PDA

Zobrazit normální verzi : vikernes (zákaz k CT) --> Koprakek



vikernes
12-12-15, 19:45
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=164201

Takže unban na hned ! Toto je stiznost a zaroven zadost o unban.Admin Koprakek nebyl vubec na serveru a zniceho nic prisel a napařil mi perma ban k CT na JB nebyl svedkem zadne me demence takze bud mi hned doda demo kde je jasne videt ta moje demence nebo chci okamzite unban.Zaroven zadam o potrestani :D:D heh trochu se nad tim zasmeju protoze vsichni vime jak to s timhle na kotelne chodi :) takze zrejme zbytecne no nicmene byl bych rad aby se to co nejdrive vyridilo a admin se mi omluvil.





Poznamka:

KeYo
12-12-15, 19:52
bol som na servery... vikernes sa ako CT hral na auticku.. to robi skoro kazde ct.. potom dosiel a dal auto do boxu... pritom zabil 1 T.. auto som potom zobral ja a presiel ostatne T.. to co vikernes spravil urcite neni na Permu.. a za MTK tiez bany nejsu.. volakedy asi pred 2 rokmi tomu tak bolo no potom sa to zmenilo.. ak si dobre pamatam..

Koprakek
12-12-15, 20:35
Já se ti ještě mám omlouvat? No to určitě... Ty jsi bývalý admin, a měl by jsi znát pravidla, jsi neponaučitelný,problémoví hráč, který neví jakou pakárnu udělat dřív.
Je jasné že se tě tady někdo bude zastávat, protože jste kamarádi, demo nepotřebuji když jde o ban u CT, to přeci víš. Heh, tak to máš rok na to aby ses vzpamatoval. :console:

KeYo
12-12-15, 21:06
Já se ti ještě mám omlouvat? No to určitě... Ty jsi bývalý admin, a měl by jsi znát pravidla, jsi neponaučitelný,problémoví hráč, který neví jakou pakárnu udělat dřív.
Je jasné že se tě tady někdo bude zastávat, protože jste kamarádi, demo nepotřebuji když jde o ban u CT, to přeci víš. Heh, tak to máš rok na to aby ses vzpamatoval. :console:

ale demo nepotrebujes na to, ked si to videl ty.. ale ty si tam ani nebol.. a VIkernes neurobil okrem toho ze dal auto do boxu nic..

vikernes
12-12-15, 23:42
Na serveru si vůbec nebyl neviděl si co se dělo dal jsem auto do boxu a to ze dam auto do boxů dělá kde kdo není důvod na permanentní ban takže bych byl rád kdyby ses vzpamatoval a dal mi konečně ubecko

FizzyBubble
13-12-15, 11:40
Ban bych dal maximálně na dvojnásobnou délku předešlého banu (1 týden). Rok zákazu k CT, to už musí být opravdu problémový hráč, který má k CT už tak 15 banů. Osobně mi je jedno, jestli vikernes dostane UB, ale zkrácení na 2 týdny by byl dostatečný trest z pohledu pravidel JB, což je skoro "normální" maximální hranice banu.



Fy
12-12-2015 14:38:38
VALVE_ID_LAN
92.240.179.66
FizzyBubble YELENI ARMA LOVE (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=FizzyBubble YELENI ARMA LOVE&player_id=VALVE_ID_LAN&player_ip=92.240.179.66&server_port=27032)
[pripojen]



Mají pravdu i s tím, že jsi na serveru v době incidentu nebyl, to bych mohl jít na server dát ban za demenci jen tak random a týpek co si přijde pro UB řekne, že nic neudělal a budou to říkat i ostatní a já napíšu, že to jsou jeho kamíci a tím to pro mě skončí.

Čas banu 19:37


Jailbreak 2
12-12-2015 19:38:18
STEAM_0:1:63960530
94.113.207.208
:_Koprakek_: (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=:_Koprakek_:&player_id=STEAM_0:1:63960530&player_ip=94.113.207.208&server_port=27042)

vikernes
13-12-15, 12:37
Asi ti možná přijde normální banovat něco co si vlastně ani neviděl ale to je jedno kotelna AT :D :D omluva a unban mi bude stačit jelikož si nemyslím že to že přivezu autíčko a dám ho do boxu je ban na 14 dní či týden ... úplný nesmysl takže to takhle očekávám a uvědom si že nebudeš dávat bany lidem za něco co si vůbec neviděl nebo si neviděl ani demo jak to vůbec bylo do hlášení něbo kamkoliv jinam může napsat kdejakej retard.

Shinigami
13-12-15, 12:42
Ban je na mieste, Vikernes ty sa správaš ako retard, tak nechápem čo sa teraz čuduješ. U CT som ťa nikdy nevidel rozprávať, možno tak keď si chcel rušiť simona, odkedy nemáš práva (možno aj predtým) robíš na servery len problém za problémom a čakáš, že ako bývalému adminovi ti to prejde. Navyše máš ban len k CT kde robíš len bordel, inak môžeš stále hrať.

KeYo ty si bol na servery a nechal si ho narúšať hru a nič si nerobil, prečo? Ešte si toho využil a dal hromadný MTK a tu sa tým chváliš. Čo čítam v poslednom čase tvoje posty tak mi je z teba do plaču, alebo ako by povedal restt ktorého máš tak rád "Je mi z teba na piču". Nechápem, prečo sa zastávaš problémového hráča ktorý robí u CT len bordel.

