama musíte přebít až než se stane, jste dole.

Exot
25-12-15, 18:29
na moje dualky sa siahať NEBUDE dosť mi dalo roboty sa snimi naučiť Dualky sú môj Miláčik som rozhodne Proti

SpLaXS
25-12-15, 18:34
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ty máš dost:DDDD

Elli, zajímavá myšlenka, s těma dualkama bych taky něco udělal... Je to děsně OP... Galil je sviňstvo co skáče na hlavy... A dualky, když dají solidní headshot, tak to celkem bolí i přes full obranu...

Exot
25-12-15, 18:47
jasne pred 2 týždňami bol kent lamacka klas a teraz je OP a pokial ste si nevšimli TU sa rieši SKILL kenta tak neplete to ak chcete nejakú úpravu kenta tak založte druhú tému DIK

Elliot
25-12-15, 19:01
Před 2 týdni ještě nikdo neměl kenta na velkém lv, takže nikdo nevěděl jak to sní bude ve velkém lv, tak se uklidni prosimtě..
K tomu že tady se řeší skill, tak proč to tu nemůžu napsat? Budu to tu zahlcovat novémi témami?
E: Z toho co jsem pochopil co píšeš, chceš mít dokonalou class. A nechceš ani připustit že by se jim ubralo aspoň 10 nábojů? pfff

Exot
25-12-15, 19:17
nevzdám sa tých 10tich nabojov je to moja výhoda ja nevidím dôvod to urobiť to je jak tebe by som kázal nech sa vzdáš 1 lekarničky ..... a tu to preto nemáš písať lebo sa to bude miešať celé a ja yato nemôžem že ťa dávam dualkami máš mať aim a nevystrielať všetko vedľa ty máš 30 nábojov v zbrani a dalších 7 v sekundárke ja nemôžem zato že nevieš mieriť ...

Martin_V
25-12-15, 19:46
Je potreba resit jedno podruhem, zmenit skill a zbran najednou, to by nebylo dobre... nejdriv vyresime skill a pak budeme resit staty a zbrane u teto classy... ano, dualky a galil zariven jsou moc, ale zase moc nevydrzi... my hraci se musime shodniut na tom, co chce kotel menit, nechci nikoho urazit, ale napsat: na moje dualky se sahat nebude, je az prilis, nejsi jediny, kdo hraje kenta. Žádné ukvapené závěry :-D

Exot
25-12-15, 19:51
toto je múdry človek ja som vedel že niekdo dojde k rozumu ja som mal RAGE ken má len 30int 0 hp 0 obrany 20 kon a jak som vravel oni sem pletú zbrane ja som im aj písal že nech to sem nepletú ....

Smackk
25-12-15, 23:18
Ahoj,
Martin: Podívej se, kolik tu máš příspěvků o pár slovech. (No hate)
Exot: Pořád jsem proti té C4 a nehodlám to měnit viz. 3.strana. A podle mě ty dualky jsou už zažité stejně jako miny, TAKŽE BYCH TO NECHAL BÝT A NEZAHLCOVAL BYCH TO TU PŘÍSPĚVKAMA. Mám toho víc, ale z toho co jsem četl, si přečteš jen to co je pro tebe důležité (slova Dualky a miny), takže by to nemělo cenu..

Exot
26-12-15, 00:06
ty vole a presne preto NIKDO DOTERAZ toho kenta NEHRAL lebo sú tam tie dementne miny hráči začali hrať kenta až ked som rozniesom že sa bude meniť skill a za 2 ked videly jak si to dávam a nerozumiem prečo si proti ten C4 ale to je jedno pán KOTEL nakoniec rozhodne otom čo a jak bude a zeber si k srdcu Smack tie dôležité skutočnosti zvýraznené červenou to niesú len prázdne reči ale to sú fakty

