PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - knife



fake?
29-11-15, 11:41
Ahoj všichni, nemusím se asi ani představovat, jelikož mě většina zná. Většina z vás si bude říkat, že jsem magor, jak se o ty práva neustále snažím, ale já mám pořád chut' hrát a nabízím vám pomoc s chodem knife modu.

+
Moje + a - : Rozpoznám knifebot i jiné číty
Mám předešlé zkušenosti s adminováním tady
Hlášení
Dobře vycházím s adminami na knife serveru
Věk+chut' do hry
Aktivita na forku (nežádám o přístup do AF)

-
Cheating (uplynul rok,sedm měsíců,dvacet šest dní)
Občasná arogance v mém chování (dřívější doba)

Vím,že skrz cheating tu je nulová tolerance,ale tak co,při nejhorším se to lockne,děkuji za přečtení

matis
29-11-15, 18:37
No cakal som kedy aj ty poziadas...u teba velka skoda, lebo si jeden s kvalitnych hracov co sa knife tyka

ale u teba to nebolo len to, ze si zapol...

fake?
29-11-15, 19:34
No cal som kedy aj ty poziadas...u teba velka skoda, lebo si jeden s kvalitnych hracov co sa knife tyka

ale u teba to nebolo len to, ze si zapol...

narážíš na mé chování nebo banování? :)

nikiii
30-11-15, 17:08
+ vyznáš sa v cheatoch, predovšetkým to kb
- správanie
- cheating, atď
- chl tiež nič moc, radšej si nechať tie veci pre seba, než to trepať všetko do chatu...

Na serveroch sa správaš aj ku mne dosť arogantne, provokatívne, a to aj s tvojími kamíkmi... Pritom som ti nič neurobila. Neber to osobne. :)
Predtým keď si tu adminoval, tak to ževraj s tebou nevyzeralo ružovo.

fake?
30-11-15, 17:40
+ vyznáš sa v cheatoch, predovšetkým to kb
- správanie
- cheating, atď
- chl tiež nič moc, radšej si nechať tie veci pre seba, než to trepať všetko do chatu...

Na serveroch sa správaš aj ku mne dosť arogantne, provokatívne, a to aj s tvojími kamíkmi... Pritom som ti nič neurobila. Neber to osobne. :)
Predtým keď si tu adminoval, tak to ževraj s tebou nevyzeralo ružovo.

Asi takto.. Nikdy jsem s tebou neměl problém,to ty sama víš.. Trošku se to změnilo po tom mém banu za "demenci"..Byl jsem dost naštvanej,protože se to mělo vyvynout jinak..Za poslední dobu jsem o tobě nic špatného neřekl ani nenapsal:) Přesto děkuji za názor někoho aktivnějšího..

btw: k tomu mému arogantnímu chování.. někomu se to může zdát arogantní,ale v podstatě je to myšlené všechno ze srandy.. Jsem typ člověka,co si ze sebe umí udělat srandu a né člověk,co se rád hádá a uráží...:)

DarwiN
02-12-15, 18:46
Ja som pro, poznal som ho z pred časov ked mu zašvitorilo, a ak bude prínosom a dobre vieme že tento mod pozná tak prečo nie
určite aspon trial
Pro

E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další

fake?
02-12-15, 18:54
Ja som pro, poznal som ho z pred časov ked mu zašvitorilo, a ak bude prínosom a dobre vieme že tento mod pozná tak prečo nie
určite aspon trial
Pro

Děkuju Darwine,cením si toho:)

fake?
02-12-15, 18:57
E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další[/QUOTE]

Nepožádal jsem z důvodu,že když dostane jeden,tak i další,ale proto,že si myslím,že bych mohl být přínosem tomuto moodu i přes moji minulost :)

DarwiN
02-12-15, 18:59
E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další

Nepožádal jsem z důvodu,že když dostane jeden,tak i další,ale proto,že si myslím,že bych mohl být přínosem tomuto moodu i přes moji minulost :)[/QUOTE]

Ako cháp to tak že som proti cheaterom s právami ale viem že ked sa vačšina dohodne tak ajbtakntie práva dostane a ked može on možeš aj ty, v podstate som pro aj proti.

