PDA

Zobrazit normální verzi : BoOnki :P , Rosi! xP *NEW*



Rosi! xP
02-01-12, 03:00
Zdravím,
ted asi před 10i minutama jsme si hráli v pohodičce dobré náladě na JB1 a najednou se k CT dostane jeden hráč něco Bird
http://csko.cz/dema/upload/dir/bird_0.dem a dává MFK. Samozdřejmě všichni zkažená nálada a zlost. Tak jsem se s BoOnkim dohodli, že dáme Hromadný volný den a v průběhu VD nám Noční můra (Lucca) začala dávat bany. Důvod zdržování hry, vulgárnost, demence . Sry jestli oprávněnné VD je zdržování hry... Možná nám nějáké to slovíčko uteklo, ale to bylo v důsledku naštvání a kažení hry, ale na ban to rozhodně nebylo. Celý server potom nechápal.

Detaily banu
Hráč Rosi! xP *NEW*
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:45024534
IP adresa skrytý
Udělen 02-01-2012 - 02:32
Délka BANu 30240 minut
Vyprší 23-01-2012 - 02:32 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 23 hodin 45 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Zdrzovani hry, vulgarnost, demence
BAN dal Admin Nocni mura (Lucca)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jail_andaman)

HistorieBANů
Tento hráč ještě nebyl zabanován.

BoOnki [:P]
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1723789832
IP adresa skrytý
Udělen 02-01-2012 - 02:31
Délka BANu 30240 minut
Vyprší 23-01-2012 - 02:31 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 23 hodin 37 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Zdrzovani hry, vulgarnost, demence
BAN dal Admin Nocni mura (Lucca)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jail_andaman)
Předchozí bany 0

Jak asi víte, zrovna v téhle době žádám o práva právě na serveru JB a doufám, že jen kvůli tomuhle neoprávněnému banu se k admin teamu nedostanu.
Tímto žádám o unban mě a BoOnkimu

H M
02-01-12, 03:06
Pravda, bylo asi tak 23:00 když tam přisel jakýsi hráč "_B1[T]3S_ B1RD" z GS, začal si tam vymýšlet svoje debilní pravidla z GS jak to tam chodí a dalši sračky začal dávat FK. Po té odešel a přišel okolo 2:30 a začal dělat to samé navíc nás začal zabíjet jen tak když sme byli v celách a kluci mu začli nadávat protože dával FK mezi tim se tam objevila Lucca která o ničem nevěděla a jen tam všem 3 dala ban. Klukům ho dala na 3týdnu což nechápu když mu maximalně řekli že je to dement ať jde na svůj GS. Jelikož Lucca vůbec neví jak to bylo.....

Lalli
02-01-12, 03:08
Jestli teda můžu přidat svůj názor. Přimlouvám se za unban, protože jsem to byla já kdo přes ! žádal o příchod admina kvůli MFK od toho B1RD3S.
Tihle dva kluci jsou jedni z mála, co jsou jako CT normální a zvlášť v tuhle hodinu. Nikomu nenadávají a přiznám se, kdybych měla zaplý mic nadávala bych B1RD3Sovi taky. Podle mě mají ban neoprávněně, hlavně protože Lucca přišla zabanovala a odešla a to, že oni zrovna zanadávali není přeci hned na ban. Ono kdyby občas admini slyšeli co se běžně na JB děje dost by se divili.

kashpi
02-01-12, 09:06
Musíte počkat až se tady Lucca ukáže, asi byste unban zasloužili. Ale je to jen na ní a určitě vám napíše jak tu bude

Dexter.Morgan
02-01-12, 09:59
Je pravda,že ten "_B1[T]3S_ B1RD" dával MFK, ale taky je pravda, že jste 1 hru hráli 10 minut!!! A ne jenom jednou jste hráli těch 10 minut, ale víckrát...

perry
02-01-12, 11:57
Můžu potvrdit, že hráč jménem b1rd tam rozdával MFK, take říkal, že at jdem hrat na GS, že tam je lepší JB a ne tady, kde to prej nikdo neumí, navíc tam s nima byla prdel a to jak se dlouho hrála hra me nezajima.

grEy
02-01-12, 12:28
Co je na tom, ze hrali hru 10 minut? Ak nezdrzovali a davali nejake atrakcie, tak je vsetko v poriadku.

Amazing-Zajic
02-01-12, 12:30
A ten MFK?

Dexter.Morgan
02-01-12, 13:09
GrEy : Prave, ze nedavali zadne atrakce,byli furt v tom boxu pred celami a kecali.

Rosi! xP
02-01-12, 14:06
D: Nikdo ti nemůže za to, že se zabij abys mohl k CT, mimochodem pokud vím tak si to bugnul tak bych se neozýval.

Jihlavanka:)
02-01-12, 14:48
Byl jsem tam chvilku pred tim nez nocni mura prisla a vim, ze ten GSak nam tam totalne zkazil naladu, radeji jsem se sel vyspat do prace. Boonkiho i rosiho jsem videl hrat casto a nejsou jedni z tech co by kazili hru, ba naopak je s nima sranda a vi jak se chovat, trochu mi to prijde jako pribeh - typek prijde provokovat do hospody a od pana domaciho dostanou i stamgasti.

Kotel
02-01-12, 15:03
Pockame na vyjadreni Luccy. Jinak jestli se tam nestalo jeste neco, tak budete mit unban. Je mozny, ze vas nekdo taky nahlasil.

Luccy
02-01-12, 17:45
Takže, bany jsem dala na základě toho ,že mi jistý hráč(nebudu zmiňovat jméno) psal ,že tam CT dělají bordel, baví se mezi sebou a kašlou na hru a dávají FK. Když jsem přišla tak mi tvrdil ,že dávají jeden fk za druhým, spectovala jsem CT a nic nedělali bavili se mezi sebou, což ovšem bylo z důvodu VD, o kterém jsem bohužel nevěděla že je. Tímto se omlouvám hráčům BoOnki a Rosi [ban zrušen], tomu 3tímu dám perma z toho co jste psali a doloženého dema. Omlouvám se , že jsem to více nesledovala ,ale upřímně ve 3 ráno se mi moc nechtělo.

Rosi! xP
02-01-12, 18:08
Díky, prosím Lock