PDA

Zobrazit normální verzi : berryu



berryu
01-12-15, 19:24
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1937942408'
[AMXBANS] Tvoje IP: '213.192.4.146'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Zdravim panove, tak me tu mate zas.

Pred nejakou dobou jsem byl zabanovan adminem wowz0r, ktery si utvrdil, nebo v to aspon doufam, ze nemam nic, co by bylo proti pravidlum hrani CS na Vasich serverech. Muj ban se tu resil jiz asi 3x a jsem tu teda po 4, kdy jsem na vas server zavital po dlouhe dobe, po unbanu.

Kazdopadne aktualni vec, kterou chci resit je opetovny "Wallhack", za ktery jsem byl zabanovan, tentokrat adminem "Koprakek"

Nechci jiz uz ani nijak rusit a obtezovat ostatni administratory, ale proste doufam, ze to zase zkusite poresit dle sveho a fakt jiz me nebavi psat tyhle unban zadosti, protoze je to kolotoc, ktery se asi nezastavi.

Dekuji,
berry.

Koprakek
01-12-15, 19:30
Ahoj
http://fd.csko.cz/upload/01-12-2015-19-19-18-xtr17072.jpg
Ahoj :sadbye:

because
01-12-15, 19:35
A ty sa sem prídeš ako sťažovať? vrchol drzosti...

Samco
01-12-15, 19:39
Nepochybujem, že už pri minulej žiadosti si bol predsa len zapat1, ako sme niektorí tvrdili.

B!g 5m0k3
01-12-15, 19:43
Čo dodať, asi len to, že niektorý sme mali pravdu. :whistling:

wowz0r
01-12-15, 19:45
:D :D :D tímto bych se ti chtěl omluvit, že jsem se ti v minulé žádosti omluvil a místo toho tě poslat do prdele a vysmát se do obličeje všem, kteří tvrdili, že jsi čistý :)

berryu
01-12-15, 19:50
Tak tohle je doufám je fakt blbý vtip ne ? To jsi jako Koprakek nahrál s vlastním wallhackem a hodíš to sem jako důkaz ? Čekám zhodnocení dle uvedeného dema, od administrátora, který mě banoval!

because
01-12-15, 19:51
Tak tohle je doufám je fakt blbý vtip ne ? To jsi jako Koprakek nahrál s vlastním wallhackem a hodíš to sem jako důkaz ? Čekám zhodnocení dle uvedeného dema, od administrátora, který mě banoval!

Skoda ze toto je to co si videl ty predtym nez ta zabanoval

hofy
01-12-15, 19:53
Ne, screen je přímo ze serveru, kam se nahrál z tvého PC. Nikdo ho neměl jak zmanipulovat.

matis
01-12-15, 19:55
Ale jednu vec musim uznat, uz ked si odrbal Paradoxa, tak klobuk dole ako si s tym wh hral...

wowz0r
01-12-15, 19:58
Ale jednu vec musim uznat, uz ked si odrbal Paradoxa, tak klobuk dole ako si s tym wh hral...

Ale jednu věc dojebal... neojebal mě. A já byl za kokota :)

E: znáte ten úžasnej pocit zadostiučinění? :) I'm on the top of the world!

CMBR
01-12-15, 20:28
Na jednu stranu gj, na druhou stranu si nechte velký řeči, když s tim wh hrál tak dobře, že ste ho nikdo nedokázal vyčasovat na wh:D

E.:

Bejt tebou bych nepsal, když hrál tak dobře, žes nepoznal wh :)
Moh bych se dohadovat, ale nemám to zapotřebí, tehdy tam prostě nebyly wh časy (i když evidentně i tehdy zaplo měl po tom, co sem viděl tenhle screen) a až teď se díky screenu odhalil. Tim to pro mě končí:D

E2:

wh časy tam nebyly pro někoho, kdo nepozná wh :)
Opravil bych to na "pro někoho se sluchátkama":D

wowz0r
01-12-15, 20:32
Bejt tebou bych nepsal, když hrál tak dobře, žes nepoznal wh :)

E:


Moh bych se dohadovat, ale nemám to zapotřebí, tehdy tam prostě nebyly wh časy (i když evidentně i tehdy zaplo měl po tom, co sem viděl tenhle screen) a až teď se díky screenu odhalil. Tim to pro mě končí:D

wh časy tam nebyly pro někoho, kdo nepozná wh :)

pweredbytvaroh
01-12-15, 21:26
jsem rad, ze se potvrdil cheating od minule zadosti, i za wowzora jem byl zklamanej, ze dostal ub

Maaaaaaaaaaja
01-12-15, 22:23
Hh, pěkný :) .... Tak se nakonec pravda ukázala. GJ Koprakek

Zajímalo by mě, jak se zabanovaný hráč tvářil, když kliknul na ten screenshot. :)

FizzyBubble
01-12-15, 23:29
Dobrá práce Kotle !!

DiEAcE
02-12-15, 08:20
Kdo to neviděl v minulé žádosti, snad to vidí aspoň teď :-).

Dobrá práce, jen tak dá!

Giussepe
02-12-15, 09:25
To je tenhle Berry?

https://www.youtube.com/watch?v=ZVcp2_m48mM

Jestli jo, tak bych mu z toho dema udělal cheatmovie a na konec ten screenshot, jako takovou třešničku na dortu. :taunt:

wowz0r
02-12-15, 11:03
Prej je to on :)