Smackk
26-12-15, 01:01
Vidíš, zase si to nedočetl a odpověděl si jen na 1.část..... Nic proti, ale z fleku ti tu povím, že z těch co znám hrál/ hraje kentaura: obik, n0thing a Roztahla Huba (A když se podíváš nad lvl 10 ho má spoustu lidí, třebas i já a to už znamená, že ho hraje ne..?).. Takže kentaur se hrál i předtím. "a za 2 ked videly jak si to dávam"
Prvně píšeš, že jsou to tvé dualky, ok beru to fun, ale ted napíšeš, že si to dáváš.. Nezáleží tu jen na tobě, už to konečně pochop. A nakonec, ano Kotel rozhodne, ale taky se asi podívá, jak to vidí ostatní.. A když tu uvidí 2pro, nebo kolik, tak nevím jestli to má cenu.. (Nemyslím nic špatně, ani vůči tobě ani vůči nikomu jinému, ale ještě opakuji, nemůže vše být jen podle tebe..) /// Jen názor.

Martin_V
26-12-15, 08:51
Je potreba aby se k tomu vyjadrilo vic hráčů. . Codko hraje aktivne cca 50 bych rekl, mozna vic, tak to chce aspon 20, aby sem neco napsalo :)

JoK123
26-12-15, 09:08
Ok exot idem k tebe prve co ma zarazilo je to ako pises(nemyslim GR) ide o to ze vlastne naco to chces menit ked stale pises ze si to davas ze mas taky skill ze si dal 113 tak tu 2oo das aj bez toho ale ok riesi sa tu skill. C4 no napad neni zly ale dynamit je jedan a dava 170 dmg hracovy bez obrany a ty chces aby daval dmg 190(to je trosku moc) ale ma 2 C4 takze dmg by som nechal aleblen 1dna C4
Dualky by som zobral 10 nabojov ved glok ma 20 tak preco robit dalsiu OP classu aby tie ostatne zanikly a davaju slow pre commnado smrt ked mas pn a kent je vlastne ss ma ak(30n) a m4(30n) kent ma galil(35n) a dualky ked vies rrychlo strielat (30n) schopnost ss takze ja by som ubral naboje na 20 alebo nahradil ako tu bolo povedane fiveseven (neviem ci je to dobre napisane ale viete co myslim) no exot toto neber ako hate ale moj nazor a mam dost vela skusenosti na cod :J

SpLaXS
26-12-15, 12:29
Hele Mister, jak si psal o té lékárně... Je to skill, dvě C4 jsou taky skill, ber to takhle, když chceš jednu lékárnu, bude 1 C4...
Ten dmg je dost přehnaný jak se tady zmiňovalo... 190 na jednu C4.. Je moc... Dal bych to cca na 145-170 max. A na ty náboje, joku máš pravdu s těma nábojema, ale brr v potaz, že SS má i pistolku...
Kdyby se už měl měnit základ classy, bylo by to tu dřív založené (téma)

Kdyby se přidal ten nový item (viz. Moje téma) tak by to i na té classe (kentaur) udělal rozruch... Tím myslím, že by dualky moc nepomáhaly... Můj názor, ukamenuj mě! :-)

Exot
26-12-15, 12:40
ten dmg bol obrazný nech to uberá tak isto jako rakety u FS ked majú takisto int a o tej lekarne to bolo len z RAgu ze ma obviňuje že chcem vymaxiť kentaura na nezničitelnu class to neni vôbec ani z daleka mal som full hp a full obranu a dal ma jeden s pn 25 na 4rany dalej dualkami dávam len ked mi dôjdu náboje alebo dostanem farta ako mne je jedno ze medik ma 2 lekarny ale hned začal že nech ma kent len 1 C4 lebo medik je podla mna najviac OP class v podstate je to prenosna tureta cupne plantne lekarnu a ja môžem strielať kolko chcem vačšinou dávam medika na cca 12-15ran pokial nedávam HS ale večšinou sa ťažko triafa ked sa hýbe Jok123 dik za názor a podporu v tom skile preto 2 C4 alebo sú časované plantnes a po 10 sec buchne ci chces alebo ne a zasa prirovnavate tie dualky ku glocku ano maju o 10 nabojov viac ale su Krivšie jak glock zároven rambo má famasa čo má silné strelivo zároven ked dostane kevlar tak mám pocit že strielam štuple a nie nábole 10ran za cca 100..a dalej kent neni vôbec jako SS SS ma na diaku AK na blyzko M4 a v zalohe pistol ken musí strialt stale s galilom a na dialku to neni nič ľahké sa trafiť galilom dualky používam v hre na strelbu na dialku lebo sú presnejšie jako galil