KeYo
13-12-15, 12:47
jak som ho nechal narusat hru?:D vsak nic neurobil.. doniesol skuter do boxu co robi kazdy.. Leryx s tym skutrom ako CT este aj prechadza Tcka.. a tomu aj ked boli dema nikto nic neurobil.. on len doniesol auto.. ja som ho zobral a dal MTK.. za ktory nic neni a ktory sa robi vzdy ked niekto donese auto do boxu. je to fun mod a vy to berete tak vazne jak keby vam islo o zivot

vikernes
13-12-15, 12:48
Tak proč si nic nedělal už v době kdy jsem měl práva ? No pověz mi proč si třeba nenatočil demo mohl si to postnout na forum ne ? aby to viděli všichni jak moc velikej bordel dělám nikdo mi nikdy nic neřekl :D žádné napomenutí od jiného admina či vedení tudíš to asi tak závažné nebylo tak nevím co tu vykládáš o nějakých problémech....já jsem nikdy problémový nebyl

hofy
13-12-15, 14:35
Zákaz byl udělen na základě potvrzení situace spešlem a několika důvěryhodných hráčů, což mi přijde v pořádku. Ale délka zákazu se mi nezdá odpovídající, na perm by mělo být více zákazů v historii a zas tak závažné porušení pravidel to na perm taky není.
Přikláněl bych se k nějakému kompromisu.

vikernes
13-12-15, 15:23
takže když dělá problémy kdokoliv jiný vždycky jste požadovali demo nebo jiný důkaz nebo když to viděl admin pokud nebylo demo hodilo se to pod koberec....ale teď na zabanování stačí tvrzení několika hráčů a jednoho či více spešla?

KeYo
13-12-15, 17:57
Jaky spešl tam bol? bol som tam len ja myslim.. ak si dobre pamatam.. a pre mna tam nic na ban ani na tyzden nebolo.. vela krat sa taketo stane a da sa dotycnemu VD a CT je pokarhane.. nic viac... a ked su nejake hlasenia admin dojde.. ked neni dokaz, nema co riesit.. a nie ze dojde, neni dokaz, v minulosti take spravil tak budem verit ze teraz zabil vsetky T a dal MFK odla hlasenia, tak mu dam permu

Britny
13-12-15, 18:09
Pokud Simon nepřikáže CT, aby dovezl auto a dal ho do boxu, bere se to jako úmyslné narušování hry. Moc dobře víme, co CT mají dělat a určitě mezi to nepatři bugování aut a nehlídání Simona + je jasné, že u něj šlo, aby se to auto dostalo do boxu a chtěl někoho přejet. Dělá to tak vždycky a takoví hráči nemusí být u CT, spousta lidí za toto dostalo ban vzhledem k tomu, že to dělají stále. Dobře perma je asi moc, takže by se mu to mělo zkrátit na nějakou normální délku s tím, že pokud bude dělat něco podobného, dostane perma.

Jinak pokud se dává za CT tlačítka co zmáčkne T a zabije ostatní T ban, nevidím důvod proč by se nemohlo zavést aji ban za MTK. Přece jen, ti hráči co chtějí normálně hrát z toho nic nemají. Přijdou o peníze, o pomůcky, které si koupili a daný hráč není potrestán - pro hráče co ten MTK dal to fun být může, ale s fun modem to nemá nic společné.

KeYo
13-12-15, 18:12
Britny dalsiu mapu dosiel prasacko na mape crime spravil TRYK ako T.. mal skore -12 a vsetci,.. aj ti co zomreli sa na tom smiali, cize to, ze to s fun modom nema nic je blbost ja len tolko

Britny
13-12-15, 18:37
Dobře a jaký je rozdíl mezi zabitím věznů tlačítkem jiným vězněm a přejetím? Ten co to zmáčkne má ban, ten co přejede pouze kill, protože přejíždění je fun? V obou případech se jedná o to samé a to o úmyslný TMK. Takže by se to mělo trestat stejně.

Co se týče tohoto banu, jsem pro zkrácení s podmínkou. Jak napsal does, kompromis.

KeYo
13-12-15, 18:41
Dobře a jaký je rozdíl mezi zabitím věznů tlačítkem jiným vězněm a přejetím? Ten co to zmáčkne má ban, ten co přejede pouze kill, protože přejíždění je fun? V obou případech se jedná o to samé a to o úmyslný TMK. Takže by se to mělo trestat stejně.

Co se týče tohoto banu, jsem pro zkrácení s podmínkou. Jak napsal does, kompromis.

vsak ja nemam nic proti tomu aby bol MTK banovany znova, tak jak to bolo volakedy.. ja som len narazal na to, co si povedala ze to s fun modom nema nic.. a hej mas tiez pravdu ze ,medzi cudlikom a autom neni rozdiel..

vikernes
13-12-15, 18:42
Prasačko 40 banu za MTK,MFK,TK,FK a TRYKY z toho myslím 3x měl permu a vždycky dostal unban jak k CT tak normálně do celé hry :D Leryx minimálně milion FK,MFK s pomocí bagru a autíček na JB...další nejmenovaní admini o zneužívání grabu a zabíjení hráču třeba mě ani nemluvim...ale já za to že přivezu autíčko dostanu perma ban a někteří z vás tady ještě píšou že to je na místě :D neděláte si ze mě prdel ? :D

Koprakek
13-12-15, 20:10
Aktivní BANy





Datum
Hráč
Admin
Důvod
Délka



http://banlist.csko.cz/images/cstrike.gif
12-12-2015 - 19:37
vikernes
:_Koprakek_:
[zakaz k CT] Demence
30240 minut












OKEY. Tak pro příště...