PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie apokalypsa Relfex



Hax
08-11-15, 12:45
Hrač:z
10 Reflex. STEAM_0:1:119777955 90.64.55.132 FR

http://www.imgup.cz/image/Dmb

si na zombie apokalypsa zvykne dávať pred smrťou/nákazou račej KILL
nieje to prvý raz a určite ani posledný raz

Reflex.
08-11-15, 12:48
Ukazkovy screen, co ak som spadol z velkej vysky?

Hax
08-11-15, 12:52
1granat čo tam vybuchol by ta pred padom odstrelil hore a nieje to prvý krat čo si to urobil

Reflex.
08-11-15, 12:55
Vies co Haxko, poviem ti to takto, to je cisto moja vola ci pojdem robit nakazu, alebo budem hrat za ct, ty s tym nic nespravis.
S touho ,,stiaznostou,, si ma/nas tak max. pobavil, a ked nevies znasat tie nervy na serveru, tak sa odpoj a bude pokoj.

Mozte LOCK.

Hax
08-11-15, 12:58
ja nehovorím o tom hovorím otom že si davaš KILL pred tým aby ta niekto zabil/nakazil a v tom je rozdiel mal by si to vedeit už len s toho dôvodu že si si dal žiaost o prava

Reflex.
08-11-15, 13:02
Ked uz tak, kill si davam preto, aby zo mna vyletel brouk, dalej, ked mi ostane pod 500HP, tak si nedavam kill, ale ak sa ma snazi dotycny dorazit kladivkom, tak dam na neho jednoducho silko a skoncil, chapes?
To bol tvoj pripad, tak si ma musel nahlasit, ze... Hovorim, ked to nervovo nezvladas, tak disconnect a je to.

Hax
08-11-15, 13:04
nie to bolo no aztec a mal si fulku nedal si si silko ale kill a teraz na dust2 si to robil za človeka aj za zm pred smrtou si si dal kill

Reflex.
08-11-15, 13:05
Ty si neger? Hore som ti to vysvetlil, ze je to moja vola, ci pojdem robit nakazu, alebo budem hrat za ct.

E: co tu vlastne riesime? to, ze mi zakazujes si davat kill?

Hax
08-11-15, 13:08
ty nechápeš čo pišem ? ja som ta tak sekal odbehol si začal druhy a ty si si dal KILL pred smrťou a ZM si davaš kill tak isto tak nehovor

Reflex.
08-11-15, 13:09
Je to zakazane? Mas to v pravidlach? Je to nejaka zavazna chyba?

Tu mas pravidla na zm, doporucujem ti ich si dostudovat, a druhykrat tu nerob take halo.

Pravidlo 1.: Je zakázáno za lidi lézt na místa,kam se normálně bez dvouskoku nedostanou (neplatí pro vyvýšená místa kempu).
Pravidlo 2.: Je zakázáno jakkoliv spolupracovat mezi zombie a lidmi (nahrávání bodů, pasivní expení, stání před či za kempem bez snahy o nákazu lidí, atd.).
Pravidlo 3.: Je zakázáno pasivně běhat za zombie po mapě bez snahy o nákazu lidí či o dobití kempu.

Hax
08-11-15, 13:22
je to zakazane celkovo, tie pravidla su +k tomu čo nemá sa robiť pýtal som sa adminom na steame že nesmie sa to je zato ban

killer-savage
08-11-15, 13:47
Hax, reflex nieje jediny kdo dava kill do konzole. podla screenshotu vidim ze kolo prave zacalo a to je cas ze hraci davaju kill do konzole aby spravili nakazu. robim to aj ja ked vidim jaky amateri sa snazia spravit nakazu, tak im trochu pomozem a tak to robi reflex, rehynka, chuck norris, antibalonek, kludas a dalsi. takze tvoja stiaznost je nedostatocna a screenshot nic nedokazuje. choj radsej na bb za ostatne decka.

Hax
08-11-15, 14:10
Nehovorim o nakaze hovorim otom ze on si da kill aby ho niekto nezabil/nenakazil toto ze urobit nakazu aj ja robim ale pisem otom ze on to robi aby sa vyhol smrti ako zm aj human

Samco
08-11-15, 15:54
Ahoj, ten screenshot moc dostačujúci nie je, lepšie by bolo demo. Ban sa za to neudeľuje, ale nemalo by sa to robiť. Reflex bol poučený, tak veríme, že už sa to nebude opakovať.

killer-savage
08-11-15, 16:18
Velakrat si to spravil ty predomnou a ty ides bonzovat reflexa a nemas aj tak dostatocny dokaz.