Luuza
26-12-15, 13:34
Aby sa vyjadrilo viac hráčov tak napíšem aj ja svoj objektívny názor. Takže čím začať náboje v dualkách by som nechal nieje to moc OP lebo neviem jak pre vás ale podľa mňa dualky strieľajú krivo tak má viac nábojov ale viac aj netrafí. Galil na diaľku strieľa dosť nepresne tak nech má aspoň tie dualky. 190 dmg na jednu C4 je asi moc dobre ale 10 sekúnd výbuchu je úplne nanič proste málokto na to skočí nachádzam iba jedno využitie tejto míny a to je pri plante skutočnej C4 vtedy to môže využiť tieto C4 inač ani nie.. tak už nech sú aspoň tie C4 silné nech to stojí za to že už aj keď na to niekto skočí tak nech to je fakt 90% šanca že ho to zabije a nie že si prejde cez 2 tieto C4 a ešte mu ostane polka HP. ALE spravil by som tieto C4 dobre viditeľné a k tomu dal k ním nejakú tu časomieru nenapadá ma síce ako ale aby som vedel aspoň približne o koľko tá C4 vybuchne. Tým pádom na to skočí iba debil pravdepodobne alebo ten kto nebude mať na výber tak už nech ten dmg tej C4 fakt stojí za to :) a staty a zbrane by som nechal tak. Kenta nehrajem ani neplánujem hrať je to fakt môj objektívny názor :)

Martin_V
26-12-15, 13:57
Ja bych skin te c4 dal jako ma dynamit demolition.. dobre viditelny... a taky aby se nestalo to, jako s temito minami co ma kentaur,ze na ne nefunguje swat, pokud vim... takze by s tim kotel nemel ani moc velkou praci..

Exot
26-12-15, 14:29
sak to hádam bolo jasné od začiatku že budú tie C4ky dobre viditeľné aby sa im dalo vyhnúť ale dal by som ten skin zelený aby sa to dalo odlíšiť od mín dema


http://ulozto.sk/xDSqnEJN/dynamite-mdl

tu je môj návrh skinu tej výbušniny pre kentaura aspoň ušetrím Kotlovi trošku roboty:hypocrite:
v tomto skine ide hlavne o viditeľnosť tento model je ľahko viditeľný aj z diaľky ale jeho estetická stránka za veľa nestojí.ale to u C4 nieje nijaký problém pretože pokiaľ nieje hráč slepý tak si ju všimne tento model nieje práve najmenší:Dale stojí zato:D



http://ulozto.sk/x4M5K1CW/dynamite-mdl Pravý opak estetika je majstrovská detaily samozrejme nesú chýbať :D jediným nedostatkom je absencia reflexných prvkov


jako blakk môžeme dať kompromis nech uberajú 170 ale nech ich má kent 2 lebo sú časované a bud asi dosť hard zozačiatku dávať tými C4 než si človek zvykne:D a pokial ide o tie dualky tak ak sa teda budú uberať náboje ta som za výmenu za tu fiveseven z dôvodu ze ak už nebudem mať výhodu v počte nábojov tak sú mi tie dualky k ničomu lebo sú strašne krivé tak nech tam dajú presnejšiu pištoľ:D

Smack ty asi zasa nebudeš súhlasiť ........:D

Martin stačí sa len rozhodnúť ktorý model sa použije jeden je výrazný ale škaredý a ten druhý je zasa pekný ale menej pestré farby má

Kotel
27-12-15, 00:20
Udělám to hned, jak budu mít čas.

