PDA

Zobrazit normální verzi : Revolution 1, 2



Martinos
15-11-15, 17:00
Niekedy sa stava, ze lastovi hadze do ruky, alebo do inventara automaticky liecivy granat. Nebolo tomu tak. Mohlo by sa to prosim vratit? Je to priserne.

Takisto by ma potesilo, keby sa zo zeme ci uz z boxov alebo volne pohodene zbrane vobec nedvihali, aby sa to dalo jednoducho vypnut. PLS HELP :)

Martinos
16-11-15, 14:45
Prosim Vas, toto sa neda hrat. Vsetko mu leze do ruky. Jak kupim granat, hned mam v ruke pistolky a v inventari primarku. Ked to v kempe vyhodim a snazim sa vyhnut zombikom, vkuse sa to vracia. Zbrane co vyletuju zo zombikov tiez. Toto neni hra ale uz len rozculovanie sa. Vela ludi sa na to stazuje. O tom ze byt na revolution vonku to uz ani nehovorim. To je clovek mrtvy hned. Ja neviem, boxy dajte prec uplne a vyhodena zbran na zemi nech zmizne hned a je po probleme. Plus ten liecivy granat automaticky lastovi. Urobte s tym uz prosim nieco. Dakujem. Podotykam, ze _cl_autowepswitch mam nastavene na 0

Reflex.
16-11-15, 15:28
Zatim som nezaznamenal, ze by sa hraci stazovali na to, co tvrdis. Ved co tu places? Doteraz bolo vsetko tak ako predtym a nikto sa na nic nestazoval. Nemozes upravovat veci vo svoj prospech.
Preco by sa mali zrusit dropy zo zm? Je to ,,odmena,, pre ct, aby mohli dalej bojovat zo zm. A ten liecivy granat Kotel nadstavil tak, ze posledny clovek ma automaticky kupeny liecivy granat + ked ho hodi, tak ma kratku imunitu voci zabitiu.

E: Hl. vec, ze ked padne zo zm drop, si medzi prvymi, co ho idu zobrat.

Martinos
16-11-15, 15:43
Reflex prosim Ta o com to tu pises? Na revolution ani nechodis, nemas prehlad. Neprisposobujem si hru pre seba, dojdi si zahrat a uvidis. Tie posledne zmeny co sa spravili to cele zhorsili. Popytaj sa ludi co tam hraju sam a nesnaz sa ma tu zdiskreditovat ano? Dakujem.

Reflex.
16-11-15, 16:03
Zahral som si zopar kol, a nezaznamenal som ,,chyby,, co si uviedol.

Kotel
16-11-15, 16:04
Ten server je takhle rok a najednou je nehratelný? Půjdu se tam podívat.

Martinos
16-11-15, 16:05
Reflex, hral si tam malu chvilu nato. Neviletel na Teba jediny box zo zm, nepresiel si po pohodenej zbrani. Prosim Ta, preco by som si tu vymyslal? Zahraj si tam par hodin a potom tu nieco pis. Fakt je to priserne.

Fakt lidi, zahrajte si tam niekolko hodin, hrajte za ct snazte sa kempit kde je viac ludi a uvidite to. Dik.

Reflex.
16-11-15, 16:23
Martinos, ja sa tu s tebou nepotrebujem hadat. Vsetko je v najlepsom poriadku, jediny co sa ti tu nieco nepaci, si ty.

PS - padli mi 2 alebo 3 dropy...

Martinos
16-11-15, 17:52
Reflex, skoro celu dobu si hral za zm, nechapem preco sa sem vyjadrujes. Si snad programator? Beta tester? Az tam budes hrat denno denne, budes lastom v kempe kde bolo tak 5 ludi, az to zazijes niekolko krat za den tak sa sem mozes vyjadrovat. Ja nechapem o co Ti ide. Pisem tu sam v mene viacerych hracov, pretoze su mladi nevedia co kde maju riesit a stazovat sa, ich to nezaujima. Postazuju sa mne a tym to konci.

