PDA

Zobrazit normální verzi : Trojský kůň v CSKU ???



RadegasTCZ
28-11-15, 10:21
Mám problém s cskem a chci se poradit


Nedávno jsem na druhý PC nainstaloval Counter Strike 1.6 z tohoto portálu.
Včera jsem v anti-virovém programu (AVG) dal test celého počítače a v umístění: C:\Counter-Strike 1.6\csko.dat se našel Trojský kůň Generic36.CMOO..........

Rád bych se o tom něco dozvěděl.


Díky-RadegasTCZ

RadegasTCZ
28-11-15, 10:30
A dnes to samé i v mém PC .........


Chtěl bych vědět co mi na to řeknete :(

skype:radegast1232 - pošlu i důkaz

backpase
28-11-15, 11:19
Tiež mám AVG a v minulosti sa mi toto stalo, nič by tam nemalo byť a ja som to riešil pridaním zložky Counter Strike medzi ignorované a dodnes to tak mám a žiadny problém

KeYo
28-11-15, 11:38
to je tak ked pouzivate najvacsi virus na svete.. ANTIVIRUS

JoK123
28-11-15, 11:44
Ja osobne mam rad Aviru a pohodka ziadny problem :J tak odporucam stiahni Aviru. AVG je dost pofiderne :J

RadegasTCZ
28-11-15, 12:02
AHA ok dám soubor odeslat k analýze ........

Kotel
28-11-15, 12:19
Logicky není v mém zájmu, aby všem hráčům mazali antiviry csko. Avira hlásila vir nedávno a teď nic. Antiviry poslední dobou fungují tak, že nejdřív vše označí za vir a když to dost lidí nahlásí jako že to vir není, tak je to zase ok. Připravuju verzi, která jim tolik vadit nebude snad, ale to se dozvíme až tak za 2 měsíce po vydání. Pokusím se odstranit všechny věci, co by jim mohli vadit. On je problém hlavně s tím, že ten soubor spouští jiný soubor způsobem jako cheaty a ještě stahuje updaty, takže si antivir myslí, že to je vir.

RadegasTCZ
28-11-15, 15:34
A nejvíce mě sr*l ten launcher vůbec nechtěl mi pustit csko (win10) a musel jsem si launcher vytáhnout z mých záloh

Kotel
28-11-15, 18:30
Zřejmě ti to blokuje antivir.