PDA

Zobrazit normální verzi : [ Demo k posúdeniu ] Bananek s kondomem --> pidda



Incognito
02-12-15, 22:16
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 162474)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bananek s kondomem >
[AMXBANS] Tvuj nick: Bananek s kondomem
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:356308951
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:356308951
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.96.191.184
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.96.191.184
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < pidda >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_fy_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Ban jsem dostal nepravem. Ani upozorneni neprislo proste z fleku Ban. toto je uzasna mentalni demence cechu kdy clovekovi neco jde,hned je obvinen z podvodu bez jakehokoliv dukazu... s takovou to tu pak stoji pekne za hovno

pweredbytvaroh
02-12-15, 22:18
Nez se banujici admin vyjadri, tak bych jen rad podotkl, ze nebudeme hrace upozornovat v chatu, aby laskave vypli cheaty :]

Incognito
02-12-15, 22:35
ale tak snad se dá o všm bavit... je pochopitelné že je to těžke s lidma co cheaty použivají a takřka i nemožné ale tak admini se stali adminama aby cheateri nemohly hrát a normalní lidi si hrát mohly ne proto aby aby banovali normalní lidi... když mi k tomu svemu činu nic nemohl říci tak to pouze jde pochopit že je to naprosty *****, jiny duvod mi pak nedává.... kdyžtak takovýhle hovadiny normálně nikdy neřešim ale csko má hodně serveru kde se dobře hraje tak si přeji tu dále hrát ale pokud to jinak nepujde tak se mejte

metriox
03-12-15, 00:22
Však sa hneď nerozčuľuj. Admin sem dá demo a pokiaľ si nič nemal tak dostaneš unban. Treba len počkať.

Britny
03-12-15, 00:43
A proč sis o ten UB nešel požádat hned? Proč až po 14 dnech?

matis
03-12-15, 08:16
nepotrebujem ani demo a som presvedceny, ze sto pro mal > http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=123326

Incognito
03-12-15, 21:41
jelikož pracuji a nemám čas hrát si každý den zahraji si jen když si na to najdu čas

chlapče jak to můžeš vědět? hrál jsi někdy semnou? máš to natočený? klasický hňup

mirous
03-12-15, 22:12
Být tebou bych se nevyjadřoval negativně o jednom z nejlepších adminů, kteří tu jsou. Máš ve své historii ban, takže jeho komentář je oprávněný. Počkáme si na demo od Piddy, a uvidíme, jestli se tu rozčiluješ právem a nebo si jen z dalších, co mají silné řeči ale hrát umí je s WH.

pidda
03-12-15, 22:30
Tady neni o cem debatovat.
http://csko.cz/dema?UPD=W9io2jLX

Ja vim ja vim, dle tebe jsem jen "uzasny mentalni dementni cech" ale mas tu smulu, ze ten cech ma odehrano 15 let cska a takovych pohadek uz za tu dobu od chudaku s cheaty slysel :-)

doporucuji lock..

mirous
03-12-15, 22:34
Krátké ale výstižné. Klasický hňup si ty. Máš typickou mentální demenci Čechů, kdy musíš podvádět, abys něčeho dosáhl.

Jasné WH.

Incognito
03-12-15, 22:37
jsem pouze upřimný z mé strany k vám pokud se to někomu nelíbí jeho problém.... je jedno jestli je jeden z nejlepších nikdo mi nestojí o to abych mu lezl do zadku serveru je plno a požádal jsem o unban proto že jsem ho dostal neprávem a chtěl jsem si hrát na těchto serverech. nic víc nic min. nevím jestli mi to vůbec za to stojí na to odpovídat ale dva roky jsou dlouhá doba navíc nepamatuji si že bych měl někdy nick kytička. čemu vy věříte vaše věc... a pokud si myslíte že se rozčiluji tak je mi vás lito a je mi to opravdu jedno. takže jak dodá to demo stačí jen napsat zda ban necháte nebo ho zrušíte, co jsem chtěl jsem zdělil a tímhle bych rád ukončil celou konverzaci děkuji a mějte se

pidda
03-12-15, 22:51
Pokud jsi nebyl ty na IP, tak si kup steam a mas klid.

lock

mirous
03-12-15, 22:51
Už tu je - to demo :) a ty "nepráva" si nech. Čau.

Incognito
03-12-15, 23:01
demo mi nejde zobrazit ale to je jedno..... kde není pomoci nepomáhej, myslíte si co myslíte já sám vím svoje.. dělejte svoji práci dále tak dobře, at to dal tu stojí tak za hovno, jsem jen z vás malinko zklamán ale co se dá dělat i vy jste lidi i vy můžete dělat chyby... jinak to nejde s tím banem tak sa mějte a prominte za ztrátu vašeho času tak i mého. čau :-)

matis
04-12-15, 07:44
Tak pozri hnupe, budem aj ja uprimny...husy sme spolu nepasli, a je mi u prdele co si myslis, lebo evidentne mas v hlave vykradnute...

vela veci si nepametas, demo tam mas, kde je jasny dokaz tvojho cheatingu...ak to nevies prehrat, tak ti poradim....

Jak přehrát demo? (http://csko.cz/articles/read/64)

iba vdaka takym ako si ty je tu na hovno...

Samco
05-12-15, 16:46
Je tam WH.

hofy
06-12-15, 18:28
..