PDA

Zobrazit normální verzi : [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia



Samco
16-11-15, 18:12
Otázky, návrhy, alebo hocičo iné týkajúce sa tohto turnaja môžete písať do tohto threadu.

INFO O TURNAJI (http://csko.cz/forum/showthread.php?43269-10-1-2016-Paintball-turnaj-5v5)

Rony777
10-01-16, 00:08
Ako fakt ... vy nechete vypadnuť tak dáte si s tymi najslabšímí :D CG :D

Baxo15
10-01-16, 08:01
Ako fakt ... vy nechete vypadnuť tak dáte si s tymi najslabšímí :D CG :D

Spravili sme to úplne náhodne,tak neviem čo riešiš.

Rony777
10-01-16, 13:17
ak možem poprosim aby ste pridali ešte nahradnikov :
Smokee - STEAM_0:1:124013022
Hodek - STEAM_0:0:76897614

Baxo15
10-01-16, 14:39
Nemám samčové heslo,tak ak príde dá to tam. Ak nepríde možu ísť.

Rony777
10-01-16, 15:31
Hodnotím Turnaj:
-Zápas sa začal v 15:15
-Samco používal padák na ktorý nemáme vysvetlenie ako ho mohol použiť
-Cheaty
+nic

Celkové hodnotenie : z 10: 0,5

SomTu/sefk_O
10-01-16, 15:36
http://uloz.to/xSENUGRs/pbsrsefko01-dem

Samco
10-01-16, 15:37
Šéfko - http://uloz.to/xSENUGRs/pbsrsefko01-dem
Samčo -http://ulozto.sk/xkU6yVnT/samco1-dem
KOMBAJN -https://www.sendspace.com/file/n4h0jt

Vaše napájanie na druhý server, kde hrali druhí hráči ešte zápas, doriešim po konci turnaja.

Baxo15
10-01-16, 15:39
čo malo znamenať toto čo ste teraz spravili?

le0he
10-01-16, 15:43
bojojueme za slobodu slovenského naroda

Ja bojuju za svobodu dementů

le0he
10-01-16, 15:43
na tich demach su čity

Časy prosíím

le0he
10-01-16, 15:44
Ne prosím néé, strach LVL1k

Rony777
10-01-16, 15:45
ešte sme neskončili

le0he
10-01-16, 15:46
Hodnotím Turnaj:
-Zápas sa začal v 15:15
-Samco používal padák na ktorý nemáme vysvetlenie ako ho mohol použiť
-Cheaty
+nic

Celkové hodnotenie : z 10: 0,5

Až takto svůj team hodnotit nemusíš, dali jste kolo :console:

Rony777
10-01-16, 15:46
hodnotim vas vy srnce

le0he
10-01-16, 15:46
ešte sme neskončili

Neřekl bych.

Dom!n!k
10-01-16, 15:48
Radosť sledovať tieto diskusie :D

Rony777
10-01-16, 15:49
bojujeme za slovensko !

Del!k98
10-01-16, 15:50
Rony jediny čurak si tu ty,tie tvoje Pm su top.Som rad že ste si zahrali váš prvý pb turnaj a aj posledný.

Rony777
10-01-16, 15:50
bol to nas druhy tunaj

Lehrer
10-01-16, 15:51
Ty tu niečo píš ty..... Za počítačom Hrdina a v skutočnosti Strach z káždého koho vidíš!

Rony777
10-01-16, 15:56
Podte skype ked ste frajeri

^nismo
10-01-16, 15:56
adamko zavri piču bud už ticho

Alespoň tu nespamuj. Používej edit. :-)

Shark.
10-01-16, 16:00
Tak sa hadat pre turnaj :DD

SomTu/sefk_O
10-01-16, 16:21
http://uloz.to/xPyNAkDP/sefkosr02-dem

Novic
10-01-16, 16:23
To som napísal 4fun sefko ;)

Idea
10-01-16, 16:31
Ronymu hodit ban na forum a bude klud.

le0he
10-01-16, 16:41
Podte skype ked ste frajeri

Ukážeš nám bicáky?

le0he
10-01-16, 16:43
teba zbijem

A čim, lopatkou na písek?

Rony777
10-01-16, 16:46
Sa bojite nechcete ist skajp

Del!k98
10-01-16, 16:59
W.S.H.B omg connect csko.cz:27214; password bronz pripojte sa !

E: Nepripojili sa ani po 20 Minut, dej to kontumačne. Ja nemam čas dlhšie tam hrať.

le0he
10-01-16, 17:11
Sa bojite nechcete ist skajp

Já se spíš bojim tvý gramatyki

Rony777
10-01-16, 17:17
Ironia

le0he
10-01-16, 17:27
demo prej no :/ daron,tarius,xper

Darongodx
10-01-16, 17:33
Demo nestíham dodať, kedže sa finále malo dohrať skôr a už mám iný program na zvyšok dňa. Demo bude dodané zajtra poobede.

