PDA

Zobrazit normální verzi : FS



Exot
05-12-15, 16:16
nešlo by zmeniť MP5 za UMP? lebo teraz je to dosť oničom mam full obranu aj hp skoro (som lvl 90 protector) nejake fs da 1 raketu za 80 2 za 80 a uz mam pol hp prec a potom mi da 3 hs tou mp5 je to moc take nechcem povedať že OP ale je to oničom ked maju rakety a ešte dobru zbraň mp5 neni problém dať 4 hs zasebov aby teraz nebolo že chcem len pre toho prota ale aj na comanda to ne nanič mp5 dava strašne slow a potom už nasleduju hs:D takto by prišiel FS aspoň o 1 vyhodu lebo mp5=rychlo striela , maly recoil,zasobnik
takto aspoň bude pomalšie strielať ked bude mať UMP da 2 rakety a mal by byť schopný ho doraziť tým UMPckom (ak ešte dostane naboje neni problém) tak poprosím vaše názory :D ja mam fs 52 (asi:D)

Martin_V
05-12-15, 17:17
Nesouhlas,pokud dostanes kevlar na prota, tak mp5 bez naboju ti bude davat 10dmg jestli ne min... takze dat horsi zbran? Nesouhlas

Smackk
05-12-15, 17:23
Čau, sory, ale nemůžu souhlasit.
Já mám třeba fs (131 lvl) s základ int, takže rakety vůbec nepoužívám a mám jen tu mp5.
Musíš myslet taky na ty co nemaj full int a nestřílej po mapě raketky no.. :-D
A navíc UMP je shit zbraň.. Jen názor #No hate

SmacK.

Stitnanek
05-12-15, 20:16
řeknu to jednoduše :D .. seš ufnukaná **** :D patříš mezi ty hráče co chcou svoji class vylepšit do dokonalosti a s clasama které ta dávajů furt tak je chceš co nejvíce pohoršit :D a zmenit zbran ? :D :D :D k smíchu :D

Exot
05-12-15, 21:08
za 1 ja hrajem všecko za 2 je to na kkt ked nabehne nejakz dement s fs pusti 2 rakety a ani nevzstreli z guny a aj ked tie 2 rakety prezijem tak hned mi zajebe 3 hs s MP5 tak nevim ocom trepes stitnatek ja narozdiel od tebe hrajem vsecko nejen 1 ci 2 classy kazda class ma zapory aj klady ale fs ich nema ma dobru gun na dialku aj na blyzko dalej 2 rakety tak neviem povedz mi aspon 2 negativa u FS a dam ti za pravdu


a smack sry ale takych je minimum co nemaju E skill

Smackk
05-12-15, 23:36
Čau,
To se tu fakt budete hádat kdo hraje víc class..? Ach jo :-D
Každopádně ty 2 negativa: 1. Bez deff itemu nic nevydrží 2. mp5 se může někdy zaseknout
A s tím skillem jsem to trošku nepochopil..

SmacK.

Exot
06-12-15, 02:20
E ako raketa do boha ide fs a ani sa nobťažuje vystreliť hned pušťa raketu=E skill

Martin_V
06-12-15, 11:35
Hrajes vsetko? Hrajes jen sniper, prot a saper, s nicim jinym jsem te nevidel... a se stitnankem souhlasim :-D

Exot
06-12-15, 11:57
sniper 120
saper 81
kentaur 130
comando 109
medik 60
sharpshooter 54
fs 48
rambo 47
rusher 51
demo 24
proto 95
niektoré class sú cca

JoK123
08-12-15, 10:19
Tak mu nechajte mp5 ale zoberte mu jednu raketu a bude to G0Dovske :J
Yea

Martin_V
08-12-15, 17:41
To by fs upadlo tak jako kentaur, proc se do toho pord se.ete a nenechate to tak jak to je, vzdy se to meni k vuli tem co breci.

Smackk
09-12-15, 21:03
To by fs upadlo tak jako kentaur, proc se do toho pord se.ete a nenechate to tak jak to je, vzdy se to meni k vuli tem co breci.

