PDA

Zobrazit normální verzi : Jaws



Exot
20-11-15, 16:29
nedá sa tento vypatlany skill zrušiť? ja hral som SH ešte pred rokom a teraz to je otom ze kdo skorej zmacke bind na jawa ja nemam problem stým že ma zabijú ale mám problém stým že nejaké decko dojde na server je tam 5 nových hráčov a po 5 min len čítam chat (toto je jaka kravina ) a pod . ja som tiež 40 istý čas som bol top 8 viem očom rozprávam aspoň keby ste mu zobraly ten instakill ze sa hráč môže oživiť ja nechcem aby 40 neboly silné ja mám tiež 40 ale beriem ohlady aj na menšie lvli napríklad najprv ich postraším nahitujú ma trocha zato tiež dostanu xp (NEEXPÍM NIKDY SOM NEEXPIL ANI NEBUDEM) proste aj oni nech si užijú hru rovnako ako ja Sh je parádny server len tomu chýba trocha ohladu pre mensie lvli môžu kupovať tome ale tak nikoho nebavý len tak 1 za kolo napísať tome a konec su dead proste chce to ohlady na mensie lvli lebo SH hraje asi CCA 40 ludi (ak som to neprehnal) chce to prilákať nových hráčov

ja nemám problém skapať od TOP 1 som zdechol noc krát mne nejde oto zneprijemnovať hru ale niektoré 40 už dávajú jawa aj na lvl15 SH je o skillu tam používajú hráči všetko od aimu az po knife nemám problém ked ma niekdo skosí Friezou a to TOP 1"D ten šmejd to sňou vie :D (až moc dobre"D) mňa len hnevá ked vidím jak 40 posiela jawa ja lvl 15 proste to sa nerobí. jawa treba zrušiť a ak niekdo napíše že dava aj TK to je pravda ale kolko krát sa za mapu stane ze da TK?

killer-savage
21-11-15, 21:16
tiez som za odobratie jawsa ale ten prave vyrovnava sili medzi lvl 40 tim ze po jawse sa uz neozivi.

Exot
21-11-15, 21:20
nato v pohode posluži knife a skill nic viac 40 nepotrebuje

backpase
24-11-15, 13:32
ja nemám problém skapať od TOP 1 som zdechol noc krát mne nejde oto zneprijemnovať hru ale niektoré 40 už dávajú jawa aj na lvl15 SH je o skillu tam používajú hráči všetko od aimu az po knife nemám problém ked ma niekdo skosí Friezou a to TOP 1"D ten šmejd to sňou vie :D (až moc dobre"D) mňa len hnevá ked vidím jak 40 posiela jawa ja lvl 15 proste to sa nerobí. jawa treba zrušiť a ak niekdo napíše že dava aj TK to je pravda ale kolko krát sa za mapu stane ze da TK?
Ďakujem za pochvalu, že si ma spomenul :D .. ale k veci - ja som navrhoval jawsa zrušiť už pred pol rokom len akosi niektoré lamky bez toho nedajú kill a preto nesúhlasili ale nehrajú tu tak by sa na to mohol Kotel pozrieť a ak už ho nezrušiť dať nejakú šancu na oživenie aj po kille jawsom... alebo dať oživenie po každom jaws kille - keďže friezou musíš trafiť ale zas jaws si nájde enemy sám takže aj tak by bol jaws silnejší a nie rovnaký ako frieza

killer-savage
24-11-15, 14:59
Kebyze sa nahodou zrusi jaws tak nech sa nahradi inim herom na tej urovni

Exot
25-11-15, 18:01
backpase

ale ty racej hraj s jawom jak s friezou:D mame vacsiu sancu"D

backpase
25-11-15, 20:25
Jawsa neuznávam, mal som ho chvílu a každy sa len spolieha na to jedno tlačítko a rapídne klesá skill.. s friezou musíš vedieť :D tak za tie takmer 3 roky čo mám friezu som sa naučil :)

killer-savage
25-11-15, 20:39
ja mam oboje a jawsa pouzivam ked niekdo prvy da jawsa aby som vyrovnaval sili.

Exot
26-11-15, 12:38
vole aspon neklam boha na mape su len max lvl 30 aj to 1 a ty si nabehneš a hned dáš jawsa potom friezu Shark je obycajne noob hero kdo da 40 ma mat velky skill a ne len mackať 1 tlacidlo sry 4(frieza,Bass,SHARK,a T-800) sharka by bolo dobré vymeniť za nejaký lepšieho hera lebo ked som začíal ja tak sme mávali Epické duely a teraz to je len o tom z 95% kdo skorej stlačí gombík


tu ma napadol návrh na skill bude to Predator dostane ramený kanon , a pastné nože bude uberať viac jak darth maul a kanon bude uberať 600 na zásah