Byznis
02-12-15, 19:09
jeden s top adminov knife , a pravidlo "zapol" mi je uneho ukradnute , vyzna sa atd a vyzna sa dost "knifebot" s ktoreho som sa mimo atd ja som PRE - a dufam ze uz nesklames ( a prosim ta neries Nikoletu - snazi sa robi co moze , ked ste si nesadli tak to je klasika 100 ludi 100 chuti) ona si robi svoju robotu dobre

fake?
02-12-15, 19:12
jeden s top adminov knife , a pravidlo "zapol" mi je uneho ukradnute , vyzna sa atd a vyzna sa dost "knifebot" s ktoreho som sa mimo atd ja som PRE - a dufam ze uz nesklames ( a prosim ta neries Nikoletu - snazi sa robi co moze , ked ste si nesadli tak to je klasika 100 ludi 100 chuti) ona si robi svoju robotu dobre

Děkuju za podporu:) vím že se snaží a na serverech je ted už i více aktivní:) Nemám s ní už žádný problém

J3ZUsSs*
02-12-15, 20:24
Ja som pro, poznal som ho z pred časov ked mu zašvitorilo, a ak bude prínosom a dobre vieme že tento mod pozná tak prečo nie
určite aspon trial
Pro

E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další


Berieš to moc k srdcu.

zyx
02-12-15, 20:26
Jeden z top adminů knife? wtf Zajímalo by mě v čem byl top.
A když už mažete někomu příspěvek, tak uveďte alespoň důvod do PM. Chcete-li více konstruktivní post, tak zde je: arogant, cheater - cheaterům se práva prý nedávají a je úplně jedno jak svatí jsou teď. Buďto dodržujte u všech nebo vůbec

fake?
02-12-15, 20:33
Jeden z top adminů knife? wtf Zajímalo by mě v čem byl top.
A když už mažete někomu příspěvek, tak uveďte alespoň důvod do PM. Chcete-li více konstruktivní post, tak zde je: arogant, cheater - cheaterům se práva prý nedávají a je úplně jedno jak svatí jsou teď. Buďto dodržujte u všech nebo vůbec

Až moc zaujatý jsi vůči mně:) přesto díky za názor

Vím,nesedli jsme si,ale za doby,co jsem měl práva,tak mezi námi žádný problém nebyl

DarwiN
03-12-15, 06:03
Berieš to moc k srdcu.

Možno hej ale musím.

hofy
05-12-15, 23:00
Nebyl bych vyloženě proti, ale kvůli těm cheatům nemůžu být ani pro. Nechápu, co se s tebou tehdy stalo. Přitom předtím jsme spolu nahráli stovky hodin na knife a úplně bez problému. Je to škoda, věřím, že bys jinak byl přínosem.

fake?
06-12-15, 13:30
Nebyl bych vyloženě proti, ale kvůli těm cheatům nemůžu být ani pro. Nechápu, co se s tebou tehdy stalo. Přitom předtím jsme spolu nahráli stovky hodin na knife a úplně bez problému. Je to škoda, věřím, že bys jinak byl přínosem.

Joo,kdyby se to dalo vrátit zpátky,tak bych to udělal:) Měl jsem tenkrát osobní problémy,hráblo mi a založil ten topic .. Jinak díky,že si po tom všem myslíš,že bych byl přínosem

Pikii :D
08-12-15, 00:22
sračky typu zapol ani nepíšte prosím vás behá tu viac zapnutých atpičungov ako hráčov.
Ked som ho "navrhoval" pred pol rokom + ste plakali ako vynášal napíšem to na celu hubu " POMOCKU O KB" KTORU NA KNIFE UZ KAZDY POZNA (DIK ASDIK)
Vždy som bol proti jednoduchej NErovnici "čiter+práva=/ nemožné" Ale tu už to je jedno . Pri tom kto všetko ma na kf práva po niektorých veciach (na nikoho neukazujem prsto) /nikola/ASD/ tak je možné všetko.

