PDA

Zobrazit normální verzi : Zákaz k CT



Dr.Jeb
31-12-11, 11:10
Dostal jsem zákaz k CT za to, že jsem řekl, že začnou hrát fotbal na slovo START. Po té jsem se je pokusil oklamat a říkal jsem jiná slova - TEĎ, FOTBAL a po té jsem řekl STA. Oni začali hrát tak jsem je zavolal, že jsem řekl pouze STA, ale nakonec jsem je nezabil a nechal jsem je hrát. Pak jsem dostal zákaz k CT že nikdo nebude luštit jestli jsem řekl STA nebo START. Nedal jsem FK, nechal jsem to být a stejně dostanu zákaz k CT i když si myslím, že je to srozumitelné např. když někdo zakleje U sta hromů! že si nikdo nebude myslet že řekl U start hromů! I když jsem dostal zákaz na 1 den a dřív než se to vyřeší tak pravděpodobně vyprší, jsem naštvaný, že za toto dají zákaz...

Nick - Dr.Jeb **I am Not Afraid**
IP adresa - 88.103.39.62

TheFinrod
31-12-11, 11:19
Jak je napsáno v důvodu proč banned, protože nikdo se Tě nebude ptát jestli si řekl STA nebo START, chápeš? Neříkej žádné zdrobněliny a hrej normálně!!

Banned je zde: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=17936

Svacinar
31-12-11, 11:21
Máš to na jen na den, a to jen díky tomu, že jsi je nezabil. Nehodlám se o tom dál bavit, nebudu tolerovat to, že si někdo řekne "STA" místo "START", když to v tom mikráku zní úplně stejně.

Dr.Jeb
31-12-11, 11:39
Takže když dám první reakce s výhodou na napsaní slova STA tak lidé podle tebe napíšou START? Já si myslím, že každý napíše spíš STA než START...

Abey
31-12-11, 12:41
Wtf :) pokial ti neni rozumiet tak nehraj..šušlajuci benéé -.-

Dwane Dibbley
31-12-11, 15:13
to je špagetkáč, tard podobnej vranysovi, myslí si, že je tak strašně chytrej, že vždycky všechny přechytračí, ale výsledek je takovej, že se při jeho tard simonování odpojí 10 lidí, protože na ty jeho krypl výmysly vůbec nemaj náladu a ani chuť je jakkoli řešit
Doufam, že takovejm jako ty brzo zakazou pristup k CT uplne, protoze s tebou to de jeste vic do sracek