Smackk
27-12-15, 00:24
Smack ty asi zasa nebudeš súhlasiť ........:D


Ty si findil.. :D Po té změne svoje interGalaktické PROTI měním na PRO.. :D

Exot
27-12-15, 00:31
tak už 7 sú pro už len ostáva jediné..........rozúčka s dualkami a stiahnuť nejaký pekný skin na fiveseven:D ale dúfam že slow bude dávať jak dualky....

Grakon2702
27-12-15, 09:17
Mě začíná strašně štvát, jak se tu někdo začne ohánět s tím slowdownem, že commando už nepůjde hrát a jiné sračky. Hele, mám pro vás novinku: DOPIČE, VŠAK TO COMMANDO MÁ JEŠTĚ GLOCK A DEAGLE!

Kentaurovi galil a dualky nechte. Jsou to takové vyvážené zbraně. Ne moc silné, ne moc slabé. Tady se hlavně mluvilo o jeho skillu, který se až moc podobá ostatním skillům. Ono to chce tu classu nějak oživit a abychom toho učinili, musíme te classe dát schopnost takovou, která vyžaduje sklil a u které znamená dobrý výsledek dobrý pocit. Časovaná C4 tomu přesně odpovídá. Je to sice další vybuchovací item, ale ovšem s úplně novým prvkem. Když se to samé přidá i do itemů, které se dají dropnout po zabití, bude to parádně vyvážená classa, kterou začne hrát více lidí, aby ukázali svůj sklil v předvídavosti.

Martin_V
27-12-15, 17:22
Mohl by se pridat item dynamit, jako byl driv, fs ma rakety, taky je item rakety, miny jsou taky jako item, a kdyz tu driv ten dynamit byl, tak by se ten item mohl pridat, a jeste neco, proc rozlucka s dualkami? Mozna jsem neco prehledl, ale myslim,ze kotel ma v umyslu menit jen ten skill ne? Samozrejme debata o dualkach tu je, ale kotel se vyjádřil jen k tomu skillu ne?

Exot
28-12-15, 00:32
jako ja mám ztoho zmiešané pocity na býzko su dualky užitočné ale na dialku zasa sú krivé ten five seven je zasa a dialku dobrý ale má o 10 nábojov menej šak tá sekundárka je najmenej hlavne nech sa spravý ten skill

Martin teraz stebou nemôžem súhlasiť si item dynamit by nebol dobrý z dôvodu že dynamit sa nedá zničiť si predstav že v teame na hunticu máš napr FS 200 a dostane dynamit dobehne na plant pôjdeš jak T pustí raketu odpáli dynamit a bum bác Dobrú noc ....lebo item dynamit som nezaži tak možno sa mýlim a bol dobrý ale ztoho čo viem súdim takto:D

Martin_V
28-12-15, 01:02
Dynamit myslim ten normalni co ma demo,ne ten co bude mit kentaur, nepotrebuju si to predstavovat, zazil jsem to :) , to tam hrali jeste "stary" dobrý hráči, sabeneta,belik,bulis,f bomb, atd atd, ty to aspon umeli hrat, ty vzali 200 jen na itemy a pak expilu jinou classu, a ted tam ani tak s 200 nikdo moc nebeha,jen asi 2.. jinak tam nikdo krome prvnich par kol na itemy s 200 nebeha.. fungovalo to driv,proc by ne ted... a navic ma sanci i lvl 50, proti lvlu 199, kdyz bude mit medika s full int a dostane dynamit, tak da lvlu 199 par hitu, sebe jen tak tak dohealuje a dynamitem ho odpali :) , toto je hra na itemy :-D a navic, co kdyz to tvoje tvrzeni otocim? Demo s dynamitem a full int dostane item rakety, hm? :-D vyjde nastejno :)

Exot
29-12-15, 11:15
oboch bych odprásknul galilom :D tak ak to islo vtedy tak ok nech t ide aj teraz:D a kentaur bude mat C4 nie dynamit:D

taktiež som spravil nejaké testy na dualky aby sme to maly v číslach :D

takže cieľ bol Protector lvl 160 obranu aj HP mal FULL

zásahom do hlavy dualky ubrali 78 HP

po zásahu do tela dualky ubrali 30 HP

proste rád by som bol nech sa dualky nechajú sú to jeho výhoda a on ich mnoho nemá.......


