PDA

Zobrazit normální verzi : oživenie



Exot
20-11-15, 15:07
dobrý deň ja hrávam SH už dosť dlho tak nejaké tie skúsenosti už mám chcel by som sa spýtať či by išlo pridať dalších 5 lvlov môže to byť aj hard na xp :D lebo hráči už odchádzajú zo SH a dosť by to oživilo hru na skiloch k tym 5 lvlom sa este dorieši napr premena v draka"D
samozrejme netlačím na vás viem že je stým vela práce a neni len SH ale ak sa nájde čas tak by som bol rád keby ste tých 5 lvlov pridali:D tych 10 lvlov bude premenovych ze sa na zaciatku kola na nieco premenia a budú sa odomykať a každý hráč bude môcť mať len 1 premenovy samozrejme to bude narocne na XP"D moje nápady na lvli : lvl41 - rytier -siel by trafit len HS ale mal by len 500 HP
lvl42 -Ninja - neviditelny pokial ho netrafia mal by 500 Hp
lvl 43-Pavúk - by mal spidermana +scorpiona + vecsia otrava ako u poison ivy
lvl 44-Van helsing - vacsi dmg ako strieborne gulky
lvl 45-Drak -mal by niečo ako plameňomet ale oveľa silnejšie

rytier by mal meč a štít čo ho ochráni pred časťou dmg
ninja by mal katanu a smoky
pavúk pavučinu + priťahovacie lanko"D a kusadlá
van helsing mohol by mať kušu a nejakú dýku
Drak by vedel lietať pluvať oheň a mal by pazúre

toto je jak vraví nadpis len pre oživenie nie preto aby boly 40 ešte silnejšie ale aby sa stalo SH zábavnejším lebo už to chce zmenu

vaše nápady,pripomienky uvítam

Dakujem

killer-savage
20-11-15, 16:27
s tim lvl 45 neni zle ale tie hera su nic moc. skor by som navrhol hero ze Kyuubi - oranzova aura ktora chrani pred dmg a utok ako bijuu dama s efektom jak atomovka
dalsi hero by bol shadow clone by spravilo klona dvojnika ktory by utocil aj za neho pomocou bindu ale mal by aj sekundarny gulomet zo strednim dmg. ma napadli aj dalsie hera ale nechce sa mi to tu rozpisovat lebo stejnak sa to nezrealizuje ale jasne musi byt ze lvl 45 musi byt silnejsie ako lvl 40 lebo teraz to tak nevyzera.

Exot
20-11-15, 17:02
prave to je zamer teraz su dost silny tie 40 ale si predstav uz len jaky to bude mat efekt ked sa novacik pripoji a tam uvidi jak spolu zapasia Drak s rytierom"D hned si povie toho draka musim mat

ale ani tvoje skily niesu zle ale potom už to bude zasa oničom pripoji sa 45 a da dvojnika a cela mapa je v pic ja myslím aj na novačikov tych 5 lvlov by bolo forfun kotelna určite získa vela hráčov lebo v tvojej variante sa novacik pripoji a jak proti nemu idu 2 dementi co davaju jawa tak sa hned odpoji ze je to kravina vsecky moji hrdinovia maju klady aj zápory tá zmena je trvala (cele kolo)
pretože naším zájmmom nieje zvýšiť Silu 40 ale prilákkať nových hráčov lebo čo je lepšie ? mať 1 45 co na servery hraje sama lebo je moc OP alebo mať plný server lebo každý chce byť treba Pavúk.

killer-savage
23-11-15, 15:36
ale vatsinou su tam hera od marver jako daredevil spiderman hulk america thor wolverin ironman ale aj z anime jako naruto goku. to by musel kotel spravit nove pluginy a pritojit ich jako hera

radim5275
04-06-16, 18:00
Však, jak píšete o tom dvojníkovi a dragonovi, je nastavit, že nemůžeš mít oboje... :)