PDA

Zobrazit normální verzi : lukis.gii --> Mario



lukis.gii
04-12-15, 19:35
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem qyx #Jazdááá
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Strileni do ciziho kempu umyslne postaveny kemp nad spoluhracem'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:72842827'
[AMXBANS] Tvoje IP: '217.195.172.32'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
qyx #Jazdááá dropped
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dobry vecer,
pokud bych se mel vyjadrit k banu, tak to lze shrnout jednoduse. Je tristni, jak nekteri admini pristupuji k vykonu prav, ktere jim byly svereny zrejme majitelem serveru. Pokud by se opravdu zajimal o spravedlnost, musel by se zeptat na fakt, jestli nahodou ja jsem nezacal stavet jako prvni, coz muzu s jistotou rict, ze jo. A tohle jen podporuje "zalovani" a "fnukani". Mne osobne se take stalo neco nespravedliveho v tehle hre, bral jsem to jako hru a kdyz mi nevysel kemp kvuli jinemu, tak jsem to vzal jako fakt, ze nebylo dost mista. Nevim, proc ban na den, jen proto, ze se nekdo citil dotcen v jednom kole (a dotcen bych se mohl citit zrovna tak ja). Myslim, ze na slusnejsim serveru by se to resilo kickem a nebo vubec, prave proto, ze nevedel, kdo tam zacal stavet jako prvni. Z meho pohledu je to tak, ze ten "fnukalek" zacal stavet umyslne pode mnou a jeste toho vyuzil. A ted babo rad. Unban to vyresi.

Troppe
04-12-15, 19:44
Ahoj :)
Nahlašoval kamarád,co byl ZM,takže bych to nebral jako "fňukání". Co se týče banu tak pochybuju,že by CTčko začalo stavět tak,aby mu tam každý z hora naskákal,ale okej.
Ban ti hodím na 30 minut za střílení do cizího kempu.

lukis.gii
04-12-15, 19:49
Dekuji za vyrizeni,
kdyby byl zaznam z hltv, tak by bylo zrejme, kdo zacal se stavenim jako prvni ;)
zdravicko

hofy
06-12-15, 18:23
Střílení do cizího kempu není zakázáno v pravidlech, takže se nemůže ani trestat. My jsme to kdysi chtěl zakázat ale s tím, že by se to trestalo max napomenutím nebo slapem, ne banem na den.