PDA

Zobrazit normální verzi : BaseBuilder---->Provokácia, nadávky do rodiny



MartyEE
12-12-15, 16:07
Zdravím, ja som MartyEE/Martak, na BaseBuilder už síce nechodím tak často ako inokedy, predsa som full a nemám čo expiť, ale chodím. Vždy keď niekoho zabijem smeruje na mňa doslova ''invázia slov'' od nejakých detí ktoré to v hlave asi nemajú všetko dobre usporiadané, neviem čím som si to zaslúžil? V minulosti som bol aj ja trocha zm*d, ale od vtedy už som si stihol meniť nick a len málo ľudí vie, že pod nickom Martak som robil bordel. A to je to, že keď niekoho zabijem smeruje namňa extrémna hrsť nadávok a provokácií, snažím sa to igonorovať, ale niekedy to nejde. Nejdem si tu vylievať srdce, ale tu máte niečo na ochutnávku.
Nejaký týpek ktorého som zabil, sa začal domňa navážať, aby som sa hambil čičo, tak som mu napísal nech ide teda na TS-ko a odvôvodni to teda. Samozrejme výmeny názorov pokračovali kým nezačal nadávať do môjho otca ktorého do toho nič, aby toho nebolo dosť odpoj sa pred smrťou. A takto to ide vždy
---->> demá: csko.cz/dema?UPD=gmsVK4KL
csko.cz/dema?UPD=SMhF23Nm
>>>>>screeny: http://leteckaposta.cz/337376398
ďakujem za pochopenie MartyEE/Martakk

Reflex.
12-12-15, 16:27
Napis do konzole: hud_saytext 0 a uz neuvidis, co o tebe hovoria...
Neboj, nie si jediny, na koho nadavaju ked niekoho zabijem, alebo nakazim. Za tie roky co to hram som si na ten ,,detsky plac,, zvykol.

Samco
12-12-15, 20:23
Tak bola tam 1 narážka na rodinu, ale nechal by som to bez banu. Ak neprestane, nahlás ho znova a už dostane trest.

MartyEE
12-12-15, 22:02
čo to odpojenie?

Samco
12-12-15, 22:04
Myslel som tie narážky na rodinu, ale aj to odpojenie môže byť.