Napr teraz som bol lastom v cistom kempe kde nebol nikto a ani zm sa tam tak lahko nedostali a vsetko bolo na poriadku. Tie chyby sa prejavia dlhym hranim za ct a hlavne ked si last. A nie tu vypisujes za pol hodinove hranie definitivne zavery. Nerob to. Dakujem.

Kotel
16-11-15, 19:05
Cílem serveru je, aby polovina kol skončila výhrou zombie. Pokud vyhrávají více ct nebo naopak, tak budu dělat nějaké změny.

Reflex.
16-11-15, 19:39
Nie Kotel, ono tam netreba robit ziadne zmeny, ono zalezi, ze ci su nejaky dobri hraci na serveru. Tazko povedat, ci je to 50 na 50. Dam priklad: pokial som tam ja a este zopar skillerov a rozhodneme sa hrat za zm, tak ct si moc nezahra, a to iste aj s ct, pokial hram/e za ct, tak zm moc nespravi nakazu, ale ja radsej preferujem nakazu.
Dalej Martinos, pozrel som si zaznam z chatu na zm revolution, tam same nariekacky, ked ta niekto nakazy. A potom tu prisievas na forko navrhy v svoj prospech a co sa tyka toho ,,hraci sa stazuju,, to ocividne myslis tych typkov z toho vaseho klanu (AMIGO.) Ziadnu jedinu vetu som nezaznamenal od nejakeho ineho hraca, ze by sa stazoval. A co sa tyka mojej aktivity na zm, ty ani o mne nevies, ze ci som na zm revolution, bud som inkognito, alebo hram pod inym nickom.

Martinos
16-11-15, 19:44
Reflex Ty si na mna akosi zatazeny. Neviem vadi Ti snad ze nebudes adminom a vybijas si to na mne? Ja nechapem tieto Tvoje prispevky. Chyby tam su. Su to polena pod nohy. Ked hram zm, tak nic taketo sa nestava a hra je plynula. Preco takto znevyhodnovat ct? Nechapem ale budis. Ked to takto ostane tak to postupne prestaneme hrat a basta.

Reflex.
16-11-15, 19:53
Tak toto neee :-D si zabil chlapce, palec hore (y)
Ja si na tebe nevybijam ziadnu zlost, ty to asi chapes pesimisticky, ked nenapisem tonu smajlikov.
Martinos, ono bude asi problem v tebe, ze nevies dobre hrat za ct. Doporucujem ti naucit sa nieco z hns, a uvidis, ze mi das za pravdu.

killer-savage
17-11-15, 06:38
Cílem serveru je, aby polovina kol skončila výhrou zombie. Pokud vyhrávají více ct nebo naopak, tak budu dělat nějaké změny.

Ked to plati aj na apokalypse tak preco vyhra viac kol ct

Reflex.
17-11-15, 08:33
Ked to plati aj na apokalypse tak preco vyhra viac kol ct

Killer, pretoze ked su na apokalypse dobri hraci co hraju za ct, tak samozrejme zm si moc nezahra, a tym padom ct pravidelne vyhrava. S tym nic nespravis, nikomu nemozes rozkazat hrat za zm.

killer-savage
17-11-15, 13:33
Na apo nejsu dobri hraci len vip a vylepseny full, zm su v tomto znevyhodneny a nepomaha ani hardmode bo kazdy ma bazuku plazmovku minigun a padaju obcas aj balicky s gunu a granaty k tomu.

Martinos
17-11-15, 14:06
Kotel vezmi rozum do hrsti. Toto nieje hra ale tyranie ct. Ved ta rovnovaha medzi ct a zm sa da riesit uplne inym plynulym sposobom a nie tak, ze sa nam budu same menit zbrane v ruke, ked to najmenej potrebujeme. Co je na tom k nepochopeniu? CO ste tak natvrdly preboha? Ved to sa neda hentak ani vyhrat kolo a uz vobec nehovorim o tom, ked tam dojdu hrat ozaj dobri hraci za zm. To uz potom ct nema najmensiu sancu sa branit, ked ma taky chaos v zbraniach.

Kotel
17-11-15, 14:45
Rikal jsem, ze to opravim, ale ted musim resit jiny veci.