PS tu je program v ktorom si môžete pozrieť tie návrhy modelov http://ulozto.sk/xNJyTG6k/jeds-half-life-model-viewer-1-3-6-rar

ale ak by sa muselo robyť ústupky tak ja som pre velky dmg 190 lebo sa to zmierny tým časovačom ......

podľa mňa smack nesúhlasíš s tak velkým dmg lebo chceš udržať najvačší dmg u FS teraz to je tuším cca 180 a pokiaľ ide o dema tak súhlasil aj Leo a on ho ma na 200.....
ale u kentaura sa to vyruší stým časovaním ... ja pokúsim sa zohnať ešte nejakých hráčov nech dajú svoje komenty lebo si treba uvedomiť že FS a a kentaur majú inteligenciu 130 takže podľa mňa nieje očom raketu vystrelíš a bum bác cieľ je na cucky ale pri C4 musíš plantnúť a aj máš šťastie tak niekoho dáš a ak nie tak to len buchne..... ta C4 bude brať len o 10dmg viac jak rakety čo bohato kompenzuje ten časovač pôvodne sim chcel dať dmg 200 ale to by bolo moc asi ... ten môj model neni najmenší takže mali by si ho hráči všimnúť okrem tmavých mapách napr as_Oilrig ....dalej dualiek to neni vôbec OP zbraň jediná jej výhoda je v počte nábojov ale zasa dualky sú krivé .... porozmýšlal som nad týmto celým znova som si prečítal komenty a prichádzam k tomuto verdiktu: 2XC4=190dmg časovač na 10sec (potom je možné predlžiť alebo skrátiť)zbrane:galil,Dualky. dajte svoje názory a komenty...


Score: PRO-7 PROTI-3

Pluky
29-12-15, 13:06
Musím uznat, že za Kenta moc nehraju. Ale když vidim jak se ti chudáci snažej, tak jsem musel taky napsat koment.
Galil a dualky bych nechal je to luxus s tim hrát. Dualky maj parádní slowdown, takže se kent nemusí bát comm, pokud má trošku aim :) Dokonce bych asi nechal i ty miny, co pokládá ale zvětšil bych trošku dmg protože neberou skoro nic. Na víc bych jim také přidělil ten "větší rádius" jak se tu už psalo. Např u FS a sappa jeto na kilometr a kent byl pak hodně v nevýhodě. Nápad to byl dobrý, ale je furt moc nevyvážený :) Takže jsem PRO :)

Kotel
29-12-15, 14:22
Může se přidat cokoli, co je na serverech kotelny (bazuka, granátomet, různé typy granátů, kulomet, chodící tučňák, atd. ).

Smackk
29-12-15, 17:37
podľa mňa smack nesúhlasíš s tak velkým dmg lebo chceš udržať najvačší dmg u FS





PRO-7 PROTI-3
Proč bych chtěl? FS mám lvl 132 a i tak mám inteligenci na zálkadu (30), takže nevím, čeho si tím chtěl docílit, že napíšeš, že to nechci kvůli FS.
Každopádně, jsem PRO, aby ten Kentaur měl ty C4 dvě, ale dmg by byl 180, když to pořád tak přirovnáváš k FS, zkus to přirovnat k Demovi, kterej má dynamit (Myslím s podobným DMG) jen jeden.
E: Podívej se do tý závorky (MYSLÍM S PODOBNÝM DMG) a zase so odpověděl jen na kousíček toho , co jsem napsal, to už stejně nemá cenu..

Exot
29-12-15, 19:31
ale demo ma int 110 a kentaur ma 130 nato si asi zabudol...

