PDA

Zobrazit normální verzi : Karadak (zákaz k CT) --> because



Karadak
13-12-15, 11:40
Detaily banu
http://banlist.csko.cz/images/details.gif (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=164245)http://banlist.csko.cz/images/spacer.gif





Hráč
Karadak


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1948405928


IP adresa
80.81.231.102


Udělen
13-12-2015 - 00:36


Délka BANu
10080 minut


Vyprší
20-12-2015 - 00:36 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 10 hodin 27 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Party mod


BAN dal Admin
Ikona (because2)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 5 mini (jail_psychics)




Dobrej den.
Včera večer som dostal ban k CT na týždeň. Hrali sme na jb servere o 1 ráno, boli sme tam 4 : ja, hast+, Grim Reaper a ešte jeden kid ktorý sa tam hral na atrakciách. Keďže som bol u CT tak sme si dali party mod a rozprávali sme sa tam. Zrazu prišiel hráč IKONA a opýtal sa či sú dajaké príkazy, ja som povedal že nie že je party mod. O minútu som dostal ban k CT na týždeň. Tak hráč hast+ išiel k CT. Napísal som mu nech mi zapne mikrofón, tak mi zapol. Začal som sa sním hádať že prečo mi dal ban, prečo na tak dlho, a ták... A ako som sa sním hádal tak všetci okolo stáli, pozerali, počúvali a raz za čas aj niečo povedali na to. A ako som sa tam sním hádal tak hráč u CT hast+ dostal tak isto ban k CT na týždeň (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=164246). Reštartovalo sa kolo keďže nikto nebol u CT a admin IKONA už tam nebol.
Ďakujem za pomoc.
Hráč Karadak.

Latins
13-12-15, 11:47
Vysvětlím jednoduše a stručně... IKONA je because a ten má global práva. A tenhle admin je známý, že dává ban za párty mod :) Co k tomu více dodat. Kdyby si potkal jakéhokoliv jiného admina, tak se ti nic nestane. Určitě nedostaneš v 1 hodinu ráno ban na týden.

Karadak
13-12-15, 11:55
Tak ale prečo je takýto admin admin? A akože nič viac stým nebude? Proste dá ban komu chce a nič viac? Nikto mu nezobere admina? nikto neodstraní ban? Proste dal si bude robiť čo chce?

KeYo
13-12-15, 11:58
urcite som za UB.. o 1 v noci banovat za toto kde su 4 hraci a nikto proti nebol je totalna kravina

Latins
13-12-15, 12:11
Vysvětli Becauseovy. Bohužel je to sice oprávněnej ban, ale trošku s mírou

KeYo
13-12-15, 12:12
Vysvětli Becauseovy. Bohužel je to sice oprávněnej ban, ale trošku s mírou

nikde neni partymod zakazany.. nikdy sa za to bany nedavali... ked sa hraci dohodnu ze sa nebude hrat a nikomu to nevadi.. admin s tym nemoze ani picu

FizzyBubble
13-12-15, 12:16
Party mod rano davam obcas i ja, jdu si dat ban :(

Latins
13-12-15, 12:18
Ale vy aspoň víte, jak funguje JB komunita... Ale někdo, kdo tam chodí jen pro bany za pipoviny, tak nevím.

DarwiN
13-12-15, 12:18
Do služby sa nema chodiť opitý, lebo potom sa dávajú takéto bany

Karadak
13-12-15, 12:20
a ešte potom po bane mi povedal že on chcel hrať a nie party mod ... PO BANE... na jb1 bolo 15 ludi čo tam simonovali a riadne hrali.... čistá buzerácia :/

because
13-12-15, 12:21
Aby bolo jasne, ja nerozlišujem ci je 1 hodina rano alebo poobede. Ja ked dojdem na server o jednej rano tak sa dozadujem normalneho kola lebo som si prisiel zahrať mod JB. Ked by som chcel pobehovat po mape jak retard s gunou v ruke tak si zapnem hru s botmi. UB vám určite nedám, ešte aby ste počas prestrelky liezli pod textúri, kam sa bežný hráč nedostane lebo mu to zabije všetkých HP keď dole skočí a nahitovaný už vôbec nie. Ďakujem za sťažnosť potešila ma.

