PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



P4N
02-01-12, 09:39
Žiadam o unban pretože som dostal ban na serveroch ked som na servery ani nebol neboli mi do zložky cstrike odfotené žiadne ss tu je výpis s konzole a poprosím admina o dodanie dema na ktorom mám WH a nabudce nech mi odftí ss.
moj nick : iLLUZIONIST P4N <3 NATY
Steeam id:STEAM_0 : 0 : 2118421
výpis z konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : iLLUZIONIST P4N <3 NATY
[AMXBANS] Tvuj nick : nExo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 2118421
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 2118421
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 95.103.2.157
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 178.40.53.251
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Svacinar
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

ďakujem za vyriešenie.

kashpi
02-01-12, 09:43
čekali jsme tě tady :) jinak demo sem neviděl, jen ti ho sem hážu
demo: de_nuke http://csko.cz/dema/upload/dir/iluzionista2.dem

další vyjádření dostaneš až tu bude sváča a ostatní co se na tom shodli

P4N
02-01-12, 10:11
takže nechcem tu urážat adminov ale nepochopím ako môže dostať práva na admina taký čo má id 32 či kolko to mal ale to je záležitost hl.admina , ja hrám už csko nie jeden piatok čo znamená 7 rok ban nemám ešte nikde tak stále nechápem. Na svoju obhajobu by som len povedal adminovi že na awp to nebol no zoom ale fast zoom ak vies co to je :D. A ten pub po 1 niesom hluchý po 2 mám už čosi za sebou a po 3 mám neaký ten rozum a nemám 13 rokov že chodím so zapatým WH a hrám sa na skill

kashpi
02-01-12, 10:20
7 let? :D Na tomto steamu co máš ted?

P4N
02-01-12, 10:22
ne mal som 5 digit steam so 65 hrami a ten som predall asi za 120 euro lebo som nehral nic ine okrem cska a HL

kashpi
02-01-12, 10:27
áha :D a ještě bych se rád zeptal co hraješ za ligu tedka? No že si tak dobrý :)

edit: já sem totiž strašně zvědavej člověk :)

edit2: neříká ti něco toto?
http://csko.cz/forum/showthread.php?1863-Ziadam-o-unban
Já jen že to je tvoje staré STEAM_ID (STEAM_0:1:43163000)
Myslím, že nás tu zase pěkně taháš za nos a tento steam sis někde koupil :D

spinn
02-01-12, 10:39
4:52 - Chodí si po hornim najednou si vytáhne flash (fail) a chce ho hodit do hlaváku, Tčko tam stojí za hangárem ,ale o tom si vedět nemohl. Vybehneš na něj připravenej. 7:30 - Běžíš si pro něj najisto přes celou čekačku. Nepodíváš se ani k vrzačkám ani za sebe nikam deš si prostě proněj. 7:38 - Předstřel. Malej,ale byl tam.
8:38 - Spadl, jenže mohl spadnout na unimu, mohl ti jít do hospody dveřma, nebo mohl bežet za plant. Tu děru bych aj bral , ale chudák dostal dost luxusně ještě do pohybu.
9:15 - Zase se nikam nepodíváš a deš si ho huntit k oknu do hospody.
9:46 - Zase si pro něj deš najisto do hangáru.
10:25 - ???????????????
11:33 - Místo abys koukal na velkej žebřík koukáš kamsi na druhej ket ,protože ho tam vidíš.
11:39 - Hell yeah.
Ti máš čýtý ! ;o
PS. Umíš hezky děrovat do pohybu.
Edit : 7 místnej steam si dneska může koupit každej blbec.

tyger103
02-01-12, 10:53
Ani jsem to nedokoukal,není třeba.Tady to neokecáš stylem,že hraješ x let a že cituji: "nemám 13 rokov že chodím so zapatým WH a hrám sa na skill",tahle věta mě pobavila po shlédnutí toho dema.. :)

BiA Fz
02-01-12, 11:21
Říkal sem ti ať nekoukáš přes ty zdi, neposlechl si mě
15:46:51 <STEAM_0:0:35803061><89.176.220.163> *SPEC*BiA Fz : iluzionist necum pres ty zdi
15:47:23 <STEAM_0:0:2118421><95.103.2.157> iLLUZIONIST P4N <3 NATY : povie ten co ma steam jak dialnica

kvůli tomu že si koupíš master steam za víc euro tě tu s wh běhat nenecháme.

