PDA

Zobrazit normální verzi : Admin svacinar



bobo
02-01-12, 11:48
takze retard svacinar nazval som ho tak dnes lebo som od neho dostal uplne zbytocny ban inak som si myslel ze je to v pohode admin ale vidno ze neni hral som na capture the flag za T a hrala sa mapa dust2 ja a este dvaja spoluhraci sme boli nad ct spawnom a hrac miska bola na ct spawne a oboch mojich partakov zabila s awom a svacinar to asi nevidel alebo sa robil ze to nevidi tak som si nasetril na awo a siel som aj ja ´´ kempit´´ na t spawn zrazu sa objavila miska so svacinarom a oboch som zabil a hned som dostal ban ale neviem zaco ved miska robila to iste takze ten ban je bud zbytocny alebo ho dostane aj miska :)

ZEUS
02-01-12, 11:51
Hod sem výpis z konzole.

Svacinar
02-01-12, 11:58
S Miskou jsem hrál v teamu a od nás nekempil nikdo, kdo ano, dostal slap/kick a začali hrát. Ty jsi na tom spawnu stál minimálně 5 minut (jen co jsem si toho všiml já). Máš chodit krást druhýmu teamu vlajku a ne kempit na spawnu s awp. Proto ban. Ostatně to máš jen na 3 hodiny.

bobo
02-01-12, 15:00
jj na 3 hodiny to vydrzim ale som si pozeral banlist a dvom predomnou si dal ban za camp na 1 hodinu takze to neni asi podla admina ale podla hraca a v pravidlach na ctf sa pise ze nemozem kempit bez strategickeho bodu a ja som strazil nas flag ine by bolo keby som kempil nekde v polke mapy a k tej miske sa uz radsej nebudem vyjadrovat lebo to tu nema cenu vy si ju budete obhajovat ako neviem co som rad ze ten ban uz vyprsal a dufam ze uz nedostanem viac takychto neferovych banov :)

Svacinar
02-01-12, 15:08
Ne, fakt to nebanuju podle hráče znám/neznám.
Lock.