PDA

Zobrazit normální verzi : [ Demo k posudeniu ] TYC^ | ReXxikk`BiCEPS --> Metriox



rexxosso
30-11-15, 18:16
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 163256)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < TYC^ | ReXxikk`BiCEPS >
[AMXBANS] Tvuj nick: TYC^ | ReXxikk`BiCEPS
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:991313281
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:991313281
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.230.44.105
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.230.44.105
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Metriox >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






...:( neviem čo už mám k tomu písať :D

metriox
30-11-15, 18:27
https://www.sendspace.com/file/26yc7p Prosím.

rexxosso
30-11-15, 18:29
Tak vyjadrí sa k tomu nejaký admin alebo nie ? :D

Samco
01-12-15, 17:40
clear

matis
01-12-15, 19:10
za mna tiez clear

rexxosso
01-12-15, 20:26
Koľko adminov sem musí napísať CLER, aby som dostal UB ? :D
Lebo rád by som už zas hral...

Tak vyjadrí sa k tomu ešte niekto ?
Už ma to tu nebaví čakať, sorry..ale tak adminov vás je jak nasratých, ale nikomu sa to nechce pozrieť ?
Či to nemôže byť obyčajný admin aby sa k tomu mohol vyjadriť ?

Maaaaaaaaaaja
02-12-15, 11:59
Mě se moc nelíbí druhá půlka dema. Počkal bych na další vyjádření. Možná by něco mohl napsat i Metriox.

metriox
02-12-15, 13:22
Vyjadrím sa ešte keď sa vrátim domov.

Nuž vypíšem sem zopár časov

8:07 - hráč poprvý raz kúpil awp. Celý čas sa s ním pozeral na jedno miesto, relatívne v strede.
11:10 - schová sa pretože vidí awpčko čo ho čaká, a následne ked vyjde tak si pozerá "spodok" dverí, lebo vie že tam je. (predtým sa tam nepozeral ani na predošlej mape)
13:35 - diera s awp, môže byť náhoda, no jediná diera s awp za celú mapu a aj to hit?
15:14 - zase hráč pozerá mid, jeden mu preskočí. Následne sa začal pozerať dole, lebo ja už som bol za dverami. Začne sa pohybovať crossom hore, pretože ešte jeden okrem mňa vtedy prebehol midom. Zbadal jeho a nie mňa, ja som medzitým prešiel na druhú stranu, a zostal tam. Prišiel "Vlk" z Ct na moje miesto a išiel sa pozrieť sčupený na mid, ked sa už pozeral rexxik, a ešte tesne stihol dať cross trochu hore, aby mu trafil hlavu.
16:22 - počuje síce hráča na longu, ale ide na istotu, pritom na Ačku ešte nikto z T nebol, kľudne tam ešte niekto mohol byť. Zopár kôl dozadu tiež išiel sám na A schodami, vtedy tiež nitko nebol na Ačku ale vtedy ešte aj m4kou dieroval krabice. Teraz nic...
18:53 - tam mu jeden aj preskočí, ale hneď si mieri dole, keďže som tam bol.
19:27 - hrozne vtipné z môjho pohľadu. Som na šikmej na Ačku a idú mi tam asi 5ti... Tak idem doľava doprava asi 4-5krát a on vždy keď som zmenil smer tak si crossom namieril tam kde by som mal vyjsť.
21:30 - zas namieril dole keď som tam bol.

http://csko.cz:81/hltv/27049/27049-1511301754-de_dust2.zip Hltv

rexxosso
02-12-15, 15:38
Relatívne som sa pozrel na mobil na chvíľu lebo mi prišla sms, potom som ďalej hral, len som sa mrkol čo mi prišlo, čiže také dve sekundy možno, veď vidieť z dema, ktoré som nevidel, ale pamätám si to :D

To môže byť aj náhoda, alebo som mal blbý pocit že tam je awpčko, aj ja keď som CT a idem mid s AWP idem na spodok :)

Prestal som dierovať keď som dostal tretí ban za WH(ktoré som nemal) aby som nebol zas zbytočne kokot s WH :)
A vtedy som to proste skúsil, no ako si napísal, šťastie :)

Keď vravíš že si bol na mide, a zabil som Vlka, prečo som si.nepočkal aj na teba ? :) na zamyslenie, keby viem že si tam asi si na teba počkám :) ale tak dajme tomu, bol to asi jediný moment kde by sme mohli povedať že mám WH :)

Každé kolo nerobím to isté, keď som vtedy skúsil dieru a nikto tam nebol, myslel som si že ani teraz a nechcel som sa zdržiavať :)

Zas.ten pocit, že čo keby ma niekto šiel vypnúť s AWP z dola ... ale to nepochopíš keďže ty nemôžeš vedieť ako ja rozmýšľam, čiže to ti nevysvetlím :D

Ja som stále mieril na lavo, na pravo, na lavo a občas strelil keby si náhodou práve v tedy vyšiel...dostal by si jendotku...mal som mieriť len na jedno miesto aby si vyšiel z druhého a dostal jednotku ja ?
Toto je tiež situácia kde nemyslíme tak isto, každý hráč rozmýšľa inak :)

K tomu som sa už pár krát vyjadril :)

Dobre, teraz som si pozrel demo, a pri tom prvom som sa na mobil nepozrel, to bolo inokedy, sorry, ale ako som písal, demo som nevidel, písal som to čo som si pamätal :)

A s tým mierením na spodné dvere, mierim tam preto aby som neskapal ako keď ma zabil ten oL, keby som tam mieril, zabil by som ja jeho...:)

DiEAcE
03-12-15, 07:16
Odpoledne budu doma, tak se k tomu pozdeji vyjadrim.

E; Nekoukal jsem to celé, jen jsem přeskákal vypsané časy a je to určitě clear, zcela běžné situace i když vezmu v potaz úroveň hráče.

rexxosso
03-12-15, 21:25
Chlapciii, ja už chcem vážne hrať :D
Viem že nemáte čas lebo chodíte tiež do práce/školy, ale aj tak, pozrieť si jedno demo a posúdiť či má alebo nemám WH...už to budú 4 dni keď dobre počítam...:(

B!g 5m0k3
03-12-15, 22:23
Za mňa, clear.

metriox
03-12-15, 22:42
Okej, dávam Unban, za vzniknuté problémy sa ospravedlňujem :)

rexxosso
03-12-15, 23:51
Ďakujem :)