PDA

Zobrazit normální verzi : Nejaky prikaz na vypnuti teamovych sprav?



Fighter
14-12-15, 19:08
Existuje nejaky prikaz aby som mohol vypnut teamove spravy?Ked je na servru napr.hrac Vlk a Majopn tak nepocujem nic ine len,Fire in the hole,sector clear atd.A pomalu by ste mohli zvazit ci to trestat a brat to ako spam.Dakujem!

Kotel
14-12-15, 19:41
Příkaz není, ale pro VIP ho můžu přidat.

Fighter
14-12-15, 19:52
Tak nebolo by to spatne,vacsinou kdyz sa to normalne pouziva je to velka pomocka ale ked jenom spamuji tak to kazi hru :)

baf
15-12-15, 11:00
nastav si stop sound a mas to vyresene

Reflex.
15-12-15, 11:20
Napis do konzole: hud_saytext 0, pokial ta seru tie hlasky fire in the hole, tak si jednoducho vypni zvuk v hre a mas to.

Fighter
15-12-15, 12:30
Nevim jak ty Reflex ale mne su dolezite aby som pocul aj kroky,rozmiestneni superov.Sice nejsem ten najlepsi hrac,uz to mam davno za sebou a nevadi mi ked to hrac pouziva v hre ale nekteri to cele kolo spamuji a to mi uz vadi.Hram uz skoro 12 let ale poslednou dobou uz aj tie hlasky sa len zneuzivaju.Kde dospieva ten mladez???Bez soundu nema vyznam hrat csko a ty to dobre vis.

e:Baf-strucni nazor mas a nepomohlo mi :)

Reflex.
15-12-15, 12:57
Aha, prepac ja som nevedel, ze hras classic... Mohlo by sa to dat tak, ze by sa zrusili tie prikazy ,,fire in the hole,, atd... Koniec koncov nikoho nezajima kto hadze HE-cko.

E: tak ako ja na aim moc nechodim, ale tak zas taky neustaly spam ako tvrdis to nemoze byt...

Fighter
15-12-15, 13:13
Aha, prepac ja som nevedel, ze hras classic... Mohlo by sa to dat tak, ze by sa zrusili tie prikazy ,,fire in the hole,, atd... Koniec koncov nikoho nezajima kto hadze HE-cko.

E: tak ako ja na aim moc nechodim, ale tak zas taky neustaly spam ako tvrdis to nemoze byt...


Skus hrat ked tam je Vlk a MajoPn,medzi sebou cele kolo spamuju a ked sa im ozves aby sa trosku ukludnili sa ti len vysmievaju :console:

Reflex.
15-12-15, 13:22
Vsak to hlas adminom na steame.

Fighter
15-12-15, 14:08
Vsak to hlas adminom na steame.

Stejne ich dost otrvavujem kvuly citerom :hypocrite: proto som myslel,ze je nato nejaky prikaz kde by sa to vyplo a mam pokoj.


Příkaz není, ale pro VIP ho můžu přidat.
To co napsal Kotel podla mna mu neni problem pridat jeden prikaz a kto chce vyuzije.Stejne som len jeden hrac kto sa nato stazuje,nevidel som ine vlakno takze asi vsetko zustane po starom :wink:

baf
15-12-15, 17:14
napr v cfg nastav si to na co chces bind "MWHEELDOWN" "stopsound"

Fighter
15-12-15, 18:23
napr v cfg nastav si to na co chces bind "MWHEELDOWN" "stopsound"

ok,skusim