PDA

Zobrazit normální verzi : ban pravom aj nepravom



boxolop
01-01-12, 13:49
Dobry den.Dnes som hral na JB,a jeden hrac,nebudem ho menovat bugol CT,co sa nestalo po prvy krat.tak som volal admina a nic,nikto neprisiel.tak som volal zase a zase nikto nedosiel,tak som uz dostal nervy a zacal som nadavat ze kde su admini do pice a take,pisal som to cez say !.a toto sa mi nestalo prvy krat.napisem spravu cez ! a ziadny admin nepride hoci hraju na serveroch.a uz ma to dost sere tak sa nedivte ze nadavam.a az ked im zacnem nadavat tak niaky admin dojde omg.kotel sprav viacej adminov,to sa takto neda,a ziadam aj zaroven o unban nakolko neni moja chyba ze admini su neschopny a je ich malo(samozrejme nie vsetcia su neschopny).
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 2 dnu , 23 hodin , 59 minut a 14 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Vulgarnost '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : *Chodici BoXoLoP* -l. : CQ : .l-
[AMXBANS] Tvuj nick : *Chodici BoXoLoP* -l. : CQ : .l-
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1344162976
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1344162976
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 213.181.130.44
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 213.181.130.44
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Luccy
[AMXBANS] Server : Kotelna - JailBreak | csko.cz ( jail_funny )
toto som pisal:
[CSAC] (JailBreak) *Chodici BoXoLoP* says: PROSIM NIAKEHO AMDINA ABY SEM PRISIEL.HRAC ***** BUGOL CT
[CSAC] (JailBreak) *Chodici BoXoLoP* says: PROSIM NIAKEHO AMDINA ABY SEM PRISIEL.HRAC ***** BUGOL CT
[CSAC] (JailBreak) *Chodici BoXoLoP* says: KUR#A NECH SEM PRIDE UZ NIAKY ADMIN
[CSAC] (JailBreak) *Chodici BoXoLoP* says: DO PI#E NIAKY ADMIN SEM OMG FAKT POSTIHNUTY STE CO CO KOKOS KO#OTI
namiesto tych hviezdiciek je meno,nie nadavka aby ste vedeli xD

kashpi
01-01-12, 13:52
Byl jsi vulgární do adminchatu, tím pádem jsi nadával adminům. Přiště raději slušně a ty 3 dny vydrž.
Jinak jako hned druhou zprávu už nadávat...


01-01-2012-13:32:33 [CSAC] (JailBreak, 27) *Chodici BoXoLoP* says: PROSIM NIAKEHO AMDINA ABY SEM PRISIEL.HRAC BALTAZAR BUGOL CT
01-01-2012-13:33:41 [CSAC] (JailBreak, 27) *Chodici BoXoLoP* says: KUR#A NECH SEM PRIDE UZ NIAKY ADMIN DO PI#E
01-01-2012-13:33:59 [CSAC] (JailBreak, 27) *Chodici BoXoLoP* says: FAKT KOKOS TISIC SPRAV ABY CLOVEK PISAL POKIAL SEM NIAKY KO#OT PRIDE ZE ANO ADMINI
01-01-2012-13:35:17 [CSAC] (JailBreak, 27) *Chodici BoXoLoP* says: ADMIN SEM DO PI#E OMG HRAC BALTAZAR BUGOL CT

boxolop
01-01-12, 13:54
ako sorry ale ked nereagujete.a to neni po prvy krat co sa mi to stao.velakrat som vam pisal a nikto nic kokos sa nediv ze mam nervy

ZEUS
01-01-12, 14:11
Já myslím, že 3 dny jsou adekvátním trestem. No víš, ne všichni admini se věnují JB.

I-Mouse
01-01-12, 14:16
No víš, ne všichni admini se věnují JB.
Ale je čudné, že polovica adminov by mala byť na JB, pretože si tam žiadali o práva, ale ako vidím jailbreak práva boli iba zámienka a akonáhle dostali global práva, zvysoka naňho kašľú.

boxolop
01-01-12, 14:20
I MOUSE presne a toto ma sere proste,tak nech sa nedivia ze im nadavam ked si neplnia povinnosti