PDA

Zobrazit normální verzi : Už sa tu nedá hrať



Un1Ty
18-11-15, 20:07
Takže chcem sa vyjadriť k situácii ktorá nastala na knife ktorá je furt horšia a horšia, po tom ako odchadzaju normal admini a pridávate s prepáčenim takých čo o knife nemajú zo 100% ani tych 50% čo to ten knife vlastne je (keď nepočítame že maju chodit po mape a zabíjať sa, narážam na pravidla a znalosti) nebudem sa vyjadrovať koho mam na mysli, však admini vedia ktorých myslim, jediný kto pre mna zostal mezdi normal teamem je: Smith, Pikii, Burak, Zyx (aj keď ma zamietol vraj že nechodím na servery a že tam niesom často, napriek tomu tam som bol každý deň, je to v žiadosti aj dokázane, ajtak je to v pohode admin), ide o to že už je vela stažnosti na 1 admina/ku (všetci asi vieme koho tym myslím) no a keďže tam admin príde raz do roka na 5 minut, dá 1 ban a odíde a čau zas o rok sa tu stretneme a keď je tam cheater tak prostě GG a left game pretože žiaden admin a jak minule niekto vravel že má niekto boga a admin na to "Nemá, mam na to plugin" alebo niečo také, tak ja nechápem čo takýto admini robia v teame keď nepoznajú KB, :D pozor, poznajú BoGa keď dá chrbtom, však to stačí nie?,,, Ďalšia vec že keď som si žiadal o práva tak som bol zamietnuty že vraj tam nechodím ako som písal vyššie že ma zyx zamietol ale bolo dokázane že som tam hral každý deň, ale niejaku nikoletu čo sa sťažuje že niekto s menom csko.cz robí reklamu, uráža hráčov za chrbtom (ja viem veľmi dobre, však ty si už nepamätáš, už sme to riešili) a nepozná KB (ako som vravel, iba toho BoGa) tak ona je prijatá :D a teraz otázka, že prečo ona bola prijatá a ja nie, ok nesplnoval som ešte prispevky uznávam a nehlásil som na webe cheaterov či tak, prišlo mi to zbytočné keď som mal na steame adminov, ale bohužial do žiadosti nenapisali že som im nahlasoval hráčov, furt by som záujem o tie práva mal, dokonca mam vlastný acer, o knife viem viac než dosť, lenže už to nejde, mam v chatlogu dosť nadávok a to vam poviem prečo, možno si poviete že to je blbost a zbytočné takým deckam na serveroch písať nech neporušuju pravidla a človek tiež má v sebe určený limit nervov a keď to prejde, tak bude nadávať len aby mu to aspon trochu dobre urobilo, pretože hrať s takými dementami čo len vlakujú, obskakuju, atd... sa nedá, už veľakrát som písal cez ten vykričniček či čo to je "!blablabla" ale nikto nikdy neprišiel, 2x prišiel keď som napísal, nikdy viac, nemusíte to brať vážne môj názor, ale keď sa mi sem vyjadrí niekto kto o knife neviem ani 5% tak nemá cenu ani písať pretože o tom neviete nič a vaše názory sú slabé v tom prípade, chce to poriadne aktivnych adminov a nie takych čo primete za nič a nevedia o tom nič a odkopnete dobrych adminov kvôli maličkostiam, neberte to ako hate ale že hráči o hranie majú záujem ale hrať sa tam už nedá proste, už je to na nás kniferov čo si chcú zahrať fakt veľa :)...

Bosik
18-11-15, 20:10
je to
od veci, ale un1ty poznám Ťa, nicky: TheJuvi, a dalšie neviem xd

Un1Ty
18-11-15, 20:18
A ty si kto? :D

Reflex.
18-11-15, 20:25
Len tak pre info. sa ta chcem spytat, menuj mi prosim ta tych normal adminov, co odisli.

nikiii
18-11-15, 20:29
Ty tu ideš stále na niekoho nakladať, predovšetkým na mňa, a na Asda, čo som sa dočítala v chatlogu. Dokážeš sa len na každého sťažovať,
a všetko o ľuďoch vieš, ale nieje to tak. Ty nemôžeš vedieť, do čoho sa človek vyzná, a do čoho nie. Tvoj chatlog je hrozný...
Neustále nadávky, osočovanie, a neviem čo ešte iné. To sa aj na svojich serveroch tak správaš k hráčom? tak to gj.
A od kedy sa nabrali noví admini, tak sa to tam celkom zlepšilo. Chodia tam viacerí dozerať aspoň na tie menšie priestupky, takže sa zbytočne sťažuješ.

btw, čo sa týka tohto, to stále platí, lenže ju raz nebudeš mať od Becausa. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=138198

ZeMi7
18-11-15, 20:33
Těžko pochopitelné,jak to dostala, když většina "lepších" (ti co jsou tam déle, umí to a rozumí tomu) admini byli proti.