Btw: Dožadoval som sa jedného normálneho kola, nedali ste tak máte smolu. Patry mod si robte na rezervačke.
Pre darwina: Nebol som opitý, len som chcel hrať mod JB.
Pre keja: To ako keď chcem hrať normálne kolo tak musím byť u CT? To ako Tečko nemôžem sa dožadovať normálneho kola? No lol.

E: Ešte jedna vec: Nerobím si čo chcem, keď nechápete, že som hlavne hráč čo si prišiel zahrať mod JB tak snáď mám právo dostať zo 2-3 normálne kolá. A ak ignorujete dožadovanie príkazov tak máte smolu. To je ako keby wallhackera nechám hrať o 1 ráno len preto, že je jedna hodina ráno. Ale to už som vysvetlil vyššie.
Trocha OT: Ďošiel som v ten daný čas ešte na iné JB serveri, tam nemali problém mi dať normálne kolo. Ba čo viac boli tam týpci čo sa snažili simonovať ale nejaký steamerko sa mu to evidetne nepáčilo a hádzal tam guny Téčkam len aby bola vzbura.
Ďalej sa nevyjadrujem ďakujem zbohom.

Karadak
13-12-15, 12:30
Na ďalšom serveri bolo 15 ľudí kde si mohol v kľude hrať a riešiť si snimi tvoje psychické problémy ... čo sa týka textúry, normálny hráč sa tam dostane a kedže bol party mod, tak počas toho party modu išli do tej textury skoro všetci...

vikernes
13-12-15, 12:33
no jo bikoz klasika ten by zabanoval i tu největší píčovinu ve 3 ráno :D k smíchu

Nakladana Okurka
13-12-15, 13:02
Tak to je docela k smíchu. Party mód prostě není mód a když chce někdo normální kolo, má se normálně simonovat.
Sem si jistej, že kdyby dal takový ban například Charon, nebo Smooke, nikdo tu nereknete ani hovno. Takze, kdo si tu léčí komplexy kucí?

GNHP23
13-12-15, 13:12
k smíchu seš ty :D 4 lidi v 1 ráno se domluví že si daj párty a dostanou za to ban? to je spíš k smíchu :D navíc jak psal...na jiném serveru bylo 15 lidí kteří hráli normálně a on prostě chce hrát s něma pak dá bany a ide pryč....no to je úroveň :D :D

Nakladana Okurka
13-12-15, 13:16
Ale oni se nedomluvili. Sám dávám party mód, ale vždycky řeknu, že jestli má někdo něco proti, ať to napíše. Když napíše, party mód není.
Řešilo se to tady už XX krát. A jestli jsi zastánce toho, aby se zabíjeli lidi, kteří nechtějí party mód a dělají vzpoury, aby v 1 hodinu ráno nedodrzovali pravidla, tak nechapu, na co máš spešla :whistling:

human
13-12-15, 13:18
Neviem, ci je smutnejsie to, ze ste cez week o 1 rano pri pc alebo to, ze o takom case niekto nieco vobec banuje na jb :D

GNHP23
13-12-15, 13:25
ty voe :D sou 4 lidi na serveru a maj párty a dojde V 1!!!!! rano admin a strašně chce hrát i když na jiným serveru je spousta lidí co hrá normálně...jo to je prostě na ban :D :D nevím ale toto mi přijde jako demence...on prostě došel DAL BANY A ŠEL DO ŘITĚ a ty tu budeš cosi mlet o tom proč mám spešla :D

Kajus
13-12-15, 13:28
I já dávám párty mody když je pozdě, málo lidí, a všichni s tím souhlasí ... Tento ban je podle mě zbytečný .. Když si se tam připojil a pak je hned zabanoval aniž bys jim něco napsal. Pak zabanoval všechny bo jste se hádali? Jako realy? Všechny pobanuješ a pak si odejdeš.. Hlavně, že sis chtěl tak strašně zahrát.. Párty mod není o chození s ganou v ruce, ale hráči co moc neznají atrakce tak si je zkouší a ostatní jim mohou aspoň poradit nebo prozkoumat mapu pokud ju neznají..Na rezervačce či s botmi ti asi těžko někdo poradí ..