Martin_V
29-12-15, 21:27
Pluky, gratulka k tvému prvnímu příspěvku :-D , jeste bazuku do toho :-D to nikdo radsi ani nezmiňujte, hráči jsou chytlavy :-D

Exot
30-12-15, 09:52
teraz ma napadlo tak mu dajte tých Chrobákov zo Zombie serveru počtom int ca bude zvysovat počet chrobakov 1/10 int
staty chrobáka by boli 70 hp nech nejde na ranu ale na 2 nejaku obranu a uberal by 20 HP parádna FUN Class ktorá by určite zaujala takisto by som kentaura potom premenoval na ja nwm Chrobáčik:D a tie by ste mu mohli dať toho chrobáka po smrti:D
tie chrobáky by boli samozrejme pomalé max kon 40 každá klass ujde až na prota ale jeho gulak vie čo ma robit a SS ale ten ma zasa 2 samopaly takže neni to až taký zlý nápad

dôvôd prečo už C4 podľa mna neni až taký dobrý nápad je že T budú plantovať pri skutočnú C4 čo bude hovadina takže C4 som rozhodne proti lebo je treba skil dobrý aj pre CT aj pre T

^nismo
30-12-15, 09:55
teraz ma napadlo tak mu dajte tých Chrobákov zo Zombie serveru počtom int ca bude zvysovat počet chrobakov 1/10 int
staty chrobáka by boli 70 hp nech nejde na ranu ale na 2 nejaku obranu a uberal by 20 HP parádna FUN Class ktorá by určite zaujala takisto by som kentaura potom premenoval na ja nwm Chrobáčik:D a tie by ste mu mohli dať toho chrobáka po smrti:D
tie chrobáky by boli samozrejme pomalé max kon 40 každá klass ujde až na prota ale jeho gulak vie čo ma robit a SS ale ten ma zasa 2 samopaly takže neni to až taký zlý nápad

Ty vole. Ty bereš nějaký matroš či co? :-D

Koukej. Příjde nějakej maník co bude chtít expit SS či Prota a těm chrobákům neuteče. Pokud budou mít kondičku 40.. S menší kondičkou a DMGem by to šlo.

Martin_V
30-12-15, 09:57
teraz ma napadlo tak mu dajte tých Chrobákov zo Zombie serveru počtom int ca bude zvysovat počet chrobakov 1/10 int
staty chrobáka by boli 70 hp nech nejde na ranu ale na 2 nejaku obranu a uberal by 20 HP parádna FUN Class ktorá by určite zaujala takisto by som kentaura potom premenoval na ja nwm Chrobáčik:D a tie by ste mu mohli dať toho chrobáka po smrti:D
tie chrobáky by boli samozrejme pomalé max kon 40 každá klass ujde až na prota ale jeho gulak vie čo ma robit a SS ale ten ma zasa 2 samopaly takže neni to až taký zlý nápad

dôvôd prečo už C4 podľa mna neni až taký dobrý nápad je že T budú plantovať pri skutočnú C4 čo bude hovadina takže C4 som rozhodne proti lebo je treba skil dobrý aj pre CT aj pre T

Proti.
Exot, 5 stran tu prosazujes c4 , lidi se na tom cca shodli, ted tu budes 5 stran prosazovat, nevim co to je za slovo, ale tusim ze nejaky brouci po smrti.. za dalsich 5 stran ti tam navrhnu neco lepsiho, a pujde to furt dokola.. ja bych z toho zombie server nedelal, zatim tam je vsechno logický...

