PDA

Zobrazit normální verzi : rank



The Keox
28-11-15, 19:54
nebylo by možné,že by měl každý hráč nějaký nick (který si vybere) dá si na něj /body1 a rank bude mít automaticky na všech ranked serverech? Hrál bych AIM a body by se mi přičítali i např. na Dust2only

EDIT:// zle som to napsal

Giussepe
28-11-15, 20:04
http://49.media.tumblr.com/tumblr_m9mor9GQzi1qdf6w8o2_500.gif

The Keox
28-11-15, 21:04
no jenom když se zamyslíš tak je to výhodnější :beer:

Giussepe
28-11-15, 21:05
zamyslel jsem se nad tím zhluboka, ale nějak mi to nedává smysl.

The Keox
28-11-15, 21:12
no právě sem si uvědomil že sem to napsal úplně blbě :DD editnu to,mělo to být naopak

Giussepe
28-11-15, 21:18
podle mě to je blbost. Rank má odrážet tvůj um na tom daném serveru a ne, že budeš třeba farmit body na AIMu a najednou budeš prvý v ranku na classicu.

Kotel
29-11-15, 01:35
Mohl by být ještě jeden společný rank pro všechny aim servery.

Britny
29-11-15, 01:51
Keox doufám že si to myslel tak, jak to kotel napsal. Že by jen udělal další rank navíc, kde by se to všem sčítalo od 0, ale jenom na tom nově udělaném ranku a ostatním servery by byly, tak jak jsou. Jinak by to byl další tvůj useless post.

The Keox
29-11-15, 02:06
jo myslel sem to jako Kotel :)


Jinak by to byl další tvůj useless post.

trošku by bylo divné kdybych hrál na JB a nabíral bych si pointy na Classicu jak už napsal džusy

peta
29-11-15, 06:04
Keoxi, blbé nápady Tě neprotlačí do AT.. http://i.imgur.com/qxgrxHE.png To už si raději měl přijít s resetem ranku aby bylo zase v čem soutěžit s lidmi, ale toto napadne s prominutím jen magora propojit rank s různě skillovímy servery jako je třeba classic a d2. Nic ve zlým, ale doufám, že to Kotle zamítneš bo nikdy tu neprošel ani 100x lepší nápad reset ranku. Tak snad neprojde ani tahle ex-post kravina, co kdy tu někdo mohl vymyslet!!!
Stačí, že už tam d2 only 1, 2, 3, 4 mají propojený ranky natož tak aby to bylo s ostatníma servera.. to už raději zruš ten rank a bude to užitečnější jak tenhle super nápad.

FACTOR
29-11-15, 09:11
Keox, jestli ti jde o dobrý rank, tak jsi nepomyslel nad tím, že se všem hráčům spojí body, takže jestli jsi byl na tom s body špatně nyní, tak po spojení nebudeš na 100. místě .. ale na 2000. :)

Hauss
29-11-15, 09:24
To je podle mě kravina aby byly 2 ranky.... ale jak chcete :pinch:

The Keox
29-11-15, 10:30
Keoxi, blbé nápady Tě neprotlačí do AT.. http://i.imgur.com/qxgrxHE.png To už si raději měl přijít s resetem ranku aby bylo zase v čem soutěžit s lidmi, ale toto napadne s prominutím jen magora propojit rank s různě skillovímy servery jako je třeba classic a d2. Nic ve zlým, ale doufám, že to Kotle zamítneš bo nikdy tu neprošel ani 100x lepší nápad reset ranku. Tak snad neprojde ani tahle ex-post kravina, co kdy tu někdo mohl vymyslet!!!
Stačí, že už tam d2 only 1, 2, 3, 4 mají propojený ranky natož tak aby to bylo s ostatníma servera.. to už raději zruš ten rank a bude to užitečnější jak tenhle super nápad.

nevim proc sem vytahuješ AT,to za prve
za druhé,nápad jako nápad,jenom to musíš pochopit
za třetí,psal sem že by bylo lepší už rvnou resetovní ranku do shoutboxu

Rád bych byl pro reset ranku...Ale řešilo se to tolikrát,že to nikdy Kotel neudělal (nic ve zlém Kotle)
+Zrušit rank by taky nebylo na škodu,jenomže to by se podle mě potom vyprázdnily servery

Detektor
29-11-15, 11:36
:wall: To nemôžeš myslieť vážne proti

Hauss
29-11-15, 11:40
Též jsem proti sorry.

peta
29-11-15, 11:44
Vytahuji to proto, že když si někdo jeden den žádá o admin práva tak se nesnaží určitě vymýšlet ten den další nápady a k tomu ještě totální úlet.. Když už tak se soustřeď na Ty práva dle toho, co jsem tam četl tak nemáš třikrát nejlepší pověst tak by si měl radějí se soustředit na jednu věc a ne dělat milion věcí.. To je to za prvé!!!

za druhé.. ano nápad jako nápad, ale ne totální kravina.. Jak píšu o nějaký řádek výš je to totální úlet a určitě lidi s rozumem to uvidí stejně. Toto je prospěšně zatím tak pro Tebe a to možná ani ne spíše se jen zviditelnit když neuspěji tam tak aspoň jinde viz to za prvé..

ta třetí.. co bylo v shoutboxu jako by neexistovalo sice archív to má, ale kolikrát se ten chat mazal kvůli spamu..

Když nikdy neprošel ani reset tak doufám, že ani toto neprojde, že mají lidé, co o tom rozhoduji rozum na rozdíl od Tebe (neber si to osobně, ale úlet je úlet a toto je srandovní až, až..)


nevim proc sem vytahuješ AT,to za prve
za druhé,nápad jako nápad,jenom to musíš pochopit
za třetí,psal sem že by bylo lepší už rvnou resetovní ranku do shoutboxu

Rád bych byl pro reset ranku...Ale řešilo se to tolikrát,že to nikdy Kotel neudělal (nic ve zlém Kotle)
+Zrušit rank by taky nebylo na škodu,jenomže to by se podle mě potom vyprázdnily servery

The Keox
29-11-15, 13:01
dobře,když jste proti tak v pohodě....

Peto jenomže když neuspěju tak to neznamená že přidávám sračky...jsem jedinej typk člověka kterej sem přidává dementní nápady...,ale to bys už měl vědět.Bylo by lepší kdyby ses v tom tolik nehrabal a všímal si svého

Michal_haniccin
10-12-15, 10:45
lel jako zajímavej ukazatel, jak aim mají lidi horší aim na aim serveru, kde nikoho "nepřekvapí" oproti třeba DM nebo d2/classiku, kde málo cílů a dá se předpokládat odkud, kdo přibude :) Jako proč ne, ještě na 1.5 mne hodně bavilo hráti s psychostats :)