PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] SneakySquirrel --> matis



SneakySquirrel
12-12-15, 21:35
Vypis z konzole:

[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 164217)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '18712'
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SneakySquirrel >
[AMXBANS] Tvuj nick: SneakySquirrel
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:600108853
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:600108853
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.191.98.27
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.191.98.27
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================




Poznamka:






Mel jsem po dlouhe dobe stazene csko 1.6 a moje postava chodila hodne rychle a jeste se mi to sekalo. Nevedel jsem o co jde a tak jsem sel hrat s kamosem. pote co jsem dostal ban se mi konecne podarilo najit cim to bylo. Muj procesor to nestihal a proto se to chovalo, tak jak se to chovalo. stahl jsem si program Amd-Dual-Core-Optimizer_1.1.4 a uz s tim problem nemam. Proto vas zadam zda by mohl yt muj ban smazan, protoze to nebylo z duvodu cheatu ale technickeho nedostatku. Predem dekuji za vyrizeni zadosti. SneakySquirrel

Koprakek
12-12-15, 21:47
Hráč
SneakySquirrel


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:600108853


IP adresa
213.191.98.27


Udělen
12-12-2015 - 20:51


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
SH


BAN dal Admin
matis (matis)


BAN dal Server
csko.cz | Capture the Flag (de_inferno)

SneakySquirrel
12-12-15, 22:14
to je hezké ze mi to sem takhle okopirujes... to jsem uz videl... Jen jsem se snazil veci uvést na pravou míru a doufal jsem ze jako admini budete mit alespon trochu pochopeni...

SneakySquirrel
12-12-15, 22:17
Zde jsem zjistil o co slo: http://cs.sosgames.cz/jak-poznat-cheatery-pro-uplne-laiky/34

Napsal uživatel Elis dne 25 Říjen, 2009 - 18:57.
Cus,

precetl sem si tenhle clanek a je to pravda :D. Ale chci sem napsat neco ohledne speed hacku. Ja, kdyz sem si nainstnul csko 1.6, v klidku sem zapnul a ejhle mam speed hack, pripojim se na server a porad beham jak gepard a nozem secu jak sekackou :D . Po par banech na server me to dost nasralo a tak sem hledal na netu...nikde nic. A pak mi poradil kamik abych si stahnul "Dual core optimizer" rekl mi ze to neni tim ze uz bych mel speed hack, ale ze procesor spatne zvlada procesy bo co :).

Takze je to pro vsechny nedobrovolne drzitele speed hacku :D

Preju dobrou hru bez cheateru.

hofy
15-12-15, 17:46
Podobné situace už tu byly a řešily se unbanem, tak uvidíme, až admin dodá demo.

matis
15-12-15, 18:01
http://csko.cz/dema?UPD=owz5GsCM

Samco
15-12-15, 22:28
Zdravím, SH.

nikiii
17-12-15, 20:22
Speedhack.

SneakySquirrel
17-12-15, 20:53
Dovoluji si upozornit na jistý detajl. Opakuji ze zadny SH nemam. Můj důkaz: kdybych ho mel zastavoval bych se po kazdych 2 krocích?... jak jsem psal výše... byl to nejspíše problém s procesorem.. (alespon podle toho co jsem cetl..a vzhledem k tomu ze uz mi to nedela co jsem si stahnul zminovany program)

matis
17-12-15, 21:00
Dovoluji si upozornit na jistý detajl. Opakuji ze zadny SH nemam. Můj důkaz: kdybych ho mel zastavoval bych se po kazdych 2 krocích?... jak jsem psal výše... byl to nejspíše problém s procesorem.. (alespon podle toho co jsem cetl..a vzhledem k tomu ze uz mi to nedela co jsem si stahnul zminovany program)

SH su rozne...nie je pravda co pises....zial v tvojom pripade mozme verit, ale aj nie...preco si hral tak dlhu dobu..dokonca si bol aj nahlaseny
preco si sa hned nevypol a neriesil to?

SneakySquirrel
17-12-15, 21:56
1) nevedel jsem co stim
2) na 1 gungame serveru mi to fungovalo bez problemu ... cca po 1 hru
3) proste jsem si chtel zahrat s kamosem (nasta - byl i v tom demu) - a bavili jsme se zrovna o tom jestli nevi cim by to mohlo byt a vtom jsem dostal ban..


ps : s tim ze hacky jsou zle souhlasim a to ze mi nemuzete jen tak verit chapu... ale stale verim ze to dopadne odpovidajic pravde

hofy
24-12-15, 13:51
neměl jsi s tím hrát a místo toho napsat na fórum žádost o pomoc
teď je jedinou možností koupě originální hry