Jinak hoodně krát jsem u tebe viděla, že ses připojil do kola vykopl si hráče od ct a ještě než začalo kolo si odešel...

Nakladana Okurka
13-12-15, 13:31
Achjo, kdyby jsi se aspoň zaměřil na víc než jen tu poslední větu. Jinak jsi vesměs napsal to samí hovno co v předchozím postu.
Takže v podstatě rikas, že pravidla platí od 10ti ráno do 10ti do večera a pak si každý může dělat co chce?

GNHP23
13-12-15, 13:36
však o tu poslední větu taky ide ty lofas :D nikdo jinej to ani nebanuje a píšeš že sám dáváš párty a pak se oháníš pravidlama?takže pro tebe pak taky ty pravidla neplatí?zas to tak neprožívej myslím že ani jeden ban nebyl vhodnej...

Nakladana Okurka
13-12-15, 13:40
Nejdřív si přečti co píšu, pak se to snaž použít proti mně.
Psal jsem, že dávám party mod, ale nejdřív se zeptám, jestli ho chtějí všichni.
Kajus a kdyz prijdes na server, kde je party mod, ale jeden-dva lidi ho nechteji, tak to řešit nebudeš? Budeš jen v klídku skákat na trampolíně a koukat se?

E: Třeba ten ban je zbytečný, jde mi prostě o to, že se tady všichni pustíte do banujícího admina, ikdyž byl v právu, dát ban.
E2: Už se k tobě ani vyjadřovat nechci.. Ty jsi sem nepřišel říct, že ten ban je blbost, ale nějakým způsobem obhájit svého kamíka. A to jsem si myslel, že by spešlové mohli vědět, že o 1 hodině ráno stále platí pravidla.

GNHP23
13-12-15, 13:43
okurko prosimtě nesmaž si tu hrát na důležitého...esi nechápeš proč je ten ban uplně dementní tak se se mnou nebav :D

because
13-12-15, 13:45
Iná možnosť tu asi neni, len sa znova vyjadriť
Začnem od kaji: Když si se tam připojil a pak je hned zabanoval aniž bys jim něco napsaš toto máš prosím pekne odkiaľ? Skontroluj si chatlog diky. A ešte: Párty mod není o chození s ganou v ruce, ale hráči co moc neznají atrakce tak si je zkouší a ostatní jim mohou aspoň poradit nebo prozkoumat mapu pokud ju neznají Uniká mi trocha pointa HVDčka alebo VDčka.
Human: Že to práve napíše týpek čo preafkuje 4 hodiny v specte na nahnanie nejakých minút a keď tak dojde tak zabije hráčov, kvôli tomu, že tam celý čas nebol a nevie aká je atrakcia. Ale to je jedno názor ti neberiem a som rád, že si sa vyjadril.

No nevadí, prosím ukážte mi kde je napísané, že od 00:00 do 6:00 neplatia pravidlá ďakujem. Alebo, že som dal ban čo by sa za bežných hodinách nebanovalo. Ani jedno z toho nenajdete. Znova to napíšem: Je mi jedno či je 1 ráno alebo poobede, som na serveri aby som robil poriadky. To, že si nezahrám často je mi jedno, Vás to absolútne nemusí zaujímať. A na ktorom JB to bolo 16 ľudí? Bol som na každom, nikde som nevidel, že by tam bol takýto počet. Bol som na každom, a všade som si odohral 3+ kôl.
Ak mi nenájdete niečo čo som zabanoval, že to nebolo proti pravidlám tak myslím, že nemám sa tu o čom baviť, vaše názory na mňa si majte aké chcete sú mi jedno. Všetko to bolo podľa pravidiel.

