PDA

Zobrazit normální verzi : Sniper



Exot
05-12-15, 15:23
teraz dáva sniper hráčovy s full obranou 80 Hp chcel by som nech dáva 100 HP bude to vac fer voči sniperovy sniper nema automat tak je prenho ťažsie dať kill takto ked bude 200 sniper vs 200 dajme tomu medik tak sniper ho môže dať na 3 rany a teraz ho dá na 4 môžete odporovať ze pokial da HS tak da na ranu ale zahrajte si chvilu zanho a už vam to tak nepríde všedci maju speed a neni to tak lahke ja mám snipera 109 tak viem očom kvákam"D tiež poprosím o vaše komenty.

Martin_V
05-12-15, 16:24
Ja jsem liovi-demo 185 mel..(uz ma vic) daval se sniperem bez itemu na 3rany (ta třetí mu vzala zbylých treba 30...) , jo jasne, ale k cemu to bude kdyz bude davat treba na ranu, nekoho koho by dal na 2, akorad pak budou se sniperem kempit a skill bude na 0 , a pokud dostanes naboje, tak bez obav... hraju snipera (120) a nechal bych tento maly dmg, aspon poznas skillu.

Exot
06-12-15, 01:33
dobre ja nemam problem trafiť ale ked budeš dávať na 2 rany s full int tak máš vačšiu šancu prežiť jak sniper má byť šupa na dialku a na blyzko neefektývny a ktomu aj mne sa podarilo dať velky lvl ale len raz za čas tuším som dal fugiho s lvlom 200 2do tela a 1 do hlavy:D ale treba mysleť aj na začiatočníkov ja nechcem aby hned davali na ranu ale sniper má mať EXTREMNY DMG na DIALKU lebo všetky ostatne clasy maju automaty + speed a so sniperom neni až take lahke sa trafiť a ked to má ešte 2 krát zopakovať to je dosť oničom lebo teraz davam lvl 100 na 2 rany to ne ešte 200 sniper musí mať respekt pred hráčmi že ho račej obýdu alebo flashnu lebo teraz to je ze pre +120 je sniper nič môže si dovoliť 2-3 zasahy + ma automat tak sniper je v pic pokial neda hs a to pri tych speedoch neni uplne jednoduche

JoK123
08-12-15, 14:51
Tak takto ja za snipera mam 60 mam 85 speed a ostatok v int (neviem kolko to je). Ked zanho vies hrat ako si napisal tak je to lahke. Preco? No ked mas vysoky speed tak trafis ujdes zase trfais ujdes no ale to musis potrapit tvoj mozocek aby ti to doslo (to nema byt urazka oks) tak preto ho nechajte tak ako je.

Martin_V
08-12-15, 16:46
Presne tak joke :)

Grakon2702
13-12-15, 10:16
Já bych přidal nějakou procentuální šanci na instakill. Sniper by měl prostě jednou, maximálně dvěma ranami zabít svého nepřítele a ne že do někoho střelí 4x a furt žije. Momentálně je spíš sniper stavěný n blížku s tím nožem, speedem aj tím glockem. Stačilo by, kdyby se šance na instakill z nože přesunula na AWP.

Smackk
13-12-15, 11:21
Já bych přidal nějakou procentuální šanci na instakill. Sniper by měl prostě jednou, maximálně dvěma ranami zabít svého nepřítele a ne že do někoho střelí 4x a furt žije. Momentálně je spíš sniper stavěný n blížku s tím nožem, speedem aj tím glockem. Stačilo by, kdyby se šance na instakill z nože přesunula na AWP.
Ten nůž bych nechal, když třebas zoomuješ a najednou se před tebou někdo vynoří , tak se ten knife hodí víc než dost. A taky k čemu by pak byla obrana kdyby tě nějakej lucker dal na 1. ránu..

Martin_V
13-12-15, 12:42
hele, ten nuz bych nechal, ten se dost casto hodi, kdyz 2x trefim comm s awp a on zije, vetsinou vytahnu knife a vetsinou ho dam tim knifem... obcas hraju snipera takze vim, jak slabe ma awp, ale u tehle classy je vyhoda kondice, hitnu ho, rychle prebehnu z mista na druhe misto a hitnu ho podruhy, ikdyz jsem tesne u nej, tak ho uhituju :D pokud nema mp5, tak se stiham rychle premistovat a z tolika ran mi da jen malo hitů... tak jako to ze mam lvl 100 a mam full int, neznamena ze musim dat na ranu lvl 200 =.= od toho tu jsou ty lvly :D , přiměřené lvly k memu lvlu dam, ale hodne vysoke az tak na ty 2-3 rany... ale myslim, ze je to fer, kdyz ten druhej ma vetsi lvl...

