PDA

Zobrazit normální verzi : Farebne base



slipknot34
15-11-15, 21:30
Ahojte len by som chcel malicku zmenu na bb a to taku aby boli boli bloky po napisani /lock farebne cele kolo

Kotel
15-11-15, 21:37
Nebude to vypadat blbe?

MartyEE
15-11-15, 21:40
ja som uz tiez sem daval o tom :D aj som pisal, ze viacerim hracom by sa to pacilo :P Praveže je to cool :P

Troppe
15-11-15, 22:19
Hodně lidem by se to líbilo. Má to ale menší nevýhodu. Když si je obarvíš,tak je to jenom pro tebe. Tudíž.. Když budeš chtít stavět kemp s někým jiným,tak ho to časem zabije (pokud se bude dotýkat bloků). Když budeš sám,tak není problém :)

Hauss
15-11-15, 22:51
Souhlasím s Mariem... jinak by to bylo cool

Samco
15-11-15, 22:52
To ten server bude trošku lentilkovo vyzerať. :D
Neviem či to je najmúdrejší nápad.

killer-savage
16-11-15, 07:49
budem si myslet ze som si dal volaco halucinogenne, ale mohli by blikat jak pri stroboskope :D

MartyEE
17-11-15, 22:54
Určite by to bolo zaujímavejšie :D Síce má to aj nevýhody, ale však keď budem chcieť s niekým stavať, tak si to nebudem ''lockovať''. Ja som za, proste mne sa to páči.

Paulie
25-12-15, 17:46
Podle mě ty barvy jsou ničím zajímavé, ale především, když jsem hrál na jiném serveru tam to barvili připadalo mi to poněkud divné zkoušel jsem nalézt do těžších kemp a přijde mi to těžší než u normálních kempů, ale není to moje věc spíše názor musel by to někdo prodiskutovat s kotlem.. urćitě to dobře vypadá jak řekl márty recituji "má to své plusy a mínusy"..

LejS
27-12-15, 12:39
Sice tento nápad viem že si zobral zo zahraničných BBčiek. No na takýchto serveroch to príjme max.30% ľudí... čož není moc také dobré.

Ďalej ako spomenul Kotel tak tu bude vyzerať fakt blbo! :) Bez urážky . Ale ako som povedal tak 30% ľudí o to stojí. Takže neviem či je zbytočné tomuto návrhu vyhovieť. Ale podľa mňa tento BaseBuilder je celkom fajn a admini ho majú pod kontrolou aj Kotel.


#Lej