KeYo
13-12-15, 13:53
to neznamena ze neplatia pravidla ked je 1 hodina rano.. tam ide o cistu buzeraciu a nahnanie si banov ked dojdes na server kde su 4 ludia a nikomu nevadi ze je party mod len tebe.. a pritom si mohol ist na dalsi server ktory bol skoro plny a mohol si sa hrajkat kolko si chcel

Nakladana Okurka
13-12-15, 13:56
Mě třeba přijde zase, že vám nejde o ban, ale o to si rýpnout do člověka, co vám nějakým způsobem vadí, Toť vše ode mě.

KeYo
13-12-15, 13:58
Mě třeba přijde zase, že vám nejde o ban, ale o to si rýpnout do člověka, co vám nějakým způsobem vadí, Toť vše ode mě.

??? ziadnemu s hracov to nevadilo.. vadilo to dakomu kto predtym hral na dalsich 5 JB a kde mohol ostat a hrat dalej. ale namiesto toho isiel buzerovat na iny server hracov..

Nakladana Okurka
13-12-15, 14:01
??? ziadnemu s hracov to nevadilo.. vadilo to dakomu kto predtym hral na dalsich 5 JB a kde mohol ostat a hrat dalej. ale namiesto toho isiel buzerovat na iny server hracov..

A kdyby to vadilo nějakému hráči? Taky ho pošleme do prdele s tím, že tu má další jb servery?

KeYo
13-12-15, 14:03
A kdyby to vadilo nějakému hráči? Taky ho pošleme do prdele s tím, že tu má další jb servery?

povedzme si uprimne kto by prisiel zo serveru kde sa zabaval a kde sa simonovalo na druhy server kde su 4 hraci? asi nikto

GNHP23
13-12-15, 14:03
jo občas afkuju a určitě to není kvůli hodinám to mě je fakt úplně víš kde a že by 4 hodiny?zas to nebudem přehánět...ty to děláš rád :D o tom že bych se někdy probral a pofragoval všecko teda nevím... :D dojdeš v noci a rozdáváš bany za chujoviny...seš prostě velkej pan admin a máš ve všem pravdu....jasný :D mě to je úplně jedno esi si je zabanoval jen píšu že mi to nepřijde vhodné a to snad můžu ne?

Smackk
13-12-15, 14:08
Čau,
Moje slovo toho asi moc neudělá, ale protože jsem si všiml takové blbosti, musím se vyjádřit. :)
Za 1. Co jsem viděl, tak skoro všude je po té 24 hodině párty mód..
Za 2.(k because)To jako když ty si usmyslíš, že bude normální kolo, tak prostě bude a ostatní se mají postavit na hlavu, jen protože si admin?
Za 3. Znovu píšu, moje slovo toho moc neudělá, ale rozhodně jsem pro UB, protože dát ban jen za to, že si chceš zahrát normál kolo je prostě blbost.. Ještě k tomu když na dalším serveru bylo 15 lidí..
SmacK.

mirecc
13-12-15, 14:21
Za 2.(k because)To jako když ty si usmyslíš, že bude normální kolo, tak prostě bude a ostatní se mají postavit na hlavu, jen protože si admin?

Nie že keď on si zmyslí... on proste robil svoju povinnosť... nemusel im dať ban ale mohol... a to že sa majú postaviť na hlavu : oni ten mod nemali v podstate čo dávať... písal že nevidel nikde že bolo 15 ľudí... tak prečo keď si chce normálne zahrať na dobrej mape by mali byť party módy

Byznis
13-12-15, 15:02
to ze riesis ze niekto AFKUje a jedna sa o tvoj TUPY ban - tak to je na potlesk - tu sa riesi co robis ty a nei ze Human AFKuje v specte - aspon afkuje ale ked je online da xy normalych presunov - nato ty prides na server lebo ja som "besauce" a vsetci sa bavia lebo je 1 hodina rano len ty mas problem tak das ban a hraci sa dobavili .... nevim - ja som niekedy stebou vychadzal atd ale to ako ti jebe v poslednom case je horsie jak to ked mne jebe ked pijem ... asi mas lepsie tabletky :D
btw : viem ze ti vadia napr aj moje "neoficialne prava" a ze vyplakavas - prosim ta kukni sa na banlist - na ziadosti a potom nieco hovor - xy banov ziadna ziadost ktora by nebola vyriesena (OT)