P.S. Kdyby se vtom někdo chtěl šťourat, stačí si ho pustit první dvě kola z tohoto HLTV
http://csko.cz/hltv/classic/classic-1112311541-de_inferno.dem

P4N
02-01-12, 11:33
nech sa páči tumáš tú ligu:http://www.shifters.eu/cup/35.htm ale chlapci smejem sa vám :D:D:D:D:D

BiA Fz
02-01-12, 11:36
nech sa páči tumáš tú ligu:http://www.shifters.eu/cup/35.htm ale chlapci smejem sa vám :D:D:D:D:D
Dobrý no, toto je spíš k pláči ale.

spinn
02-01-12, 11:58
Aha no shifters, to je liga. Taky tu můžu machrovat že sme první v ranku na shifters a co z toho ? Admini si tam dělaj co chcou zkontumujou ti zápas jen proto , že si je porazil. Děláš ze sebe pána , hraješ shifters ,steam sis koupil na steamids.com. EGO up. ~~~~>
http://www.youtube.com/watch?v=Gh36IkoyMvs

Kotel
02-01-12, 12:15
Proc se nedela screenshot? Protoze vetsina cheatu se pred vyfocenim obrazovky vypne a pak to na screenu vypada jako ze jsi cistej.
Kdyz se podivas na dema profi hracu, zadny z nich nestrili driv, nez nekoho vidi nebo slysi. Ty bezis, za zdi stoji enemy a das mu hlavu driv, nez jsi ho vubec mohl zaregistrovat.
Steam mas novej, jeste vcera o nem nebyla na googlu ani carka.

Amazing-Zajic
02-01-12, 12:17
Takto si to pokazit...Nový steam a hned hacky, je to škoda

Flash
02-01-12, 12:25
Ses obycejnej retard s koupenym steamid a egem az na pudu... tohle demo bych navic este poslal na FFP aby te i z toho pojebanyho shifters vybanovali.

Svacinar
02-01-12, 12:47
Šašku jeden škaredej. Koupíš si 7-mi místnej steam a myslíš si jakej hned nejseš pán. Tak tady jsi nepochodil no.
http://www.shifters.eu/forum/sekce/4884.htm Když hraješ zapnutej, tak to se to pak vyhrává :)
Vidím to tak, že jim to demo pošlu, třeba ti sklapne.

Montty non skill
02-01-12, 14:10
takže nechcem tu urážat adminov ale nepochopím ako môže dostať práva na admina taký čo má id 32 či kolko to mal ale to je záležitost hl.admina , ja hrám už csko nie jeden piatok čo znamená 7 rok ban nemám ešte nikde tak stále nechápem. Na svoju obhajobu by som len povedal adminovi že na awp to nebol no zoom ale fast zoom ak vies co to je :D. A ten pub po 1 niesom hluchý po 2 mám už čosi za sebou a po 3 mám neaký ten rozum a nemám 13 rokov že chodím so zapatým WH a hrám sa na skill

No, na awp už nějaký pátek hraju, jsem možná i o něco málo starší a nejsem tak rychlej, ale to co jsi dával... fz to nebylo a jen bylo zarážející, jak jsi věděl. Ta indie ti sedla a tam jsi nás zaujal. Novej hráč, s takovým skillem a úspěšnost cca 90%... Co na to říct? Měj se hezky a tu ligu asi nedohraješ. Dobrá práce Sváčo ;-) Jen jim to pošli!!

Johny Pampeliska
02-01-12, 14:49
Tak jsem jenom čekal, kdy se tu ukážeš a zvědavej jakej vyplodíš kec, to o tom steamu a lize to je bez komentáře ...
Na AWP jsem tě šel sledovat po hlášení ostatních hráčů s tim, že něco máš...rozdíl mezi FZ a NZ víme, ale i takový lidi co dřív hráli ligu a hrajou tu, nedaj skoro 100% killů jak na fz tak i nz cos dával na Indii, pak ses přepojil na classic, kde mi psali lidi zase na steamu a já tam šel zrovna tak a tam už nás bylo víc, výsledek vidíš sám, neni to rozhodnutí jednoho z nás, ale po dohodě nás všech. PS: a to nemluvim o tom, když jsi tu byl den předtím a spectovali tě jiný admini.

elmawerick
02-01-12, 19:57
No mňa najviac zaujal čas 10:30sek-35sek keď si išiel na plant a ani si hráča nevidel a hneď si poňom šupil ;-) si proste cheater čo dodať :D

Svacinar
03-01-12, 23:20
Unban nebude, nikdo k tomu už nic nemá, takže lock.