Un1Ty
18-11-15, 20:33
Takže jolo odišiel, a zlepšilo? Mne to tak nepripadá a viac hráčom tiež nie, asi sme divný, však sa tam dost ludí stazuje ze tam admini nikdy niesu, ale ved nas nazor...

Un1Ty
18-11-15, 20:39
A ty sa divíš že tam nadávam a kopu ludi a kniferov čo to majú v hlavne v poriadku tiež? Však to sa už nedá vydržať, asi nevieš čo je to keď tam neni admin a každé kolo blok a vlak, ty to nevieš lebo ty práva maš, teba bloknu a potom to už neurobia.

bugerekk
18-11-15, 21:09
Nikoleta jak si tohle mohla napsat?.. už jen fakt že si přišla ty jako admin, ani nevíš kolika lidem jsi byla pro smích:D. Jak to viděli všichni oldschl hráči tak chtěli končit s knifem:( ja čekal že se knife nějak zvedne z toho jak se to podělalo ale nečekal jsem že se to ještě takhle zhorší:D. Raději nechtěj, až tady vypíšu všechno co o tobě říkaji někteří hráči protože by to byl asi trošku větší trapas no, ale možna ani ne třeba se to už ví na kotelně co jsi schopná udělat pro config:).. Jo a myslím si že na pohovor na admina na knife by se mělo přidat i to že se pošle demo někoho a řekne že jestli má - nemá kb(nebo něco prostě) a jak jsi to poznala. S pozdravem Vino:)

because
18-11-15, 21:09
Z piesku ťa vyhodili? Keď ste sem dosli 5ti nadávať jednému hráčovi tak to bolo srandy, vtedy sa dalo z pohľadu hráčov hrať čo? Taktiež keď si došiel a celý čas si do mikráku šúpal poľské/ruské streamy aj keď ťa ďaľších 5 hráčov prosilo aby si to vypol. Vtedy si dostal ban a už tvoji kamíci sa do mňa začali púšťať :D Však jasné vtedy si sa odsral na server, ktorý bol tvoj domovský a netrápilo ťa to.


E: Neviem načo sú mikráky všade povolené, a kľudne si vyprávaj do nich čo chceš, ale keď čo i len jeden hráč napíše nech zmlkneš tak máš proste smolu. :) Napísal som ti to 3x aby si to vypol, ďaľší ti to písali 5x a ak toto nerešpektuješ tak nechápem prečo my by sme mali rešpektovať niečo od teba napísané.

Un1Ty
18-11-15, 21:10
No tak za prvé :D Neviem na čo je tam povolený mikrofon keďže potom sa dáva ban, za druhé niektorých ludí to zabavilo a za tretie, keď dáš ESC tak tam máš Player List, kto chcel si mohol dať mute.

matis
19-11-15, 07:47
No tak za prvé :D Neviem na čo je tam povolený mikrofon keďže potom sa dáva ban, za druhé niektorých ludí to zabavilo a za tretie, keď dáš ESC tak tam máš Player List, kto chcel si mohol dať mute.

nebude si 10 hracov davat mute kvoli jednemu idiotovi...takyto clovek ako ty, co si nedokaze udrzat nervy na uzde admin nikdy nebude...to ze Nikoleta nepozna KB nie je vobec hanba a vy co sa nazyvate oldschool hraci by ste jej mali radsej pomoct a nie osocovat a urazat...potom sa nedivte, ze tam je taka situacia aka je..ste banda sebcov a egoistov..zavidite, ze ona tie prava ma a vy nie...a pri tom staci trosku viac snahy a ochoty.....

ale zial clovek co sa tu vyplace aka je tam situacia a sam narusuje chod servera nic nezlepsi...

