PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - Furien



PauZet
29-11-15, 18:40
Takže ahoj. Moje jméno je Aleš. Pocházím z Libereckého kraje. Je mi 17 let (zanedlouho 18). Chodím na Střední školu v Liberci Na Bojišti 15, obor Automechanik + když udělám závěrečné zkoušky, tak nejspíše půjdu i na nástavbu. Moji koníčci jsou samozřejmě csko, když je hezké počasí, tak si jdu s kamarádama zakopat ven.

O práva na Furien mód žádám z toho důvodu, že na serveru není každý den nějaký admin, protože nemá čas, nebo ho to už moc nebaví, tak hraje něco jiného.
Moje aktivita je snad nepopsatelná jak je velká. Ikdyž mám školu, tak na Furienech, nebo celkově na csku strávím více jak 5 hodin denně, což myslím, že je dobré. Furieny hraji něco přes 2 - 3 roky.
Cheateři: Hlásím každého cheatera, kterého uvidím, že je zapnutý. Pokouším se hlásit přes "!", nebo když tak na steamu adminům.
Můj herní a hlavní nick je Izy'| ;[P]auZet:. (rank 15), jinak mám ještě nicky FPS, Playeris a NPG | z1k -
Tady přikládám svůj steam profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198209925799/
Tady přikládám svoje ID : STEAM_0:1:124830035 90.177.6.225 CZ

Pokud máte zde nějaké dotazy, tak Vám rád odpovím. Popřípadě, když budete žádat nějaké zlepšení, tak se pokusím zlepšit ve všem.

AMX: S AMX modem jsem ještě nepracoval, ale základy bych asi mohl umět.

S pozdravem hráč Izy'| ;[P]auZet:.

matis
30-11-15, 08:03
za posledny mesiac si cez "!" hlasil iba par krat a aj to boli neuplne hlasenia

napr.

!Zdravim. Byl by tu admin co má práva na Furienech prosím ? Je tu jeden kopírák
!Zdravim, chtěl bych nahlásit jednoho hráče na DM který má AB

na fore nenahlasene nic
aky adminom hlasis cez steam?

Novic
30-11-15, 09:55
škoda že nemáš dlhšie účet na fórum : Datum registrace 19-09-15

Môžem potvrdiť komunikuje so mnou cez steam, mne hlási len drobné prehrešky na furiene (kopíracie, urážky).

Dokáž mi že na to máš tj. - Chovanie, nestrannosť, riešenie vecí s chladnou hlavou, rozpoznáš cheaty a nijaký ten skill.

Počkám si ešte na vyjadrenia ostatný + na servery si ťa budem viacej všímať a potom doplním rozhodnutie.

E: Hlásil mi, viacej som si ho všímal, ale musím byť proti za cheating.

CMBR
30-11-15, 14:55
Dej tomu víc času (zlepši, co psal Novic, tj..)

Chovanie, nestrannosť, riešenie vecí s chladnou hlavou, rozpoznáš cheaty

PauZet
30-11-15, 15:41
Děkuji za rady.
Určitě zlepším své chování.
Řešit s chladnou hlavou myslím, že dokáži, ale i tak na tom zapracuji.
Cheaty určitě budu hlásit více.
A tento účet mám nový.

Děkuji za Vaše odpovědi a určitě na tom všem zapracuji.

Del!k98
30-11-15, 16:47
Zatiaľ niesom Pro ani Proti, uvidim časom.

Hlašeni tam nejake bolo +
Chatlog cca + -
Aktivita sa da +
Chovani + -

Idea
13-12-15, 20:26
Bohuzial musim byt proti, priznal sa ze ma ban za AB na ns stary asi 2 roky, tadialto cesta nepovedie aj ked si bol celkom dobry uchadzac.


E: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=116123
Zmienovany ban

PauZet
13-12-15, 20:50
Zdravim. Nevím jaký názor na mě tu mají admini na serverech Furien, ale i kdyby byl dobrý, tak teď, když uvidí toto ho nejspíše změní.

Chtěl bych se přiznat k hrozné věci. Ačkoliv hraji kotelnu už nějakou dobu a když jsem tu začínal, tak jsem byl úplný noob.
Tak jsem se rozhodl si zkusit, jaké to je hrát s AB. V tu dobu, co jsem si to vyzkoušel mě nenapadlo, že by na serveru mohl být nějaký admin.
Poznal jsem to, až když už bylo pozdě.
Tady ještě přikládám odkaz na ban: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=116123
Tímto se tedy přiznávám k největšímu hříchu, co jsem mohl provést. Chtěl bych se Vám všem, co tu ztrácejí čas nad touto žádostí omluvit za svoji demenci.
Možná, že teď by do mě nikdo neřekl, že jsem někdy mohl mít IPban, ale je to tak.
Každý admin, co mi sem napíše jakýkoliv jeho názor, budu za něj velice rád.

To je asi vše, co se týče mé omluvy.

Myslím, že ta žádost teď už nebude mít žádnou cenu, ale tak každý si na mě teď udělá upřímný názor.

Děkuji, že jste si to přečetli a děkuji za každou odpověď, co mi sem napíšete.

S pozdravem Izy'| ;[P]auZet:.

PauZet
13-12-15, 23:22
Sice vím, že po tomto, až si to přečtete bych admin být nemohl, ale i tak bych byl rád za vaše komentáře.

Saintpepo
16-12-15, 08:43
Ahoj, vedel som že tvoj nick v hre mám s niečím spojený a až dnes ráno som si spomenul. Sem tam s radosťou si zahrajem furien, a raz som ti dal celkom easy kill a moc sa ti to nepáčilo, tuším som ti dal mute. Každopádne práva momentálne neprichádzajú v úvahu, zlepši aktivitu a požiadaj si o pol roka znova.