PDA

Zobrazit normální verzi : Demence CRUSOEA



FilipCze
25-11-15, 11:30
No, jak bych to napsal, prostě sem přišel na Jailbrek číslo dva, Byl jsem simon řekl jsem, puštené klávesnice kdo se pohne kill, A Crusoe, Drž hubu (To prvé Simonování nemam natočené) Tak a já sem mu řekl že simon sem já, on Mě to nezajíma Tak drž hubu, Já jsem Ho zabil protože to bylo rušení simona, Tak, Pak byl on simon, tak mě taky zabil, to jsem chápal, ale po druhé, to už ne. Pak jsem byl znovu simon, zase puštené klavesnice, Crusoe řekl Drž pí**, on šel na věž (Při tom ja ho nezabijel mužete si to ověřit u nejakeho Ekso nebo jak to bylo) Mno simonoval jsem psal jsem neco do chatu, a mezitím Crusoe otevřel. To je celé, jen mě pak furt zabíjel.








4K*-FILIPEk

because
25-11-15, 11:53
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=162878
Nadával do rodiny a celkovo, v banliste má nejakých ďalších x banov za vulgaritu tak ak sa nepoučí z tohto banu tak má permu

P4dr3
25-11-15, 12:20
Na základe toho čo niekto napíše ban??? HRALI Tam asi 4-5 hráči čo poznám a ktorý to videli trošku inak !!!! to prvé drž hu bu dal mi kill ano ale keď kill dostal on na oplátku to on spustel lavinu typu kkte jeden a reval dalších 20 min dám sem odkaz na hráčov asi 4-5 čo poznám nech sa k tomuto mamrdovy urevanému vyjadria ako to bolo ;-) :)

because
25-11-15, 12:29
Ban je na základe niečoho čo si ty napísal ale tak nevadí. Neustále nadávky + nadávky na rodinu + X banov za nadávky a nadávky na rodinu. Najlepšie ako sa vyhrážaš ľudom, že dostanú ban :D Kludne sem pošli koho chceš, UB ti to nedá.

^nismo
25-11-15, 12:29
No jo Crusoe.. Tohle je celkem karma za ty nadávky do Mé rodiny + multidemence. :-)

FilipCze
25-11-15, 14:36
P4dr3 myslíš mě či?

P4dr3
25-11-15, 23:07
Ja sa ti na UB vyserem :) Ja nežijem JB :) Šlo o princíp? :D Ban na základe tak chabého dôvodu ? :D To je tvoja demencia nie moja kludne si to prepíš na perma ja mam na háku takéto kokotiny mne sa svet nezrúti ako deťom a 120 kilovým čuráčikom ;-) Bona séra :* :)

because
25-11-15, 23:10
Ok, čau :)

Nakladana Okurka
25-11-15, 23:37
Nadávky na rodinu, chatlog příšerný, dej si pauzu.
Permu nechat, tohle zavřít.