PDA

Zobrazit normální verzi : Možné řešení stížností na můj nick



CroW
26-11-15, 12:08
Zdravím adminy, píšu tuto zprávu, protože se na serverech deathmatch a only D2 objevovaly v chatu zprávy o tom jaký jsem strašný cheater. Nerad bych dostal za nějakou navrhnutou stížnost BAN, proto píšu tuto zprávu, aby dřív než by mi Ban byl udělen, bylo nejdříve skutečně ověřeno jestli nějaký hack využívám nebo nikoli. Upřímně říkám, že ne....děkuji a pěkný den. CroW.

matis
26-11-15, 12:21
Ahoj, pozri mozem ta uistit, ze pokial si cisty a nevyuzivas hacky tak ziaden ban nedostanes....ten sa udeluje aj na zaklade dema kde to musi byt jasne prekazatelne....

cize mozes kludne hrat a nevsimaj si kto ti co pise, lebo na zabanovanie treba aj dokaz vo forme dema....

CroW
26-11-15, 13:29
Ano to já vím ,ale protože já adminy, který máš kolem sebe neznám a už se mi stalo že jsem dostal Ban (mimo Kotelnu) i když jsem žádný hack neměl. Zkrátka, aby to admin neposoudil špatně, pokud by to byl nějaký začátečník nebo podobně. Ale děkuji ti zodpovězení Matis.

mirous
26-11-15, 13:33
Protože kdybychom dávali ban na základě toho, co kdo napíše, tak tu matis už 4 roky nehraje :D

Crow: i kdyby náhodou někdo posoudil špatně situaci a ban by jsi dostal, je tu sekce se žádostí o UB, kde se prověří udělený ban na základě nahraného dema. K tomu se vyjádří více adminů a podle toho se zjistí, jestli jsi cheatoval či nikoliv.

CroW
26-11-15, 15:16
Pěkný, dává si pauzu jo ? :D

Děkuji ti Mirouši