Nakladana Okurka
19-11-15, 11:16
Od té doby, co se Nikoleta přijala, čtu už asi 5ty cry thread, jak ona to má, ale já si myslím a bébébé. Rozhodnutí padlo, už byste asi měli pochopit, že s tím nic neudelete. A temahle dojemnyma slohovkama nikomu nepomuzete. Jestli máte vážně tak zapotřebí stále řešit někoho jineho, tak to gj.
Na druhou stranu, ZeMi to dal dobře :D
E: Ale Does to dal taky dobře.

matis
19-11-15, 11:24
Od té doby, co se Nikoleta přijala, čtu už asi 5ty cry thread, jak ona to má, ale já si myslím a bébébé. Rozhodnutí padlo, už byste asi měli pochopit, že s tím nic neudelete. A temahle dojemnyma slohovkama nikomu nepomuzete. Jestli máte vážně tak zapotřebí stále řešit někoho jineho, tak to gj.
Na druhou stranu, ZeMi to dal dobře :D

Dal to dobre, ale proti dali hlavne ty co tam nechodili uz skoro vobec...ak by chodili, tak by nebol zapotreby dalsi admin...

Nakladana Okurka
20-11-15, 09:03
Dal to dobre, ale proti dali hlavne ty co tam nechodili uz skoro vobec...ak by chodili, tak by nebol zapotreby dalsi admin...

To mas pravdu, o tom žádná..

KeYo
20-11-15, 09:12
třeba se to už ví na kotelně co jsi schopná udělat pro config:)..

Toto by ma zaujimalo inak, ked tak mi napis PM :D

hofy
22-11-15, 00:24
Nikoleta je bezproblémový admin, nikdy na ni nebyla žádná oprávněná stížnost, nikdy nikdo nebyl schopný dodat demo nebo napsat něco konkrétního kromě těchto řečí, ke kterým není co říct, protože jsou v podstatě o ničem, ostatně ve tvojí stížnosti řešíš spíš svou neúspěšnou žádost o práva, což ale mělo pádné důvody, tak nechápu, proč to vůbec zmiňuješ.
Dodej demo nebo něco konkrétního, jinak se to může hned uzavřít..


Těžko pochopitelné,jak to dostala, když většina "lepších" (ti co jsou tam déle, umí to a rozumí tomu) admini byli proti.
Jaká většina lepších byla prosím tě proti?

because
22-11-15, 00:34
Nikoleta je bezproblémový admin, nikdy na ni nebyla žádná oprávněná stížnost, nikdy nikdo nebyl schopný dodat demo nebo napsat něco konkrétního kromě těchto řečí, ke kterým není co říct, protože jsou v podstatě o ničem, ostatně ve tvojí stížnosti řešíš spíš svou neúspěšnou žádost o práva, což ale mělo pádné důvody, tak nechápu, proč to vůbec zmiňuješ.
Dodej demo nebo něco konkrétního, jinak se to může hned uzavřít..


Jaká většina lepších byla prosím tě proti?

Jedna bola, na grab kde grabovala ludi pod acer, a nasledkom toho nebolo koho zabijat.

hofy
22-11-15, 00:46
To bylo spíš osobní, všichni jsme si tam někdy hráli v rámci mezí s grabem a taky nás za to nikdo neběžel nahlásit na fórum.

fake?
22-11-15, 07:28
Pardon,že se vyjadřuji,ale od Nikolety není vidět ani zájem chodit na hlášení knifebotu.. Například taková Miruška,která na knife chodí jednou za uherský rok přišla na hlášení a šla do spectu,a to je tuším adminkou na jiném modu..Jako je fajn,když banuje demenci hráčů,urážky,vlaky atd.. Ale knife admin by měl hlavně poznat knifebot,a na to dost dbal jolo,když jsem byl přijatej,ale když to prostě nepozná a nevěří si v tomhle,tak at si ty práva nechá dát jinam,třeba na střílecí(DM FFA,classic,megapub),kde prostě ona to wh a ab pozná a místoní šoupněte na server hráče,který ten knifebot pozná a chodil by na hlášení(osobně bych o jednom věděl)..jinak knife mod už je v prdeli tak rok a půl a kvalita hráčů se pohybuje na bodě mrazu,takže bych určitě z toho nevinnil Nikoletu.

Hauss
22-11-15, 09:27
Pardon,že se vyjadřuji,ale od Nikolety není vidět ani zájem chodit na hlášení knifebotu.. Například taková Miruška,která na knife chodí jednou za uherský rok přišla na hlášení a šla do spectu,a to je tuším adminkou na jiném modu..Jako je fajn,když banuje demenci hráčů,urážky,vlaky atd.. Ale knife admin by měl hlavně poznat knifebot,a na to dost dbal jolo,když jsem byl přijatej,ale když to prostě nepozná a nevěří si v tomhle,tak at si ty práva nechá dát jinam,třeba na střílecí(DM FFA,classic,megapub),kde prostě ona to wh a ab pozná a místoní šoupněte na server hráče,který ten knifebot pozná a chodil by na hlášení(osobně bych o jednom věděl)..jinak knife mod už je v prdeli tak rok a půl a kvalita hráčů se pohybuje na bodě mrazu,takže bych určitě z toho nevinnil Nikoletu.