Exot
30-12-15, 10:06
Pán Kotel písal
Může se přidat cokoli, co je na serverech kotelny a ja som na Kotelne nijakú C4 nevidel .....
tak ty brouci kon by mali 20 a uberali by 10 na ranu

^nismo
30-12-15, 10:13
Pán Kotel písal a ja som na Kotelne nijakú C4 nevidel .....
tak ty brouci kon by mali 20 a uberali by 15 na ranu

Koukej. Mě se to zdá že je to stále moc. Musíš brát ohled na nově přicházející hráče. 10 dmg bych dal. Jelikož když dostaeš kapitánky (myslím že to jsou ony.) tak máš zdraví o 30 méně. Když budu začátečník tak budu mít 90. No a stím původním 20ti dmgem by šel dolů na za chvíli. :-) No nevím nevím. Rozhodnutí není na nás :-)

Grakon2702
30-12-15, 10:15
Zůstaneme u té C4. Ono je csko hodně stará hra a jistě bylo vytvořeno nespočet skinů pro C4. Stačí se myslím klidně podívat na gamebanana. Pokud se nám tam něco zalíbí, tak pak Kotel ten model může stáhnout a dát ho do hry.

^nismo
30-12-15, 10:17
Zůstaneme u té C4. Ono je csko hodně stará hra a jistě bylo vytvořeno nespočet skinů pro C4. Stačí se myslím klidně podívat na gamebanana. Pokud se nám tam něco zalíbí, tak pak Kotel ten model může stáhnout a dát ho do hry.

Souhlasím s grakonem. Bud' to nebo to. Dát tam obojí bylo by to OP.

Exot
30-12-15, 10:20
ja som s kentaurom skončil jak vidím chce to tu clasu uplne vymeniť KENTAUR sa stal nespasiťelným tu class proste nič nespasí ma malo HP malo Obrany a je jedno jaky skill mu dáme aj taký zostane ked som začínal s Návrhom tak som veril že kentaura ta C4 spasí a že sa stade dobrou clasou ale kentaura už nespasí nič ani nová zbraň ani skill .Proste som toho názoru aby sa kentaur zmenil za inú class aby tam nebol len tak do počtu kým sa upravý alebo vymený tak sa vrátim k Sniperovi ale jak to je a jak to cítim tak som napísal bez výčitiek bez nadržovania aj keby sa dala nová class a ja by som prišiel o lvli na kentaurovi rád by som túto cenu za novú class zaplatil lebo kentaur je oničom jediná možnosť jak niekoho dať je Sprey na hlavu alebo zozadu ........

Martin_V
30-12-15, 17:00
Exot, koukam, že jsi dost flexibilní...

Smackk
30-12-15, 17:51
No comment.. :slap:

^nismo
30-12-15, 19:31
Víš ty vůbec co chceš Exote?? Jednou nový skill. Pak nahrazení celého kenta.. Tak si sakra vyber..

Martin_V
30-12-15, 20:35
Ja souhlasim s tou c4..

Exot
30-12-15, 21:23
ja nevravím ze ten skill neni dobrý ale nech ju dajú napr novej classe lebo ten kent je fakt úbohosť jak som písal bud strela zozadu alebo spray na hlavu ináč nedáte kentom ,nič nevydrží

Martin_V
30-12-15, 23:53
Dokud KOTEL nenapsal: Může se přidat cokoli, co je na serverech kotelny (bazuka, granátomet, různé typy granátů, kulomet, chodící tučňák, atd. ).
tak to byla dobra classa az na ten skill vid? -.- tak na co si tu zakladal tema na kentaura, kdyz na 6. strane napises, at se ten skill prida nove clase, a ze kentaur je ubohost a nic nevydrzi... Promiň, asi to nechapu, proc si zakladal tohle tema? fakt sorry, docela se v tom ztracim, a souhlasim s nazorem od smacka (aspon vetsinou u tohoto tematu)

JoK123
31-12-15, 23:08
Hmm nič nedáš. No to je ten skill čo si písal že ked videli hráči ako si to dávaš tak ho začali hrat ? Podla mna class neni zla galil OP zbran pohoda sa dá dat hlavička ako vyšitá. Neni problem v classe ale asi v tebe ja ho mám na 18 robim all class na 5o a za tú dobu čo som ho dal na 18 bez itemou som si to celkom dával mal som asi 13 k 3 na 2 itemoch :D A to som rozmíšlal že ho dam na 1oo.

