PDA

Zobrazit normální verzi : vikernes -> Koprakek



Bee
05-12-15, 18:53
viki : čau žádám o unban už to neudělám stalo se to omylem díky.
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=163570

nejde mu zakládat téma v žádostech o ub

Koprakek
05-12-15, 19:02
To určitě. :taunt:


Pro někoho kdo tam nebyl :
Oznámil že si dá MFK, a tak učinil, vjel do boxu s autičkem, zabil tam nejméně 10 lidí a pak se pousmál.

KeYo
05-12-15, 20:24
Koprakek ty nepoznas TRYK?!!!! co si ty za JB ADMINA?!!!

EDIT: som pre UB

ImGustak
05-12-15, 20:40
Ty jsi mu udělil ban za TRYK?!
UB nebo to budeme řešit s lidma na vyšších pozicích!

because
05-12-15, 20:50
proti UB

Britny
05-12-15, 20:57
Já sem taky na mountains nahnala všechny do boxu a hodila jim granát do šachty :D s tím že bude další kolo HVD :3 Tak známe vikernese a jeho autíčka ne? Stačilo jen upozornění a hvd :D

Chemo
06-12-15, 13:50
Stačilo jen upozornění a hvd
Jasné, bývalý JB admin, ktorý má poznať pravidla a dodržiavať ich na 101%, má dostať upozornenie a obyčajnému hráčovi by ste dali ban pomaly na rok za DMNCE!!
Som proti ub a za predĺženie banu, robil to úmyselne, len aby si niečo dokázal, takže nech mu dá Koprakek aj mesiac.

because
06-12-15, 14:18
Jasné, bývalý JB admin, ktorý má poznať pravidla a dodržiavať ich na 101%, má dostať upozornenie a obyčajnému hráčovi by ste dali ban pomaly na rok za DMNCE!!
Som proti ub a za predĺženie banu, robil to úmyselne, len aby si niečo dokázal, takže nech mu dá Koprakek aj mesiac.

S týmto súhlasím, a tí čo sú za UB, dúfam, že nenájdem u Vás bany za MFK, keďže ide furt iba o ten istý tryk, urobený iným hráčom. Ale aspoň vidno tu tú objektivitu, kamíkovy ste za aby to prešlo, no name hráčovi tam zašúpete permu.

ImGustak
06-12-15, 14:47
Jestli ste to opravdu vzali vážně tak je to opravdu smutné.. A chemistry, prosimtě rekni mi, co by si měl dokazovat tím, že udělá všemi známý TRYK? Tady to zase někdo bere smrtelně vážne..

because
06-12-15, 15:06
Jestli ste to opravdu vzali vážně tak je to opravdu smutné.. A chemistry, prosimtě rekni mi, co by si měl dokazovat tím, že udělá všemi známý TRYK? Tady to zase někdo bere smrtelně vážne..

Ak by si toto nechal na serveri robiť kamíka, tak ti s kľudným svedomím poviem, že si úplne k hovnu ako admin na tých serveroch. Smutné je len to, že tohto človeka tu každý pozná a nechá ho robiť čo chce ale ako náhle to urobí no name hráč napr.: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=162793 tak má permu k CT, ( neviem začo dostal ban ale povedal by som, že za to isté alebo niečo podobné, lebo niečo horšie ako MFK sa za CT ani nedá urobiť. ) Kotelna už v ničom neprekvapí.
#peace.

E: Urobil TRYK a dostal ban, ako som si myslel. Neurobil ho raz ale 2-3 krat. Inak povedané to isté.

KeYo
06-12-15, 15:07
Irónia
Skrytý posmech vyjadrený obyč. jemným vtipom;
V štylistike spôsob vyjadrenia, pri ktorom úmyselne tvrdíme opak toho, čo myslíme, al. používame slová opačného významu.

ImGustak
06-12-15, 15:09
Ak by si toto nechal na serveri robiť kamíka, tak ti s kľudným svedomím poviem, že si úplne k hovnu ako admin na tých serveroch. Smutné je len to, že tohto človeka tu každý pozná a nechá ho robiť čo chce ale ako náhle to urobí no name hráč napr.: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=162793 tak má permu k CT, ( neviem začo dostal ban ale povedal by som, že za to isté alebo niečo podobné, lebo niečo horšie ako MFK sa za CT ani nedá urobiť. ) Kotelna už v ničom neprekvapí.
#peace.
Jak píše keyo.. Když nevíš co daný hráč dělal tak raději nepiš.. Ten hráč 3 kola otevírál cely a nabíhal do cel a zabíjel všechny ještě společně s jeho 2 kamarádama a smáli se nad tím + nadávali přes mikrák. Tak pro příště si vytáhni jiný případ, díky.
E: Co to píšeš za hovna prosimtě? Co má tohle společné s Trykem? Nabíhá 3 kola do cel a zabíjí všechny a ještě se nad tim s kamaradama smějou a řvou do mikraku že vsichni jsou kokoti, tohle je tryk? Od kdy.. Vikernes udělal tryk a dostal ban. Uplně stejný výsledek jen s rozdilnou délkou banu. A pokuď vím, tak admin banuje dle svého uvážení. To, že dostal takovou délku jen kvůli tomu, že je to "kámik", to už jsou jen spekulace..