PDA

Zobrazit normální verzi : Problem s forom



grEy
01-01-12, 20:43
Caute, mam mensi problem. Strucne vysvetlim. Vidim, ze v (dajme tomu) "Vse ostatni" je novy prispevok. Otvorim "Vse ostatni", temu s novym prispevkom a potom kliknem znova na obsah fora. "Vse ostatni" mi ale nadalej ukazuje, ze tam je novy prispevok, takze musim otvorit aj "Vse ostatni" a znova dat obsah fora. Viete poradit, co s tym, aby som to furt nemusel odklikavat?

Svacinar
01-01-12, 21:06
Já to řeším tak, že dám na hlavní stránce fora "Nové příspěvky" a potom "Označit jako přečtené". Nevím proč to tohle dělá, ale nebaví mě to furt takhle klikat.

Bezdak
01-01-12, 23:30
Podobný problém jsme měli na rsko.cz foru. Jenže tam i když si na ten topic klikl třeba 100x, tak to furt ukazovalo jako nepřečtené. Fungovalo jen "označit jako přečtené".

Tak sem se poptal v čem byl nakonec ten problém a prý byl v cache a db, tak třeba vám to pomůže :O

EDIT: Jo a je to forum phpBB

sudboy
04-01-12, 20:05
Tohle je ale úplně jinej typ fora. Databáze z nějakýho free phpNeco bude těžko stejná. Cache? "xDD" Tyhle dvě "rady" jsou stejný jako říct že auto nejede, ale poptal jsem se... a možná to bude motorem nebo tim že nemam benzín. Ne, neni to užitečný příspěvek. Tohle je dost draze placená verze, takže bych se obracel na oficiální podporu. Je to snad jejich povinnost podporovat jejich produkt.

Bezdak
04-01-12, 22:00
Tohle je ale úplně jinej typ fora. Databáze z nějakýho free phpNeco bude těžko stejná. Cache? "xDD" Tyhle dvě "rady" jsou stejný jako říct že auto nejede, ale poptal jsem se... a možná to bude motorem nebo tim že nemam benzín. Ne, neni to užitečný příspěvek. Tohle je dost draze placená verze, takže bych se obracel na oficiální podporu. Je to snad jejich povinnost podporovat jejich produkt.

Tak se ti moc omlouvám že sem chtěl pomoct, příště radši nebudu nic psát.

sudboy
04-01-12, 22:31
Tak se ti moc omlouvám že sem chtěl pomoct, příště radši nebudu nic psát.

Nebuď hysterická, jenom ti chci vysvětlit, že to neni taková prdel. :)

Kotel
05-01-12, 13:12
Me to ted taky nefunguje, neco jsem nemel menit.