Grakon2702
13-12-15, 14:08
Sniper je ale na boj na dálku. Pokud se u něj objeví nepřítel zblízka, tak má holt smůlu. Pokud se šance na instakill přesune z knifu na AWP, tak se pak k němu nemusí nikdo ani dostat.Buď teda bude mít instakill na knifu a bude spíše určen pro boj na blízku, nebo bude mít instakill na AWP a bude na boj na dálku. Je to buď a nebo. Obodvojí bych mu ale rozhodně nedával.

Exot
13-12-15, 17:09
jednoznačne som aby sa to dalo na awo knife ani nevyužívam a ken namna vybehne comm tak mu nasolim awp vecsinou stačia 2 až 3 rany ale jak už bolo povedané sniper má byť na dialku

Martin_V
13-12-15, 17:23
Ja s nim teda rushuju -.- :-D

Exot
13-12-15, 19:52
ja som sa teda zle vyjadril som proti instakilu u awp ale chcem aby awo s full int dali hráča na 2 rany instakill u awp je blbosť to bude samy camp ale ked bude davať na 2 rany tak to bude chceť aj trocha skillu

Grakon2702
13-12-15, 20:08
Ale to nebude instakill, bude to jen šance na instakill. Dejme tomu těch 25% by bohatě stačilo (tj. do čtyř trefených ran by se to mělo aktivovat)

Leo
14-12-15, 07:57
ja som sa teda zle vyjadril som proti instakilu u awp ale chcem aby awo s full int dali hráča na 2 rany instakill u awp je blbosť to bude samy camp ale ked bude davať na 2 rany tak to bude chceť aj trocha skillu

A nechtěl by jsi ještě pizzu se zmrzlinou? To že neumíš s awem je tvůj problém. Skill je o tom zabít někoho klidně na 20 ran a neumřít. Já někdy s awem rushuju a není problém dát slušný No Zoom. Skill není o tom, že si to co nejvíc ulehčíš, aby se "tobě" milost pánovi hrálo co nejlépe. Když jsem poprvé přišel na COD myslel jsem, že jsou všichni Cheateri, ale zapracoval jsem na sobě, nevzdal jsem to.. A teď? Jsem jeden z nejlepších hráčů, protože jsem to nevzdal a nic jsem si neulehcil. Takže nebreč a Snipera nechte Sniperem.

Martin_V
14-12-15, 16:25
no, z nejlepších? se nepřeceňuj :D , ale mas pravdu ;) v tom pred tim, nez jsi napsal slovo nejlepsi :D

Leo
15-12-15, 02:03
no, z nejlepších? se nepřeceňuj :D , ale mas pravdu ;) v tom pred tim, nez jsi napsal slovo nejlepsi :D

:D Pan Ftipný..

shootradar
19-12-15, 09:45
A nechtěl by jsi ještě pizzu se zmrzlinou? To že neumíš s awem je tvůj problém. Skill je o tom zabít někoho klidně na 20 ran a neumřít. Já někdy s awem rushuju a není problém dát slušný No Zoom. Skill není o tom, že si to co nejvíc ulehčíš, aby se "tobě" milost pánovi hrálo co nejlépe. Když jsem poprvé přišel na COD myslel jsem, že jsou všichni Cheateri, ale zapracoval jsem na sobě, nevzdal jsem to.. A teď? Jsem jeden z nejlepších hráčů, protože jsem to nevzdal a nic jsem si neulehcil. Takže nebreč a Snipera nechte Sniperem.

Leo spíše ty lepší přestali hrát, tak se ten rank horších lidí posunul nahoru :D ;)

Martin_V
19-12-15, 13:33
:-D

SpLaXS
19-12-15, 13:47
Stačí umět mířit a mít dobré reflexy a AWP zvládáš levou zadní... Stačí jen ten AIM

shootradar
24-12-15, 19:29
Stačí umět mířit a mít dobré reflexy a AWP zvládáš levou zadní... Stačí jen ten AIM

To jo, kdybys dával jenom hedy tak seš za vodou.

Martin_V
24-12-15, 19:52
U snipera spis to, ze moc nevydrzi, pokud nekempis nekde nejdal vzadu.. většinou rushuju a treba medika 150 nedam na 2 rany ani s plukama.. ustrilet ho moc nejde, protoze mi da par hitu treba jen s titankama a lezim, ten sniper je hodne o aimu, spis o HS, jak radar pise :-D ,ale jinak fajn classa i s "malym" dmg :)) , nektere classy chcou vsichni upravovat na moc op, nebo low, ale sniper je tak nejak vyvazeny, vzdy tam bude nejaka nevyhoda :)