PDA

Zobrazit normální verzi : BB - blok spawnu



JoK123
11-12-15, 15:54
9 gii STEAM_0:1:72842827 217.195.172.32 CZ

Tak tento inteligent to asi nema v poriadku v hlave.

http://csko.cz/dema?UPD=BMNCx199

Samco
11-12-15, 18:51
Banned, díky!

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=164052

lukis.gii
11-12-15, 19:10
Drahý Samčo,
a že ti neřekli celou pravdu. Zrovna v této mapě (bb_dust_iplay) je takový nešvar, že při východu ze spawnu jsou postaveny kempy jen některých hráčů (zpravidla dvou) tak, že ostatní nemůžou projít a pokud projdou, tak jim za celé kolo nepřijde žádný jiný protihráč. Takže přiznávám, blok jsem tam dal, ale zablokoval jsem spawn o kousek blíž než ostatní a právě proto, aby příště nechali ostatní normálně projít (takový výchovný prostředek, který se minul účinkem). Je docela smutný, že mu za to ještě děkuješ, když se nezajímáš o to proč se tak stalo. To není nějaký notorický záměr jak kazit hru, ani nešla zkazit, když už zkažená byla od ostatních. Takže ban za nic.

Když to podtrhnu a sečtu, tak mi z toho vychází pouze to, že někteří si dělají co chtějí a jiní to odnesou. Dobře vědět jestli si tady platit VIP a nebo hrát jinde.

Na to, jak by se měly vyvíjet pravidla, by se měla rozvinout diskuze. Pravidla by měly být nastaveny tak, aby si zahráli všichni. Snad sem nemám dávat demo z každé hry několikrát za den.

Samco
11-12-15, 19:27
Viem, ktoré situácie myslíš. Pri nich sa kempy rozoberajú, hráč sa upozorní a ban sa dá niekedy na 3 hodiny.

V tvojom prípade, sa jedná o úplne zablokovanie/zastavanie východu, čiže hráči sa nemohli dostať von.

JoK123
11-12-15, 19:32
Ja tu mapu hram dos casto a skoro vzdy su na boku krabice v tvaru "schodov" takze pekne sa da prejst

lukis.gii
11-12-15, 19:35
přesně jak říkáš skoro vždy... když jsem to tam dal já, tak se to skoro vždy nepotvrdilo.

a tak výsledek je tedy jasný, stačí centimetr před spawnem a kolo je hratelný, jestli mám dobře chápat.

lukis.gii
11-12-15, 19:37
a ve výsledku to kolo bylo nehratelný úplně stejně, jako při té situaci, kterou znáš...

směšný