PDA

Zobrazit normální verzi : MiCHAL HANiCCIN --> Mirous



Michal_haniccin
09-12-15, 21:53
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 163911)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MiCHAL HANiCCIN >
[AMXBANS] Tvuj nick: MiCHAL HANiCCIN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1951134271
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1951134271
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.190.50.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.190.50.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mirous >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Ahoj, tak ja uz jsem asi znamy pripad. Admin Mirous mi dal dneska vecer banana za aimbot a wallhack. K tomu mam (necekane) vyhrady, protoze vim, ze jsem docela normalni, nad bezne pomery nevybocujici hrac a jediny duvod mne banovat za cheaty nastava v porovnani s lidmi na kotelne, kteri docela casto behaji jak ovce, nemiri snad ani na hlavu a hojne jsou to free fragy. Jo bavi mne je trefovat a posledni 3 tydny mam zanet prudusek, tak u toho sedim celkem casto. Tim lip mi to jde. Slo. Tak vas prosim, aby jsi sem mily Mirousi uploadoval to demo a zbytek admin tymu, aby si nasel cas a mrknul na nej. Diky moc a hezkej vecer.

MiCHAL HANiCCIN.

edit: nejsem tak namyšlenej, jak jsem to napsal..

mirous
09-12-15, 22:01
Ahoj, teď koukám, že už si tu nějaký ban měl a byl si evidentně čistý. Já sem banoval spíše to AB..demo přikládám, buď Ti cuká AB a nebo máš záchvěvy ruky či lagujícího netu..nevím :). Každopádně mi příjde, že za roh taky vidíš..ale tak třeba se pletu :)


http://csko.cz/dema?UPD=TEUydPCn

Koprakek
09-12-15, 22:06
Za mě zase clear :hypocrite:


Však v pohodě, je to jen můj názor, vyčkáme na nějakého experta

mirous
09-12-15, 22:10
Cuká mu to fest, v kombinaci s HS na první přes čtvrt mapy se mi to čisté nezdá.

Michal_haniccin
09-12-15, 22:27
Ahoj, teď koukám, že už si tu nějaký ban měl a byl si evidentně čistý. Já sem banoval spíše to AB..demo přikládám, buď Ti cuká AB a nebo máš záchvěvy ruky či lagujícího netu..nevím :). Každopádně mi příjde, že za roh taky vidíš..ale tak třeba se pletu :)


http://csko.cz/dema?UPD=TEUydPCn

Ahoj,
je to jak píšeš, mám docela špatnej net - PraNET Pha 7 - bydlím ve vile, v kopci je to přes satelit na přípojce s velkou agregací. Zvlášť poslední dva dny mi hodně kolísají pingy, v csku naskakuje loss a choke.. a tak se sekám, někde mám dema, když mi to nelagovalo vůbec, to se dalo běhat po serveru a docela úspěšně trefovat jedničky deaglem a akčkem (awpkem taky, samozřejmě, haha). Tyhle dny si spíš místo one-bulletek zalezu za krabici, koukám na čáru net_graphu a čekám, až přestanu lagovat. Mrknu na to.

Hm, tak jsem to demo viděl. Je strašně zalagovaný, vypadá jak kdyby se natáčelo na minimálních rate o malých fps nemluvě. Celá hra se seká, všechno vypadá divně, je jedno jestli je to fullout nebo tap-tap dávkování. A ze všech těch čar přechází oči, docela chápu, že jsi to banoval, tohle je šílenej chaos. Jinak z toho 'reincarnition' týpka jsem si někdy dřív dělal srandu, že má špatně nick 'reincarnAtion' .. tak koukám, že má na mě pifku a karma mi to vrátila. Aspoň si odpočinu :/


Cuká mu to fest, v kombinaci s HS na první přes čtvrt mapy se mi to čisté nezdá.