Rony777
10-01-16, 20:01
Hráči v tíme:
- V tíme musí byť minimálne 5 a maximálne 7 hráčov. Každý tím má nárok na 2 zmeny v zostave, v priebehu zápasu. - OK!
- Tím nesmie odohrať kolo s viac než 5 hráčmi. - OK
- Ku každému zápasu bude priradený oficiálny server z csko.cz. - Ten server bugoval ako ked zametám hovná...

Zabezpečenie záznamu hry:
- Každý hráč sa točí z prvej osoby (demo). - OK.
- HLTV - OK.

Zoznam hraných máp:OK.
- cs_paintball_bg
- fy_buzzkill
- fy_stoneworld
- gg_ak_fun

Výber mapy na zápas:
- Jednu mapu z ponuky vyberie v každom zápase kapitán/hráč, ktorý vyhrá úvodný knife duel! - Vyhral som ho 2 krát ale aj tak som si nemohol vybrať potom sme hrali 3 krát a on vyhral a mohol si vybrať mapu.

Formát zápasu:
- Každý tím sa musí dostaviť v daný čas a maximálna doba čakania je 10 minút - potom nasleduje kontumácia. - Meškali 17 minút a nič.

Počet hráčov:
- Hrá sa formou 5 na 5 hráčov. - OK.
- Musia sa dostaviť 5 hráči z tímu (či už náhradník, alebo hráč zo základnej zostavy), dohrať zápas môže tím so 4 hráčmi. - Nedostavili sa 5 do začiatku.

Demo:
- Každý hráč je povinný točiť demo hneď od začiatku zápasu a to tak, že napíše do konzole "record a názov dema", napríklad "record zapas1" (bez úvodzoviek). - OK.

Knife duel:
- O mape a o stranách, za ktoré budú tímy hrať, rozhodne knife round 1v1 medzi kapitánmi (prípadne inými hráčmi) z každého tímu, ostatní hráči zostanú v specte. Kapitáni / vybraný hráči sa napoja do hry. Na Paintballe sa dá sekať len ľavým tlačítkom na myši! V knife dueli je zakázané používať šprint!!! Víťaz následne oznámi dozorkonajúcemu akú stranu si vyberá a o akú mapu má záujem jeho tím hrať. Následne dozorkonajúci vybranú mapu nahodí a tímy sa napoja na správnu stranu (T/CT - určí víťaz knife duelu). - už som spomínal.

Počet hraných kôl:
- Hrá sa na 15 víťazných kôl. Za stavu 15:15 sa hrá ďalej a tímy musia vyhrať o 2 kolá. T.j., že napríklad za stavu 16:15 sa hrá ďalej, ale za stavu 17:15 zápas končí. Upozorňujem, že v polovičke zápasu sa strany nemenia!!! Celý zápas hrá každý tím za určenú stranu T/CT!!! - Hralo sa do 17 aj ked sme prehrávali 15:1 hrali sme dalej.

Prestávka:
Každý tím má nárok na 5 minútovú prestávku, po uplynutí 5 minút sa opäť hrá. - žiadal som o nu no neuspešne

Zákazy:
- Hráči s aktívnym banom za cheaty majú zákaz zúčastniť sa turnaja. - OK.
- Využívanie bugov máp a lezenie na textúry. - Vkuse ich využívali.
- Neustály kemp. - OK.
- Nadávanie a ponižovanie súperov počas zápasu. - Kyberšikanovali nás.
- Používanie vulgárnych, rasistických a iných urážlivých mien. - OK.

Cheating a scripty:
- Za cheating sú považované "ľahké" aj "ťažké" cheaty. Do týchto skupín patrí: Wallhack, Aimbot, Speedhack, Multihack, Bunnyhop script, Begrip script, a i.. - Mali všetky cheaty.

Tresty:
- Cheating = kontumácia všetkých zápasov a pre daného hráča udelenie permanentného banu na Kotelni. - Nekontumovali.
- Nedostavenie sa na zápas = kontumácia zápasu pre daný tím. - Nekontumovali.
- Využívanie bugov a textúr máp = odobranie troch kôl z konečného výsledku. - Neodobrali.
- Neustály kemp = napomenutie, prípadne vylúčenie z turnaja. OK.

Takže tak.

le0he
10-01-16, 20:09
Ďakujeme za podnet pán Honza Rychtecký, predpokladám, že ste tam boli imaginárne a určite si to zoberieme k srdcu! Pokiaľ viem skončili sme 17:22, teda hneď ako sme dohrali a hneď som leftol. Čakám na demá až do zajtra, pritom mohol som to uzavrieť do 10 minút, ako uvádzam. Minule vám vadilo, že som tiež čakal na demá dlhšie, verím že aj teraz ste nespokojný.