Exot
31-12-15, 23:23
jak o kentaura už dám na 200 musím ked mi chýba už len 64 lvlov ale tak dám kentovi ešte 1 šancu:D

JoK123
01-01-16, 10:39
jak o kentaura už dám na 200 musím ked mi chýba už len 64 lvlov
Ty nemusíš ho dat na 2oo to tu nikde neni napísane že ty musíš. Ak ta nebaví nehraj ho najdi si inú class, ktorá ta baví. Neviem ako vy si vyberáte classi ale ja si ich vyberám tak že si zahrám úplne všetky ako teras dávam all class na 5o a tým zistujem čo ma baví. Ale čo si písal v hre tak ty toho kentaura hráš len preto, lebo ho chceš mat ako prvý na 2oo. A toto bude asi tá chyba u teba. Neberto ako HATE ale ako moj názor. Cod hrám dlhé roky :J

Exot
08-01-16, 17:39
tak bude sa niečo stým kentaurom robiť alebo čo ? sme sa zhodly na tých C4 a už sa to tu rieši 2 mesiace tak bud to zamietnite alebo nech sa už niečo spravý .....

ps LVL 150

Martin17CZ
09-01-16, 11:16
To je libovej napad s tou C4 na cas :D. Kurna asi ho zacnu hrat... :D

E: Kotel asi nema cas..

Exot
09-01-16, 11:25
dik za uznanie :D potom ti môžem pomôcť zo statami:D jako ja chapu že má prácu ale už to tu je 2 mesiace....:D

Martin_V
11-01-16, 19:55
Chtel bych te videt, neznam Kotla, ale timto se asi nezivy... pokud chodi makat min. Na 8h (každý vi, ze i vice) , pak prijde domu, na forum stovky komentaru a desitky zprav, mozna se pletu, ale nic není hned, a jestli to Kotel vyresi do pul roku, bud rad, ze si necekal dyl..

Martin_V
11-01-16, 19:56
nic není hned, a jestli to Kotel vyresi do pul roku, bud rad, ze si necekal dyl..

Exot
02-05-16, 19:48
teraz by sa to hodilo veľa hráčov skúša kentaura a tiež by sa mohlo pridať 10 do hp a obrany taktiež tie C4 a kent sa stane v pohode class:D

JoK123
08-05-16, 16:31
Počuj keď toho kenta spraví tak bude, tiež nemá nestarosti len cs 1.6 a už vôbec nie na teba tak si čakaj......

Exot
12-06-16, 17:42
taky by sem mu mohlo pridať aspon 2 zasobniky lebo ma 35/90 a strasne je to malo ked je 10 ludi na serveru ku konci kola musim strielat dualkama uz necj to je aspon takto 35/150

SpLaXS
12-06-16, 18:57
Osobně si myslím, že ta munice je rozložena dobře, protože ti to nahrazují duálky. Jestli já vím, tak mají 30, ale nevím, jaký má počet zásobníků. Každopádně, když míříš, tak není co řešit.

JoK123
12-06-16, 19:17
Tak vieš skús radšej dávkovať lebo ako full out za roh ako to viete tak ti je skill. Nábojov máš dosť. Já s rambom som mal 25/90 a tiež som začínal. Zamna sa ta class nemusi ani meniť.

Exot
13-06-16, 15:48
rambovy sa doplna zasobnik za kill........

JoK123
13-06-16, 23:38
Preto som tam napísal začínal lebo rambo do lvlu 150 je slaba classa takže ked nedáš kill nemáš zasobnik :/

SpLaXS
14-06-16, 12:53
Preto som tam napísal začínal lebo rambo do lvlu 150 je slaba classa takže ked nedáš kill nemáš zasobnik :/

Není slabá, stačí si šikovně rozložit státy... Tak do 60-70 levl a dá se hrát na pohodu. Nebo si sežeň "items" a s trochou skillu jsi neporazitelný..
Plátky+not/kevlar= nějaký frag= pl+megáč...

Ale nevím proč tu zase řešíme něco jiného, než-li Kentusa.
E: Kdyžtak napiš Kotlovi, zda by neudělal tu danou změnu, co chceš.