PDA

Zobrazit normální verzi : Dust2 only.



Smackk
18-11-15, 22:39
Čau,

Předevčírem jsem začal celkem aktivně hrát na serverech Dust2 only, mapu dust2 mám rád, takže se mi tam hraje fajnově a rank stoupá. Ale bohužel, tam je ještě něco co mě a ještě pár lidem co jsem se jen tak ptal vadí.. Je to Atomatický sniper (Autolama.. :D) Já nevím, já bych tu zbran nejradši vymazal z celého cska.. :D Dneska jsem si nabíhal na celkem fajnový score, ale bohužel tam byli i 2 protihráči, kteří výše zmíněnou zbran mají asi hodně v oblibě. Já vím, některým se s ní možná hraje dobře (To každému)
, ale podle mě to je slušně řečeno prostě zbran pro lamy, nevím jak jinak to mám prostě nazvat.. Nevím jestli to jde, ale nešlo by třeba udělat to, že by v každém teamu mohl tuhle zbran vlastnit jen 1 hráč? A nebo jí úplně dát pryč?
Jen názor, NO HATE

Váš SmacK.

DiEAcE
18-11-15, 23:48
Osobne s ni nikdy nehraju, ale i tak je to soucasti hry, takze bych to tak i nechal.

Hauss
19-11-15, 05:48
Jde tu zbran dát tak aby nešla koupit ale nechápu proč... je to součást hry... navíc... to by pak rovnou mohlo jít pryč awp.... každý tam sním kempí..

matis
19-11-15, 08:05
Podobnych debat uz bolo milion a stale to dopadlo rovnako, tak uz to konecne pochopte...jednemu vadi to, druhemu ono, keby sme mali zakazovat zbrane zakazdym ked sa niekto stazuje, tak sa hra len s nozmi....

Kotel
19-11-15, 08:55
Tak ji 2x zdražíme a jen VIP ji budou mít za normální cenu.

matis
19-11-15, 11:07
Tak ji 2x zdražíme a jen VIP ji budou mít za normální cenu.

ale daj to iba golden VIP a kazdemu druhemu

Hauss
19-11-15, 14:21
ale daj to iba golden VIP a kazdemu druhemu

Prdlajs.... kotel přidá ExtraVIP které bude za 500kč a budeš ji mít zdarma

Koprakek
19-11-15, 14:24
"Noobové" chodí jen s noži v ruce a bodají do zad, šlo by aby se nožík zrušil? Nebo aby to měl jen jeden hráč ? :slap::slap:

Hauss
19-11-15, 14:28
"Noobové" chodí jen s noži v ruce a bodají do zad, šlo by aby se nožík zrušil? Nebo aby to měl jen jeden hráč ? :slap::slap:

Jedině s ExtraULRAVIP ... to budeš mít na 1 minutu kola nesmrtelnost..

Smackk
19-11-15, 14:32
Podobnych debat uz bolo milion a stale to dopadlo rovnako, tak uz to konecne pochopte...jednemu vadi to, druhemu ono, keby sme mali zakazovat zbrane zakazdym ked sa niekto stazuje, tak sa hra len s nozmi....

Jsem si těch ostatních témat asi nevšim no, to se teda omlouvám..