PDA

Zobrazit normální verzi : RS (ResetScore)



vlado1996
02-01-12, 10:22
Načo je vlastne ResetScore na serveri prosím vás ? Keď niekto má zlé skoré tak preto ? nezdá sa vám to trápne hneď by som to zrušil uvažujte aj vy otom ;) nech každý si je vedomí za svoje skore !

spinn
02-01-12, 10:46
Říká ti něco pojem reconnect ? Proto !

I-Mouse
02-01-12, 11:29
Načo je vlastne ResetScore na serveri prosím vás ? Keď niekto má zlé skoré tak preto ? nezdá sa vám to trápne hneď by som to zrušil uvažujte aj vy otom ;) nech každý si je vedomí za svoje skore !

Trápny si tu len ty. Každý si dáva /rs. Uvediem príklad namne: prídem na server, najprv sa musím rozohrať, keď už som tak si dám /rs a hrám normálne.

Kotel
02-01-12, 11:44
Nekteri jsou ve stresu, kdyz maji spatne skore, tak by jinak stejne davali reconnect. Hra nema byt stresujici.

vlado1996
02-01-12, 11:45
Možná som trápny ale nevie niekto zniesť skore keď má 0 ku 5 :) ;) Keď nie to tak aspoň na war3ultimate nech príde už konečne admin niekedy chodí tam Grey ale iba na 1-2 mapy a potom to začne preplňovať rusmi s cheatmi !

Amazing-Zajic
02-01-12, 12:13
Já to používám stejně jako I-MOUSE také nejdříve se rozehraji, pak hraji na score :)

A nebo někdy když se prohazují teamy..U Ct źkusím po určitých kolech reset...To samé u T a porovnám :)

Flash
02-01-12, 12:18
Jezisi... napsal si 24 postu a kazdej z nich ma hodnotu 0,000000nic, fakt tvoje nazory nikoho nezajimaj a spis nez aby je nekdo bral vazne, tak ses za dementa.
Pro tebe je mozna /rs k nicemu, protoze ses asi na 0:5, jak pises, zvyklej ale drtiva vetsina lidi by si s takovym skore stejne dala reconnect do konzole a to je logicky dost zbytecny, kdyz se to da vyresit jednim debilnim prikazem, kterej tu za celou dobu nikomu nevadil... az na jednou prijde vlado1996 a vsechno, co tu takovou dobu fungovalo, mu vadi.

vlado1996
02-01-12, 12:54
Ty si neaký šéf či čo ? :D Nestaraj dávam tu svoje príspevky ako každý iný nepáči sa nekomentuj nepochopím týchto namyslených ľudí ;)*