PDA

Zobrazit normální verzi : STEAM server



Th3 Pr0
30-12-11, 22:48
Zdravíčko,
Mám takovej menší návrh:
Co tahle udělat fakt ten malej(max. 10 lidí = 5 vs 5) only steam server??
Jestli na kotelně je on-line asi 500 lidí a z toho má 10% lidí steam tak min. 1/5 by si mohla jít zahrát.
Styl serveru: Klassicky CS
URČITĚ BY SE UDRŽEL-myslím že steam má dneska hodně lidí...

PS: prosím o vyjádření Kotla

Th3 Pr0
30-12-11, 23:12
nikdo žádnej názor? :D

vedouci venny
30-12-11, 23:20
Už to tu jednou bylo lock čau hledej ..

No bylo to tu víckrát

Dwane Dibbley
30-12-11, 23:20
rozhodně pro, unavuje mě kličkovat a bejt blokovanej/flashhovanej těma tardama z mega a classicu

Th3 Pr0
30-12-11, 23:21
VENNY:
Vím
Ale nikdy se přestě neřeklo jestli ANO NEBO NE


rozhodně pro, unavuje mě kličkovat a bejt blokovanej/flashhovanej těma tardama z mega a classicu
[Přestě tak,
MOJE SLOVA

Svacinar
30-12-11, 23:26
Používej EDIT, dík.
Steam server se tu už řešil a vyšlo z toho, že to Kotel (aspoň zatím) dělat nebude.

Th3 Pr0
30-12-11, 23:26
Ani jeden malej server? pro 10 lidí
Nevidím důvod proč ne!
Blokovaní na classu je Xtrémní a TEAMFALSHE eště horší a admini to neřeší
TO BY MUSELY BÝT POŘÁD VE SPECTU!!!!

Kotel
30-12-11, 23:51
Classic by mohl byt only steam. Na novem serveru by asi moc steam hracu nehralo. Udelam druhy classic a no problem.

perry
31-12-11, 01:19
Ani jeden malej server? pro 10 lidí
Nevidím důvod proč ne!
Blokovaní na classu je Xtrémní a TEAMFALSHE eště horší a admini to neřeší
TO BY MUSELY BÝT POŘÁD VE SPECTU!!!!

Si delas prdel, steam mas 2-3dny? Delas ze sebe skillu, ale to tvoje skore na classicu .. :D:D:D No a ty chces only steam server vzdyt by sis vubec nezahral ..

Dwane Dibbley
31-12-11, 03:03
ale nápad je to dobrej, jak jinak se chceš zbavit lidi typu

• SW@T K1LL3R V.!.P::x*-*%^^^^^^ , přes který musíš kličkovat od spawnu, protože buď neuměj nakupovat nebo choděj s primarkou od začátku či ti hoděj flash před xicht

• stefan/stamprdlik, ktery ti minutu savujou USPcko a kempi uplne silenym zpusobem

• cheater (v drtive vetsine pripadu)

• vseobecne dementu a tardu pištících do mikráku

já osobně a spousta dalších odsud tenhle server uvítá

Th3 Pr0
31-12-11, 10:20
Classic by mohl byt only steam. Na novem serveru by asi moc steam hracu nehralo. Udelam druhy classic a no problem.
OK Díky

Th3 Pr0
31-12-11, 10:23
Si delas prdel, steam mas 2-3dny? Delas ze sebe skillu, ale to tvoje skore na classicu .. :D:D:D No a ty chces only steam server vzdyt by sis vubec nezahral ..

Členem od: October 26, 2011 - radši mlč

Nedělam to jenom pro sebe ale i pro ostatní, ohledně toho skillu se moc neozývej ty máš co říkat když blokuješ žebříky...

perry
31-12-11, 12:26
Členem od: October 26, 2011 - radši mlč

Nedělam to jenom pro sebe ale i pro ostatní, ohledně toho skillu se moc neozývej ty máš co říkat když blokuješ žebříky...

Blokuju zebriky, neco lepsiho sis vymyslet nemohl :D:D ?? Nemam proc mlcet kdyz jsi pred cca 3 dnama se chlubil na classicu, ze mas steam ty steamere..

Th3 Pr0
31-12-11, 13:01
Asi se často nekoukáš na kalendář co?
A to asi neznamená že jsem si ho v ten den koupil když ho mám už od října

Bezdak
31-12-11, 14:23
Asi se často nekoukáš na kalendář co?
A to asi neznamená že jsem si ho v ten den koupil když ho mám už od října

Je rozdíl kdy sis založil steam účet a kdy sis do něj pořídil csko. Sám si pamatuju, že pár dní dozadu sem tě někdě na serveru viděl a steam si fakt neměl.

Jinak k tématu, pokud to neni složité ten druhej classic udělat, tak to určitě neuškodí :). Ale mě to může být stejně jedno, dostávám na prdel aj na tom aktuálním classicu :D

zavo
31-12-11, 14:31
omg a ked som zalozil ja temu steam server tak to bolo a este je vlastne to iste a Kotel sa k tomu vyjadril len nvm preco pises zas to iste, len upravis pocet ludi.