because
13-12-15, 18:08
Napíšem to ešte raz pre tých tupších:
Aby bolo jasne, ja nerozlišujem či je 1 hodina rano alebo poobede. Ja ked dojdem na server o jednej rano tak sa dozadujem normalneho kola lebo som si prisiel zahrať mod JB. Ked by som chcel pobehovat po mape jak retard s gunou v ruke tak si zapnem hru s botmi. Je mi jedno koľko je na serveri ľudí, keď jeden, čo i len ja ako hráč chcem normálne kolo, tak ho snáď môžem dostať nie? Prosím ukážte mi kde je napísané, že od 00:00 do 6:00 neplatia pravidlá ďakujem. Alebo, že som dal ban čo by sa za bežných hodinách nebanovalo. Ani jedno z toho nenájdete. Znova to napíšem: Je mi jedno či je 1 ráno alebo poobede, som na serveri aby som robil poriadky. Ak mi nenájdete niečo čo som zabanoval, že to nebolo proti pravidlám tak myslím, že nemám sa tu o čom baviť, vaše názory na mňa si majte aké chcete sú mi jedno. Všetko to bolo podľa pravidiel. Je mi úplne jedno čo si o tých banoch myslia ostatný, sú podľa pravidiel tak je proste smola.
Najlepší názor čo je v tejto téme je od hráča Latins. Síce tu do mňa hubuje, že som zabanoval pičovinu ale na druhej strane píše, že ten ban je úplne v poriadku v rámci pravidiel. Tak prosím Vás, už si jebnite po hlave a akceptujte to, je mi jedno čo si budete myslieť o mne, že je to buzerácia a naháňanie banov (keď už tam mám 1600 banov minimálne za hacky, tak si potrebujem naháňať ďalšie že?) atď. proste je to ban podľa pravidiel a tým to hasne. Nebojte po tomto bane budem častejšie chodiť na JB o pol noci dožadovať sa normálneho kola. Keď tak tento je v poriadku: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=164247 Boli tam 4ria hráči na mape ktorá sa iba dieruje, či nie tam to vadilo hráčovi, tak isto ako na tom jb to vadilo hráčovi (mne). Honím si ego týmito banmi? Mne to nevadí, Vám hej? Ani to mi nevadí.

Pre teba byznis speciálne: Už sa prosím ťa ujeb na hlavičku, všade kde niečo napíšem, vôbec nikde sa nevzpomína tvoje meno a všade proste musíš sem jebnúť sračku, typu vychádzali sme spolu ale potom ti začalo jebať. Troška si už uvedom, že to čo sa medzi nami stalo nikoho netrápi a nikdy ani trápiť nebude.

Čo sa týka humana napísal som svoj názor, ktorý som sám prežil, že bol afk a potom došiel zabil ma kvôli tomu, že bol celý čas afk a nevedel aká je atrakcia alebo čo majú vezni robiť. Je to čisto môj názor ktorému môžte veriť a tiež nemusíte.

Za 2.(k because)To jako když ty si usmyslíš, že bude normální kolo, tak prostě bude a ostatní se mají postavit na hlavu, jen protože si admin?
WTF? Nemajú sa postaviť na hlavu lebo to povedal admin, majú sa postaviť na hlavu lebo to povedal hráč, blbnem aj ja na serveroch kde sme 3ja, ale ako náhle 1 jediný hráč dojde, či už admin alebo neadmin, a dožaduje sa normálneho kola tak blbnutie ide do piče a nastáva normálny mod, normálne kolá a všetko je proste ako keby bolo 2 hodiny poobede. Keď chcem blbnúť aj na ďalej tak idem rezervačku. A to je proste holý fakt, taktiež sa výroba v rôznych firmách nezastaví len kvôli tomu, že je 1 hodina ráno.

Už sa mi to isté nechce furt to isté, tak dúfam, že toto bolo naposledy

S pozdravom
bEcause


Britny: Čítaj všetky príspevky, na každom serveri som bol a odohral som si všade viac než 3-4 kolá, všade vedeli normálne simonovať, len hentý si povedali, že keď dojde random hráč tak na neho budú srať. Nevyprávaj mi žiadne pičoviny ohľadom prepojenia na iný server. Snád môžem dostať na verejných serveroch normálne kolo. Dokonca 2 sa vypli keď tam bolo 14 hráčov..

