PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o unban



fLamE
30-12-11, 16:44
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : fLamE
[AMXBANS] Tvuj nick : fLamE
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 1 : 31635314
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 1 : 31635314
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 188.167.94.95
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 188.167.94.95
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Montty non skill
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz ( awp_gowenna )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Na tomto serveri hravam uz asi rok, nikdy som tu necheatoval a ani nebudem. Prosim admina Montty nech doda demo + vyjadrenie k banu.

kashpi
30-12-11, 17:00
Monty se tu určitě do večera ukáže. Snad to vydržíš

Montty non skill
30-12-11, 17:03
Takže, včera jsme to řešili s Dejfem, který mě upozornil na indii, že něco máš. Došel jsem na konec mapy, tak jsem toho moc neviděl, ikdyž india je díravá.... Měl jsem za to, že nemáš nic. pak jsem ale viděl pár momentů a začal jsem točit. Demo je zde. http://csko.cz/dema/upload/dir/fLamE1.dem
Nechám kolegy na názor. Pokud tam nic neuvidí, máš ub a mou omluvu.
Na awp jsem tě potkal asi poprvé, takže tady asi moc odehráno nemáš.

fLamE
30-12-11, 17:31
Na tomto servery som hral naposledy pred pol rokom, mal som cs pauzu . Tento tyzden som tu zacal zase hrat.

Montty non skill
30-12-11, 17:46
počkáme na vyjádření kolegů, ok?

fLamE
30-12-11, 17:52
Chcel by som este dodat ze som pocas hrania volal s hracom fEEwE a ten mi niekedy povedal kde su :)

BUBEN
30-12-11, 17:54
Já jsem demo ještě neviděl, ale budu reagovat na ten post. Ted se bavíš o době hraní, kdy jsi dostal ban?
"Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack"

Montty non skill
30-12-11, 17:55
k tomu jen dodám:
Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

2.Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

edit: Buben nepředbíhej :D Dostal ho včera

Kotel
30-12-11, 17:58
Proto mate oba ban :D
Jinak na mape je 5 hracu a 5 beden, takze i kdyz deruje nahodne, hrac za tou zdi bude na 80%.
Podle prvniho kola bych rek, ze nic nemel, protoze deroval zed i potom, co hrace sundal nekdo jinej, ale nebylo to videt. Pak tam byly ale situace, kdy to nevypadalo na nahodu.

V pravidlech je napsano, ze radit pozice hracu z druheho tymu muze byt posouzeno jako wh. Vuci ostatnim to neni fer a taky zamestnavate adminy, ktery jsou treba jinde. Mozna bych ban zkratil treba na tyden.

Montty non skill
30-12-11, 18:08
Ok, díval jsem se na to demo už 3x. Ta nápověda tam asi je, takže souhlas s kotlem, zkracuju na týden, ale příště ... Doufám, že žádné příště nebude.
Souhlas?

fLamE
30-12-11, 18:13
Suhlasim a dakujem :)

ZEUS
30-12-11, 18:13
Vyřešeno
Lock