Myslím, že tohle si vystihnul dobře :mml: Naprostý souhlas :smile:

Exot
09-12-15, 22:05
ale toho kenta by už mohli upraviť:D hlavne tie dualky dať do pic a pokial ide o fs tak tak mne je to už jedno jak to sním bude

Martin_V
09-12-15, 22:49
Najednou, dnes jsi hral kentaura 67lvl , nojo, je potreba ho vylepsit no :-D

A kentaur je dobra classa, jen je potreba to s tema zbranema umět, napr. s m4a1 a deaglem umi da se rict kazdy (+-) , ale kdyz jsem ja zkusil galil a dualky, mohl jsem se zblaznit, neumim s tim a proto kentaura nehraju, ten kentaur je spis pro ty, co to umi hrat: miny jsou super, protektor se neubrani a swat na to neplati (pokud se to nezmenilo) , a pak uz musis vice premyslet nad kombinaci itemu, a dle meho nazoru je lepsi (vice na skill) je lepsi Cod 1 item , bud obranný (mam silne zbrane a mene vydrzim) nebo utocny (slaba zbran ale hodne hp a obr..) , takhle bych to popsal, a galil mi neprijde jako slaba zbran, docela silna, hlavne kdyz s ni umis, a jelikož všichni chteli upravy na kentaura, ze ma malo hp a obrany (myslim ze mel oboje na 0 asi) , tak ted jde kombinovat klidne kevlar a notes, nebo co chcete, a u kentaura bych si nechaval prevazne obranný itemy, ale nehraju ho, tak nevim, a kentaura bych nerusil ani nemenil za jinou classu, v tom poctu class je jedno jestli tam bude o dalsi classu vic nebo mim... trosku od tematu, ja vim..

Exot
11-12-15, 16:51
galil je v pohode ale tie dualky by som dal pred a dufam že zmenia aj ten skill lebo tie miny idu použiť cca len do dveri alebo na podminovanie bomby

Martin_V
11-12-15, 21:13
kdyz se naucis s dualkama, tak je to dost dobre... a ty miny, mas pravdu jen castecne.. muzes je dat do bezne cesty, kudy se normalne jde, snad chapes, jak to myslim :D na office supr, italy taky, uzke cesty jen vyhoda ;)

Exot
11-12-15, 21:25
s dualkama viem ale niesu urcene na HS jako napr glock su na hitovanie do tela pokial ide o ten skill mne by sa hodilo aj pacilo keby dostal HE jako u spicla saper ma miny Fs ma rakety demo ma dynamit a kent by mal Granat neni to moc OP ale ani moc slabe prefektna zbraň proti kemperom alebo zhlukom nepriatelov:D

Smackk
11-12-15, 21:39
Čau,
Taky zajedu mimo tému :(
Ten Kentaur, zbraně mi přijdou úplně úžasný.. :D Hp a obrana, no to se tu už myslím párkrát řešilo, ale já bych to nechal, nejspíš to má svůj účel mno.. Akorát ty miny ho trošku kazíjou, třebas oproti sappovým minám je to trošku nevýhoda, že nejdou dávat na zdi, ale to by bylo stejně asi k ničemu když miny se odpalujou přímým kontaktem (Tak je to i veskutečnosti..).. :D asi vše. :)
SMCK.

Exot
11-12-15, 21:43
ale ve skutocnosti ked nabehnes na minu tak je z teba aj z ludi okolo gulas a na cod to ubere len 1 osobe ked už by tam mali ostať tie miny tak by som tam dal nejaky radius a ze budu uberať viacerim ludom a nie len 1 osobe

radim5275
05-06-16, 11:28
Na co měnit dualky, když kentaura hraje málo lidí, a ty z toho chceš udělat víc op classu když máš už 180nbo klk?...

Exot
05-06-16, 17:12
za 1 toto je stare pol roka....... a za 2 kent nikdy nebude nejviac OP class a za 3 mam lvl 189

radim5275
05-06-16, 20:31
Na kentaura si nestěžuj, máš ho skoro na 200, neulehčuj si to :p.