Co má kdo kecat do turnaje, který jak nepořádá, tak v něm nehrál a ještě se specializuje na jinou sekci?

CMBR
10-01-16, 20:13
Ďakujeme za podnet pán Honza Rychtecký, predpokladám, že ste tam boli imaginárne a určite si to zoberieme k srdcu! Pokiaľ viem skončili sme 17:22, teda hneď ako sme dohrali a hneď som leftol. Čakám na demá až do zajtra, pritom mohol som to uzavrieť do 10 minút, ako uvádzam. Minule vám vadilo, že som tiež čakal na demá dlhšie, verím že aj teraz ste nespokojný.

V 17:22, když mi v 17:20 Daron psal, že vyhráli? Ok:D Na Slovensku máte posun o 2 minuty náhodou?

Darongodx
10-01-16, 20:14
Zápas sa ukončil 17:20/21, ptm ste už len písali nejaké sračky, ale dema tu budete mať zajtra poobede.

le0he
10-01-16, 20:15
V 17:22, když mi v 17:20 Daron psal, že vyhráli? Ok:D Na Slovensku máte posun o 2 minuty náhodou?

Mohl bys to nechat radši na POŘADATELI a nepsat sem sračky, když tvůj názor má nulovo hodnotu? Díky!

le0he
10-01-16, 20:16
Hráči v tíme:
- V tíme musí byť minimálne 5 a maximálne 7 hráčov. Každý tím má nárok na 2 zmeny v zostave, v priebehu zápasu. - OK!
- Tím nesmie odohrať kolo s viac než 5 hráčmi. - OK
- Ku každému zápasu bude priradený oficiálny server z csko.cz. - Ten server bugoval ako ked zametám hovná...

Zabezpečenie záznamu hry:
- Každý hráč sa točí z prvej osoby (demo). - OK.
- HLTV - OK.

Zoznam hraných máp:OK.
- cs_paintball_bg
- fy_buzzkill
- fy_stoneworld
- gg_ak_fun

Výber mapy na zápas:
- Jednu mapu z ponuky vyberie v každom zápase kapitán/hráč, ktorý vyhrá úvodný knife duel! - Vyhral som ho 2 krát ale aj tak som si nemohol vybrať potom sme hrali 3 krát a on vyhral a mohol si vybrať mapu.

Formát zápasu:
- Každý tím sa musí dostaviť v daný čas a maximálna doba čakania je 10 minút - potom nasleduje kontumácia. - Meškali 17 minút a nič.

Počet hráčov:
- Hrá sa formou 5 na 5 hráčov. - OK.
- Musia sa dostaviť 5 hráči z tímu (či už náhradník, alebo hráč zo základnej zostavy), dohrať zápas môže tím so 4 hráčmi. - Nedostavili sa 5 do začiatku.

Demo:
- Každý hráč je povinný točiť demo hneď od začiatku zápasu a to tak, že napíše do konzole "record a názov dema", napríklad "record zapas1" (bez úvodzoviek). - OK.

Knife duel:
- O mape a o stranách, za ktoré budú tímy hrať, rozhodne knife round 1v1 medzi kapitánmi (prípadne inými hráčmi) z každého tímu, ostatní hráči zostanú v specte. Kapitáni / vybraný hráči sa napoja do hry. Na Paintballe sa dá sekať len ľavým tlačítkom na myši! V knife dueli je zakázané používať šprint!!! Víťaz následne oznámi dozorkonajúcemu akú stranu si vyberá a o akú mapu má záujem jeho tím hrať. Následne dozorkonajúci vybranú mapu nahodí a tímy sa napoja na správnu stranu (T/CT - určí víťaz knife duelu). - už som spomínal.

Počet hraných kôl:
- Hrá sa na 15 víťazných kôl. Za stavu 15:15 sa hrá ďalej a tímy musia vyhrať o 2 kolá. T.j., že napríklad za stavu 16:15 sa hrá ďalej, ale za stavu 17:15 zápas končí. Upozorňujem, že v polovičke zápasu sa strany nemenia!!! Celý zápas hrá každý tím za určenú stranu T/CT!!! - Hralo sa do 17 aj ked sme prehrávali 15:1 hrali sme dalej.

Prestávka:
Každý tím má nárok na 5 minútovú prestávku, po uplynutí 5 minút sa opäť hrá. - žiadal som o nu no neuspešne

Zákazy:
- Hráči s aktívnym banom za cheaty majú zákaz zúčastniť sa turnaja. - OK.
- Využívanie bugov máp a lezenie na textúry. - Vkuse ich využívali.
- Neustály kemp. - OK.
- Nadávanie a ponižovanie súperov počas zápasu. - Kyberšikanovali nás.
- Používanie vulgárnych, rasistických a iných urážlivých mien. - OK.