Britny
13-12-15, 18:59
Takže asi takto:

7 JB serverů
- na jednom JB jsou 4 hráči, kteří prostě tam jsou schválně, aby měli party (party není zakázaná) Pokud dojde 5 hráč a dožaduje se normál kola a ostatní mu napíšou, že je party, tak může jít ještě na ostatních 6 JB, kde se normálního kola dočká.
- toto co si udělal je opravdu nefér vůči nim, chtěli si jenom užít party na JEDNOM JB.
- když už chceš banovat takovýto nesmysl, tak určitě ne na 7 dní ?

- toto by se nedělo, kdyby JB admini se konečně dohodli na nějakých pravidlech, kde by se mohl specifikovat aji party mod

V tomto případě jsem i já za UB pro oba dva.

Karadak
13-12-15, 20:03
Takže... za 1. Okurka- ako som prišiel k CT bolo tam ešte 6-7 ludí na servere a ja som bol sam tak som ich zavolal do boxu a tam som im povedal kto chce party mod na červenú lavičku a kdo nechce nech de na modrú ... všetci išli na červenú tak som dal party mod ... postupom času sme tam boli už iba 4 ... because - pozeral som sa na banlist :D za včerajší deň si dal 8-9 banov ... stoho 5 behom 20min... podla môjho názoru to normálne nieje... vkuse tu píšeš aké bani si ty dal, ale nás to nezaujíma mi teraz riešime tieto 2 bani... dostal som ban s názvon PARTY MOD .... hovoríte že to neexistuje, potom za čo mam ban? že som nedal prikazi? Mohol si ísť do zbrojky a zabiť ma... hovoríš tu že admin a hráč je jedno pritom normálny hráč by išiel do tej zbrojky .... keď už si ten admin tak by si mal ísť príkladom ostatným a NEZNEUŽÍVAŤ TO ŽE SI ADMIN .... hast+ za čo dostal ban? ževraj za nesimonovanie... takže bol AFK odbehol na WC a dostal ban? alebo za čo?... hovoríš že si tam prišiel ako hráč ale choval si se ako admin... máš pravdu pravidlá platia stále, ale aké pravidlo som porušil keď party mod neexistuje? je zakázané povedať party mod keď už tu ideš s pravidlami? Nesimonoval som, 3 hráčom sa to páčilo s 2 som sa rozprával a 1 sa hral na atrakciách... tebe sa to nelúbilo tak banuješ? Zase sa opakujem ... NORMÁLNY HRÁČ BY MI DAL KILL A EE BAN!!!... A mimochodom na JB1 bolo 15 hracov ;-) .... hovoríš že budeš častejšie chodiť na JB kontrolovať večer... admini by mali pomáhať hráčom a tých zlých hráčov banovať... tvojim tempom zachvílu na kotelne nebude ani 1 hráč lebo ty banuješ koho chceš a nie koho máš.

matis
13-12-15, 21:01
Viete o tom, ze Vianoce su uz za 11 dni?

Aj vy sa tak tesite na obdobie plne lasky a pohody?

Zrusit JB a bude klud, ked sa neviete dohodnut!!!

Nakladana Okurka
14-12-15, 09:27
Tak ještě poslední vyjádření..
Dost z vás se shodlo na tom, že ten ban je blbost. Ano, to klidně být může. Taky byste to třeba vy nebanovali.
Tady jde o to, že Bikos to zabanovat mohl a taky to udělal. Čímž ale neporušil žádná pravidla banování, protože byl prostě v právu. Jste pro UB? Dejte mu ho, ale pak nechodte brecet na forko, jak už admini/speslove nemají respekt před deckama z JB, když už dnes stačí jen dojít na forko a admini zhejtujou banujiciho admina.
Prostě ten ban může být sebevětší blbosti, ale pravidla banování porušeny nebyly a vy byste to měli respektovat.

