PDA

Zobrazit normální verzi : Mute za vulgarizmy.



Reflex.
16-12-15, 17:28
V com je problem? Hraci na serveru sa snazia vyhnut mutnutiu, tak vymyslaju resp. poupravuju vseliake druhy nadavok.
Preto by som chcel navrhnut na ,,rozsirenie vulgarnej zasoby,, na serveru, pretoze ked nastvaty hrac napise (priklad: kkt, pica, skurvysyn atd. (prepacte za tie sproste slova, ale ide o princip, ze ako to je na serveru) tak mu to vobec neda mute, co je absurdne...

Klimax
16-12-15, 19:37
Ja si nadavky na TS ani na serveroch nevsimam, aj ked sa priznavam ze mne tiez niekedy ujde. Ked ti to vadi /mute sa mi zda ze stale funguje.

Reflex.
16-12-15, 19:43
Hej funguje, ale mne ide o to, ze pokial tu je nejaka uroven, tak sa zamedzia najcastejsie nadavky.

ALBA
16-12-15, 21:20
Aj ja už som sa nad tým zastavila. :mrgreen:
A práve, keď ma to mutlo myslím, že za slovo sekunda alebo také niečo.. :D

Reflex.
16-12-15, 21:30
Nemyslim si, ze by si dostala mute za slovo sekunda :-D vsak uvidi sa, ci sa bude nieco s tym robit...

ALBA
16-12-15, 21:59
Tak neviem presne čo to bolo za slovo.. bolo to asi pred rokom a dosť sme sa na tom nasmiali :D

Zoyer
16-12-15, 22:08
opica je pěkné slovo, které bohužel nemůžeš použít ve hře, jelikož dostaneš mute, takže musíš použít jinčí přirovnání, než opica

Reflex.
16-12-15, 22:12
Akoze v klude by sme mohli vytvorit nejaky zoznam slov, ktore najcastejsie pouzivaju kidi na urazanie, a Kotel by ich mohol pridat do zoznamu mute.

Shermanko
16-12-15, 22:28
To máš jedno aj tak nejaké písmenko premenia ľudia a ostatní si to domyslia to máš jedno ;)