Na střílecí ? Ona hraje jen knife.... (což taky nechápu jak někdo může hrát na csku jen knife... cs je hlavně o střílení o aimu o taktice....) ale to je její blbost....

fake?
22-11-15, 09:31
Na střílecí ? Ona hraje jen knife.... (což taky nechápu jak někdo může hrát na csku jen knife... cs je hlavně o střílení o aimu o taktice....) ale to je její blbost....

Když si všimneš,tak hlásí vkuse nějaký to wh a všechno banned:)

Hauss
22-11-15, 09:43
Prej jí střílecí servery nebaví ale nevim jestli už nezměnila názor...

peta
22-11-15, 09:56
Nic ve zlým, ale jako je to její věc jak si banuje a co banuje.. bo z Vás většina dělá to samé.. vidíš nějakýho kkta jako je vlk na mega pubu, který každý kolo skoro kempí za T v katech s bombou a nic se děje a pan admin se vždy hodí do overu k CT a hraje si vesele dále a je mu jedno, že tam někdo něco po něm chce. Takže než tady půlka admin teamu bude řešit Nikoletu tak ať se raději zamyslí nad sebou.
Po pravdě většina z Vás odvádí na téma přestupy jako jsou kemp, demence, atp.. mizernou práci až-li žalostnou. Přeberte si to jak chcete, ale je to srandovní furt jebat do někoho a sám neumí ani server řídit tak aby si tam normální člověk zahrál. Hlavně, že se tu v každé druhé žádostí píše dost adminu je není potřeba další, ale vy ani neděláte, co máte a furt vidíte něco na druhých.

FizzyBubble
22-11-15, 10:51
Jaká většina lepších byla prosím tě proti?

Jáááááá

Zoyer
22-11-15, 10:52
Nic ve zlým, ale jako je to její věc jak si banuje a co banuje.. bo z Vás většina dělá to samé.. vidíš nějakýho kkta jako je vlk na mega pubu, který každý kolo skoro kempí za T v katech s bombou a nic se děje a pan admin se vždy hodí do overu k CT a hraje si vesele dále a je mu jedno, že tam někdo něco po něm chce. Takže než tady půlka admin teamu bude řešit Nikoletu tak ať se raději zamyslí nad sebou.

budeš přijatej např na war3 aniž by jsi nepoznal wh a ab ? :D asi ne hele :D

because
22-11-15, 11:01
To bylo spíš osobní, všichni jsme si tam někdy hráli v rámci mezí s grabem a taky nás za to nikdo neběžel nahlásit na fórum.

Osobné, neosobné, bolo tam zneužívanie grabu tak, že narušilo chod hry. Ale je zbytočné riešiť niečo čo bolo pred nejakým časom. Ja som len poukázal na to, že sťažnosť bola a bola oprávnená..
Ešte k veci: Tuto nejde ani o to, že má práva ale, ako píše fake, že nesnaží sa to rozpoznať. Možno does tebe posiela nejaké knifeboty, že aha pozri mi prosím toto ale tuto na forku nič. Či už admin forko alebo public forko, proste som nevidel ešte tému typu: Ahojte, dneska som točila jedného typka čo sa mi nezdal a podľa mňa mal kb. Ako viem, že je to ťažké rozpoznať, ale aspoň by mohlo vidieť po tých 3 mesiacoch nejaká téma na forku...
Kludne ti dám priklad: http://csko.cz/forum/showthread.php?43360-podez%26%23345%3Ben%ED-na-kb
Tuto má vyčasované to demo tak snáď napíše názor, keď aj blbý, nikto nie sme dokonalý ale aspoň tam vidno tú snahu potom...

E: Palčekári, namiesto palčekovania by ste mohli ukázať kde tu hlási KBčko alebo niekde v AF, kde sa snaží aspoň napísať názor na KB. Možno som ja vadný, ale ja som nepostrehol ani jednu takú tému.