hofy
14-12-15, 09:51
Jenže pořád je to hra. Hra, která má být pro zábavu. Ne pro striktní dodržování nějakých pravidel v jednu ráno na serveru, kde jsou 4 hráči, kterým nedošlo, že v takový čas a v takovém počtu po nich někdo bude chtít simonovat. To je spíš otázka zdravého rozumu než pravidel.
Pravidla jsou záměrně stručná a jednoduchá, aby byla pochopitelná pro každého. Před jejich uplatňováním bych automaticky počítal s tím, že admin posoudí, jestli je nějaký zásah nezbytně nutný.

because
14-12-15, 12:10
Vravím, že som sa dožadoval skurveného normálneho kola. Ako hráč sa snáď môžem dožadovať toho kola nie? A kde boli vaše keci o nejakej 1 hodine ráno keď tu bolo toto: http://csko.cz/forum/showthread.php?31717-JB-*!ENDE!*-(z%E1kaz-k-CT)-gt-kono159&highlight=Ende . Nikde. Taktiež keď ridick robil pičoviny na JB o 4 ráno tak ste ho zjebali jak malého psa. http://csko.cz/forum/showthread.php?30399-JailBreak-a-Global-Admini&highlight=ST3ny Kde bolo vtedy slová: Však je ráno? Nikde..

KeYo
14-12-15, 15:51
ty si snad nad tymi normalnymi kolami robis dobre

kono159
14-12-15, 17:18
https://www.youtube.com/watch?v=uy0LCSP_0q8
mne to pripada ako toto xd

btw bikoz, ked uz na tu hru nemas nervy, radsej to vypni (aspon u mna to funguje)

Byznis
14-12-15, 18:33
https://www.youtube.com/watch?v=uy0LCSP_0q8
mne to pripada ako toto xd

btw bikoz, ked uz na tu hru nemas nervy, radsej to vypni (aspon u mna to funguje)
:console::thumsup4: ta svine vozrala tu ma prava :D
Ja mam pravo banovat :D
Keyo : :D dal si mi ranu - do ucha :D

Kotel
14-12-15, 22:36
Pokud se na jiném serveru hrálo normálně, tak to nechápu. Ale because je primárně aim admin, takže na jb nemusí mít práva, když je s tím problém. Já se do jb taky nechci moc míchat, když tomu nerozumím.

Karadak
14-12-15, 22:37
Because ale ja sem si ani nevšimol že by si niečo žiadal... ty si proste došiel a opýtal si sa či sú príkazi... ja že nie, že je party mód a ty o min na to ban... tak isto aj u hast+ ani bu ani be si mu nepovedal len hned proste z voleja ban... a tie linky čo sem dávaš nás vôbec netrápia... uź pochop že TU sa riešia 2 bany: môj a hast+ ... a to čo robil Ridick ako súvisí s našimi banmi? On dával MFK, boli tam nadávky a bol tam určite na servere nejaký konflikt... ale tu sme sa tvl bavili a kecali a ty odrazu nabehneš začneš dávať bani... ako som hovoril mohol si ísť do zbrojky a zabiť ma, alebo to urobiť ako normálny rozumný a zdraví chlap že tak niećo poviem že simonuj nechcem party mod. Nie len ticho sledovať hru ktorá sa tebe nepáči a potom to tak aj dopadne. Neviem či ti to spravilo radosť ale dúfam že máš krajší život za to teraz. Pár krát si sem uˇy niečo písal som si všimol ale ešte ani raz si sa nevyjadril na moje správy ... zatiaľ čo som videl si povedal že si chcel jedno normál kolo, nejaké linky tu stále posielaš a pičuješ do ostatných ktorý si len vyjadrujú svoje názory. Ak budeš taký dobrý mohol by si sa aj vyjadriť na mňa ;) ďakujem :D a poprosím, za čo som to vlastne dostal ban s hast+? konkrétne poprosím ;)

KeYo
15-12-15, 16:18
ja som za UB a ked im to nechce dat Bikoz, tak by mohol niekto z vedenia...

Kotel
16-12-15, 07:28
Ban zrušen.