PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban



ShoCKy
30-12-11, 17:34
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' wh '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : ShoCky ^|
[AMXBANS] Tvuj nick : Buchta
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 35473558
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 35473558
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 94.112.164.157
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 94.112.164.157
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : InVitro
[AMXBANS] Server : Kotelna - Maxi | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Takže, dřív jsem měl WH na kotelně uznávám, ale doteď sem hrával na jiných serverech a nic moc. Kotelna je snad nejlepší server co znám. A Myslím si že sem si uvědomil svou chybu a ponaučil se že cheaty nemám používat tak si myslím že těch několik měsíců bylo dost dlouho tak bych prosil o unban. Děkuji moc :)

Strata nicku Eddie
30-12-11, 17:36
Pochybuji, že se unbanu dočkáš, protože pokud by to admini udělali u každého takto tak si myslím že by nemuseli vůbec banovat:D
Pokud si tady budeš chtít ještě zahrát tak tě zachrání jedině koupě steamu

ShoCKy
30-12-11, 17:39
Je mi to jasný no, ale byl bych rád no kdyby to šlo.. Nechcu si fakt kupovat novej steam a myslím si, že sem se ponaučil no :(

Kotel
30-12-11, 18:22
Jednu podminku uz jsi mel...




Hráč
G*S|~>!NtRAx_


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:35473558


IP adresa
94.112.63.219


Udělen
13-11-2010 - 10:51


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Wall Hack


BAN dal Admin
oVE ()


BAN dal Server
Kotelna - Awp | csko.cz (fy_awp_rush)

BUBEN
30-12-11, 18:53
A Myslím si že sem si uvědomil svou chybu a ponaučil se že cheaty nemám používat tak si myslím že těch několik měsíců bylo dost dlouho tak bych prosil o unban

Tak co nám to tady říkáš? Dostal jsi šanci a zahodil jsi to. Steam si klidně kup, ale když se příjde na to, že jseš to ty tak už bych to bral jako obcházení banu.
EDIT: Ale je to jen můj názor.

ShoCKy
30-12-11, 19:14
Řeknu na to to, že to je dlouho co sem dostal první ban, ale mám pocit, že ten první sem neměl protože je to dlouho co jsem potom požádal o unban takže se nedokládalo ani demo.

Amazing-Zajic
30-12-11, 19:38
Jak jednou začneš hackovat už se toho nezbavíš...
Zapneš WH a není již cesty zpět.Toto je můj názor, ještě k tomu Kotel psal že jsi měl podmínku tak to asi nemá smysl zkoušet.