No jedinej pěknej frag byl ten na midu z CT vrat na zelenou, ale co s tím jiného než střílet po jedné. Na fullouto je to moc velká dálka, smysl dává jen dávka a kotelna má skvělej hosting a perfektně vyladěný hitboxy, tyhle věci se někdy dají trefit. Ale celkem default, ze židle by mě to nezvedlo, už mi padly větší prasárny.

mirous
09-12-15, 22:31
Absolutně nerozumím tomu, co tady píšeš :D Tap Tap je nějaká hudební skupina ne? :D no to je fuk..každopádně co s Tebou? asi nejsem přesvědčen, že by s něco měl. Nejsem ani první, kdo "naletěl", ale už je to tady, takže počkám alespoň ještě na jedno/dvě vyjádření, pak Ti dám eventuelně UB. Díky za pochopení.

Michal_haniccin
09-12-15, 22:38
Absolutně nerozumím tomu, co tady píšeš :D Tap Tap je nějaká hudební skupina ne? :D no to je fuk..každopádně co s Tebou? asi nejsem přesvědčen, že by s něco měl. Nejsem ani první, kdo "naletěl", ale už je to tady, takže počkám alespoň ještě na jedno/dvě vyjádření, pak Ti dám eventuelně UB. Díky za pochopení.

No jo, hrál jsem to dlouho a mám naposlouchaný ty hlášky komentátorů. Nemohl jsem si vzpomenout, jak se česky řekne střelba po dávkách. A tap znamená anglicky lehce zaťukat - v tomhle případě krátce zmáčknout myš a přemířit na další výstřel. Pff. Jop Tap tap orchestra je projekt lidí tuším z Jedličkárny :o) Jasné, počkáme a uvidíme. Taky díky za Tvůj čas.

SuZ
10-12-15, 06:28
Vyjadrenie od Zoyera: ze začátku ta zalagovaná část se nedá nějak posuzovat, protože ty lagy jsou hrozné, ale jak se to dalo do pohody, tak hrál za mě zase čistě

mirous
10-12-15, 08:58
Vyjádření od Zoyera mě nezajímá, to není admin :).

Né sranda, právě ta zalagovaná část a zároveň přesnost, to mě prostě přesvědčilo. Každopádně dávám UB a omluvu k tomu. Nechápu, jak s takovým netem můžeš hrát tak dobře...

Michal_haniccin
10-12-15, 09:22
Vyjádření od Zoyera mě nezajímá, to není admin :).

Né sranda, právě ta zalagovaná část a zároveň přesnost, to mě prostě přesvědčilo. Každopádně dávám UB a omluvu k tomu. Nechápu, jak s takovým netem můžeš hrát tak dobře...


Na unban kašli, beru omluvu. Teda obráceně! :D A díky za poklonu. On ten net zas tak špatnej není, trochu mu křivdím, mimo špičku pinguju kolem 15ms (pokud se slečna nedívá na House of cards), bože já jí miluju, jdu jí udělat snídani.
Znova díky Mirouši a všem.
Michal H.

mirous
10-12-15, 09:57
To jsi první, kdo mi děkuje za neoprávněný ban :). Mimochodem, slečna má dobrý vkus, House of cards je dobrej seriál :). Tak se měj a příště už "nečítuj" :drinks:.

Michal_haniccin
10-12-15, 12:18
Vždyť se nic nestalo. Tuhle jsem úpěnlivě volal pomoc na předstřel jednoho týpka, furt to psalo, že na serveru už admin je. Tak jsem šel do spectu, zjistil jsem, že nic nemá, naopak, že je docela špatnej. Napsal jsem to do admin chatu. V ten moment se objevilo velký tučný amx_chat "no konečně" :D :D Takže splést se může každej. Mám pocit, že na CS scéně je málo slušnosti, kamarádství.. Ty děláš ve svým volným čase něco pro ostatní, i kdybych měl čekat měsíc na unban, než se to vyřeší, tak nemám důvod být naštvaný. Beru věci tak jak jsou. Ale taky už jsem starej, tak mi to otupilo nějaký ostří.

Jo slečna toho má dobrýho víc, než jen vkus :oD

Takže díky, můžete lock.

Bee
10-12-15, 15:45
Ve hře co párkrát nahlásili a co jsem koukal clear , demo jsem neviděl.