E2: Vždy chcete demo ale aj keď dostanete demo tak každého pošlete kadeľahšie, že nemá furt byť pri kompe atd.. Nejaký dôvod sa vždy nájde..

peta
22-11-15, 11:38
O w3 ani nemluv to je kapitola sama o sobě kolik lidi se skrz to hlásilo a nevidíš je tam, že.. Jediný kdo tam fakt poctivě chodí tak je pidda. Zbytek „rádoby adminu” smrdí všude jinde a ještě i to stojí kolikrát za kbelík víš čeho. Líp řečeno by se to dalo popsat mám admin práva ale k ho*nu když je co řešit dělám, že to nevidím či v lepším případě si napíši /server a jdu jinam. Nemusím nějak extra psát, že hlavní priorita je tu snad na JB bo tam smrdí většina AT, co jsem tak koukal náhodně.


budeš přijatej např na war3 aniž by jsi nepoznal wh a ab ? :D asi ne hele :D

UNHCZ
22-11-15, 11:56
O w3 ani nemluv to je kapitola sama o sobě kolik lidi se skrz to hlásilo a nevidíš je tam, že.. Jediný kdo tam fakt poctivě chodí tak je pidda. Zbytek „rádoby adminu” smrdí všude jinde a ještě i to stojí kolikrát za kbelík víš čeho. Líp řečeno by se to dalo popsat mám admin práva ale k ho*nu když je co řešit dělám, že to nevidím či v lepším případě si napíši /server a jdu jinam. Nemusím nějak extra psát, že hlavní priorita je tu snad na JB bo tam smrdí většina AT, co jsem tak koukal náhodně.

Hej, Pidda si žadal prim. na war3, spousta adminu hraje klasicky strileci, ne mody, tudiz aby se banovalo na tom serveru, musi se v tom umet chodit.

Nakladana Okurka
22-11-15, 12:03
O w3 ani nemluv to je kapitola sama o sobě kolik lidi se skrz to hlásilo a nevidíš je tam, že.. Jediný kdo tam fakt poctivě chodí tak je pidda. Zbytek „rádoby adminu” smrdí všude jinde a ještě i to stojí kolikrát za kbelík víš čeho. Líp řečeno by se to dalo popsat mám admin práva ale k ho*nu když je co řešit dělám, že to nevidím či v lepším případě si napíši /server a jdu jinam. Nemusím nějak extra psát, že hlavní priorita je tu snad na JB bo tam smrdí většina AT, co jsem tak koukal náhodně.

Celkem by mě zajímala ta většina AT na JB, protože je to totální hovno. To obdobi, kdy na JB seděli XX adminů ze strilecich je už dávno za nama.. Dej aspoň příklad, pak se můžeme bavit, ale tyhle kecy fakt nesnášim.

Un1Ty
22-11-15, 14:10
Aby som pridal, tak po tom čo je pre VIP padák a ako ste pridali mapy ako sú: ka_acer_6, ka_acer_7 atd.... tak nič iné nerobia iba chodia dolu pod lávku, úplne ten knife kazíte, kedysi to bolo dobré a hratelné, ale dneska je to čím dalej tým horšie.

Acid
22-11-15, 15:20
Nikoleta jak si tohle mohla napsat?.. už jen fakt že si přišla ty jako admin, ani nevíš kolika lidem jsi byla pro smích:D. Jak to viděli všichni oldschl hráči tak chtěli končit s knifem:( ja čekal že se knife nějak zvedne z toho jak se to podělalo ale nečekal jsem že se to ještě takhle zhorší:D. Raději nechtěj, až tady vypíšu všechno co o tobě říkaji někteří hráči protože by to byl asi trošku větší trapas no, ale možna ani ne třeba se to už ví na kotelně co jsi schopná udělat pro config:).. Jo a myslím si že na pohovor na admina na knife by se mělo přidat i to že se pošle demo někoho a řekne že jestli má - nemá kb(nebo něco prostě) a jak jsi to poznala. S pozdravem Vino:)

tak jako lol no xD

hofy
22-11-15, 15:31
Aby som pridal, tak po tom čo je pre VIP padák a ako ste pridali mapy ako sú: ka_acer_6, ka_acer_7 atd.... tak nič iné nerobia iba chodia dolu pod lávku, úplne ten knife kazíte, kedysi to bolo dobré a hratelné, ale dneska je to čím dalej tým horšie.
To stačí normálně napsat, nevím, jak to souvisí s Nikoletou. Vyřešeno.

Un1Ty
22-11-15, 21:24
To stačí normálně napsat, nevím, jak to souvisí s Nikoletou. Vyřešeno.

Hofy to ale neni o tomto, je to celkovo o všetkom, toto je len dodatok že to je dalši prípad čo to kazí.

Klimax
23-11-15, 07:57
Ty si už napísal aj niečo iné ako sťažnosť na admina?

Britny
23-11-15, 16:33
Toto ještě nemá lock? :gg: