PDA

Zobrazit normální verzi : Helĺou admini



WrX
23-11-15, 16:53
Zdravím tohle není stížnost jen taková malá připomínka určitě dostanu rekt že sem hňup atd, ale co :)

jako admin na nejmenovaném portále mám rád server bez cheaterů, ale to se nedá říct o vašich dust serverech. -_-
Každý den co den tam je nějaký cheater zatím jsem viděl pouze 1 admina už si nepomatuji na nick kterému bylo jedno že mu po serveru běhá aimbot,wallhack a dával kick když jsem mu napsal že má na serveru cheatera, takže prosím udělejte si pořádek na serveru... děkuji za přečtení

PS:ano můžu natočit a dát ho sem, ale pokud vím tak admini mají mít nějakou aktivitu na serveru.

Samco
23-11-15, 16:59
Ahoj, ďakujeme za podnet. Na cheatera, ktorý sa nachádza na servery môžeš upozorniť všetkých adminov v hre napísaním (! hráč xxx má WH) do chatu, alebo funkciou /cheater.

WrX
23-11-15, 17:23
Ahoj, ďakujeme za podnet. Na cheatera, ktorý sa nachádza na servery môžeš upozorniť všetkých adminov v hre napísaním (! hráč xxx má WH) do chatu, alebo funkciou /cheater.

Tohle já všechno znám, ale jen mě mrzí že "KDYŽ UŽ" admin příde na server tak se chová jako totální ignorant kterému jde jenom o score

Samco
23-11-15, 17:24
Tohle já všechno znám, ale jen mě mrzí že "KDYŽ UŽ" admin příde na server tak se chová jako totální ignorant kterému jde jenom o score

Práve preto som to to napísal, ak nereaguje, tak využí spomínané funkcie na privolanie iného admina. :)

Grakon2702
23-11-15, 18:19
Ono to někdy vypadá, že admin nic nespectí, ale doopravdy opravdu může spectit. Je tam taková skrytá funkce...