PDA

Zobrazit normální verzi : COD:MW na Facebooku



Leo
08-12-15, 12:40
Zdravíčko,
pročítal jsem takhle příspěvky a všiml jsem si jednoho kde mluvíte o propagaci serveru COD. A nejlepší co asi může být je přes facebook. Mnoho hráčů se přidává do přátel a proto můžou stránku mezi sebou sdílet a dozví se o ní mnoho nových lidí. Přitáhneme novou vlnu hráčů, které potřebuje Kotelna v dalším vývoji a zlepšování.

https://m.facebook.com/codmwcsko/

Tak proto lajkujte, sdilejte a pomožte nám stát se lepším serverem.

Váš Leo :)

Martin_V
08-12-15, 16:44
Za me lajk a hod tam nejaky screeny ze serveru, rakety, miny atd, at to pusobi zajimave, pro ty co to neznaji :) a jinak super

Leo
08-12-15, 17:39
Za me lajk a hod tam nejaky screeny ze serveru, rakety, miny atd, at to pusobi zajimave, pro ty co to neznaji :) a jinak super

Založil jsem to dneska, dej tomu čas.. vše se dodá :)

^nismo
08-12-15, 18:32
Jako bývalý hráč CoD máš mou podporu. Smím se zeptat kdo tam správcuje ? :-)

Exot
08-12-15, 19:06
daj tam mna s awom :D ale máš tam LIKE:D

Martin_V
08-12-15, 21:39
Leo, vsiml jsem si, ze je to zalozene nově, nekritizuju, snazim se pomoc jak serveru, tak stránce :-D , profilovka a uvodka se mi libi, mozna by byli lepsi pestřejší barvy, aspon na uvodce, ale nechci radit :-D , mozna blbej napad... , jo a jelikoz jsem vetsinou na mobilu, tak se mi spatne ukazuje profilovka, ten napis counter strike je jak kdyby hodne v kraji, takze tam nemam cele C a E, dela to taky nekomu? Myslim ze to nebude mim mobilem :-D , snad stranka uspeje :)

Smackk
08-12-15, 21:48
Čau,
Super nápad :-)
Taky mám otázku jako ten o pár příspěvků nademnou :P Kdo tam správcuje?
Btw. Klidně bych pomohl :ike: :D

^nismo
08-12-15, 21:58
Čau,
Super nápad :-)
Taky mám otázku jako ten o pár příspěvků nademnou :P Kdo tam správcuje?
Btw. Klidně bych pomohl :ike: :D

Prosím tě. Když se spolu nebavíme neznamená že mě nebudeš zminovat. :-)

Martin_V
08-12-15, 22:09
:-D

Leo
09-12-15, 22:39
Momentálně spravuji stránku sám, pokud má někdo zájem, tak udělám konkurz na 3. Místa.
Na emailu jsem pořád, takže mi pošlete informace o vás. Třeba jméno, hlavně věk, jak dlouho hrajete cs a jaké servery, odkaz na váš Fb, a zkušenosti s něčím podobným.

Email: leopold1728@gmail.com
Důležitá je aktivita, nechci nikoho kdo bude spravovat 1. Za měsíc

Leo :)

Smackk
09-12-15, 22:58
Momentálně spravuji stránku sám, pokud má někdo zájem, tak udělám konkurz na 3. Místa.
Na emailu jsem pořád, takže mi pošlete informace o vás. Třeba jméno, hlavně věk, jak dlouho hrajete cs a jaké servery, odkaz na váš Fb, a zkušenosti s něčím podobným.

Email: leopold1728@gmail.com
Důležitá je aktivita, nechci nikoho kdo bude spravovat 1. Za měsíc

Leo :)

Čau,
Mohl by si mi prosím dát svůj osobní FB? Je to osobnější a ten odkaz na email se mi otevírá nějakou blbostí.. :-D Díky.

Leo
09-12-15, 23:20
Čau,
Mohl by si mi prosím dát svůj osobní FB? Je to osobnější a ten odkaz na email se mi otevírá nějakou blbostí.. :-D Díky.

Nedám.. cením si soukromí..
A to není odkaz.. nikdy jsi nepsal někomu email? :D