btw. Som proti sorry Fake vždy som tvrdil,že si kvalitný ako aj hráč aj admin do kf sa vyznáš,ale tvoja minulosť je až príliš zlá + tvoje chovanie a provokovanie to ani nerozoberám často ti prepína. Viac menej mi už je knife ukradnutý všetko čo sa pre ten server robilo na koniec vyšlo na zmar čiže ak práva dostaneš nebudem nasratý ,ale som proti.

zyx
08-12-15, 02:46
není to jedno. byl tu daleko lepší a přínosnější kandidát než tento, ale z důvodu banlistu taktéž nedostal práva. tož na všechny stejným metrem.

fake?
08-12-15, 15:03
není to jedno. byl tu daleko lepší a přínosnější kandidát než tento, ale z důvodu banlistu taktéž nedostal práva. tož na všechny stejným metrem.

Ano všechny stejným metrem:) furt si asi myslíš,že jsem si požádal z naděje,že by se to dalo přehlédnout mé prohřešky.. Tak to není.. O vrácení práv se snažím už dlouhou dobu,za kterou jsem aktivni a hlásim co se dá.. Mám za sebou prohřešek,velký prohřešek,který mi bude vzpomínán mezi adminama asi dýl,ale jak říkám,je toto na náboráři a na kotloj,jestli mi dají příležitost... Jinak díky pikino:)

FizzyBubble
08-12-15, 16:39
Ano všechny stejným metrem:) furt si asi myslíš,že jsem si požádal z naděje,že by se to dalo přehlédnout mé prohřešky.. Tak to není.. O vrácení práv se snažím už dlouhou dobu,za kterou jsem aktivni a hlásim co se dá.. Mám za sebou prohřešek,velký prohřešek,který mi bude vzpomínán mezi adminama asi dýl,ale jak říkám,je toto na náboráři a na kotloj,jestli mi dají příležitost... Jinak díky pikino:)

tak ted se staci jen pomodlit a doufat, ze naborari neudelaji chybu

fake?
12-12-15, 11:04
sračky typu zapol ani nepíšte prosím vás behá tu viac zapnutých atpičungov ako hráčov.
Ked som ho "navrhoval" pred pol rokom + ste plakali ako vynášal napíšem to na celu hubu " POMOCKU O KB" KTORU NA KNIFE UZ KAZDY POZNA (DIK ASDIK)
Vždy som bol proti jednoduchej NErovnici "čiter+práva=/ nemožné" Ale tu už to je jedno . Pri tom kto všetko ma na kf práva po niektorých veciach (na nikoho neukazujem prsto) /nikola/ASD/ tak je možné všetko.

btw. Som proti sorry Fake vždy som tvrdil,že si kvalitný ako aj hráč aj admin do kf sa vyznáš,ale tvoja minulosť je až príliš zlá + tvoje chovanie a provokovanie to ani nerozoberám často ti prepína. Viac menej mi už je knife ukradnutý všetko čo sa pre ten server robilo na koniec vyšlo na zmar čiže ak práva dostaneš nebudem nasratý ,ale som proti.

dík za názor,ale k srdíčku si ho nevezmu,protože jsi napsal blbost

fake?
03-01-16, 18:25
//// Leží to tu už nějaký ty dny a proto se ptám,jestli se ještě někdo vyjádří(?) :) ////

MARTiii
27-01-16, 17:22
cili jsi velmi nepredvidatelny, na to jen jedno reseni.. budes ted, po dobu cca 5 let, sekat latinu (nahlasovat prohresky atd.) a po uplynuti zmineny doby, si myslim, ze se bude moct znovu zvazit navraceni prav

ASDik
28-01-16, 10:30
Fake hlási každého cheatera + píše, ak niekto porušuje práva, správanie sa zmenilo :beer: Za mňa malé bezvýznamné PRE
a súhlasím s Martiim

fake?
28-01-16, 16:56
Fake hlási každého cheatera + píše, ak niekto porušuje práva, správanie sa zmenilo :beer: Za mňa malé bezvýznamné PRE
a súhlasím s Martiim

Zdravím všechny asdíky:D děkuju :)

matis
21-02-16, 14:23
Lock na vlastnu ziadost