Cheating a scripty:
- Za cheating sú považované "ľahké" aj "ťažké" cheaty. Do týchto skupín patrí: Wallhack, Aimbot, Speedhack, Multihack, Bunnyhop script, Begrip script, a i.. - Mali všetky cheaty.

Tresty:
- Cheating = kontumácia všetkých zápasov a pre daného hráča udelenie permanentného banu na Kotelni. - Nekontumovali.
- Nedostavenie sa na zápas = kontumácia zápasu pre daný tím. - Nekontumovali.
- Využívanie bugov a textúr máp = odobranie troch kôl z konečného výsledku. - Neodobrali.
- Neustály kemp = napomenutie, prípadne vylúčenie z turnaja. OK.

Takže tak.


Davaj časy.

CMBR
10-01-16, 20:21
Mohl bys to nechat radši na POŘADATELI a nepsat sem sračky, když tvůj názor má nulovo hodnotu? Díky!

Můj názor má nulovou hodnotu, když dodržuje pravidla stejně jako v turnajích předtim? Nepiš mi prosimtě nic, když to není k tématu a nedokážeš mi argumentovat. Vim moc dobře, kdy mi psal a znám pravidla, který se maj dodržovat. Opravdu by bylo už moc, kdyby je nedodržel ani potřetí za sebou, pac a pusu:thumsup4:

Samco
10-01-16, 20:23
V 17:22, když mi v 17:20 Daron psal, že vyhráli? Ok:D Na Slovensku máte posun o 2 minuty náhodou?

Tak budem ti URČITE veriť. Maximálne sme mohli skončiť o 17:21, my zas môžme tvrdiť, že príspevok od leoeho bol poslaný v čase 17:26:58, ale príspevok prišiel až o 17:27. + Jeden od nich sa nemohol dobrých 15 minút pripojiť, mohli sme sa vysrať a dať si free win.


Abych se tu vyjádřil.. Zastáváte se "POŘADATELE", který organizaci turnaje totálně nezvládl. Byly samé zmatky a nic snad nebylo ve správnou dobu..? Časy vůbec neseděly a díky tomu jsem nestihl finále. A pak si tu náš POŘADATEL bude vyplakávat první místo, na který neměl..? A dělat proto vše? To jen dokazuje úroveň adminů a celkovou úroveň portálu. A spolupořadatel je někdo, kdo dříve běžně hrával s WH? Lmao.

Minule to bolo načasované dobre, až som tie časy musel skrátiť. Bohužiaľ teraz sa našli ľudia, ktorím nejedenkrát connecty z neznámych príčin nefungovali, ďalej sme tu mali pády serverov a zopár tupcov z nemenovaného tímu, ktorí liezli na druhé zápasy a banovali tam hráčov. Zdržanie bolo aj vďaka tebe, kvôli tvojej neschopnosti pripojenia na rezerv.

le0he
10-01-16, 20:25
Můj názor má nulovou hodnotu, když dodržuje pravidla stejně jako v turnajích předtim? Nepiš mi prosimtě nic, když to není k tématu a nedokážeš mi argumentovat. Vim moc dobře, kdy mi psal a znám pravidla, který se maj dodržovat. Opravdu by bylo už moc, kdyby je nedodržel ani potřetí za sebou, pac a pusu:thumsup4:

Až budeš hrát, tak tu můžeš kecat, locknout to mohl už po 10 minutách po dodání a můžeš tu psát cokolvek jen chceš :laughing1: Zápas byl ukončenej v 17:22 a ví už se fakt nebudu vyjadřovat, páč ty si moc.

E: Radši si běž udělat Furien turnaj :harhar:

Samco
10-01-16, 20:37
Můj názor má nulovou hodnotu, když dodržuje pravidla stejně jako v turnajích předtim? Nepiš mi prosimtě nic, když to není k tématu a nedokážeš mi argumentovat. Vim moc dobře, kdy mi psal a znám pravidla, který se maj dodržovat. Opravdu by bylo už moc, kdyby je nedodržel ani potřetí za sebou, pac a pusu:thumsup4:

Dúfam, že mi aspoň pravidlá, ktoré som v minulosti nedodržal pošleš. O ďalších okolnostiach s tebou diskutovať nebudem a nemám prečo, nakoľko si na turnaji nebol. Obzvlášť po tom minulotýždňovom, by som si byť tebou tieto vyjadrenia nechal pre seba. :happy:

LOCK

matis
11-01-16, 18:17
Medaile rozdane...vyhercom gratulujem a cest porazenym

dakujem za ucast a v podstate hladky priebeh...ostatny maju zakaz ucasti na turnajoch...