PDA

Zobrazit normální verzi : FTK, JailBreak



MartyEE
17-12-15, 13:51
-http://csko.cz/dema?UPD=ochpmVLz
Na deme vidieť, že hneď na začiatku ma začal hitovať :thumsup4:
Potom som išiel s VD-čekom a VD sa zabilo, tak som išiel za simonom, on ma zabil.
BTW: Je strasne namysleny a mysli si, ze je niečo viac. Ci uz ho zabanujete alebo ho upozornite mi je jedno. Nikto ma nebude bezdovodne zabijat, a urcite nie on.
Ak toto citas, odovodni svoje konanie voci mne a čo som ti urobil

^nismo
17-12-15, 13:53
Áno márty. A svou demenci na demu nemáš? Rušení simona tam není. Jak sem se napojil cokoli kdo řekl tak si mu odpověděl: DRŽ HUBU. Poté jak sobota (KISS KISS BANG BANG) Zabil Maky :3 bez důvodu? To mi vysvělíš jak? Narušování simona = KILL :-) Peace :V:

MartyEE
17-12-15, 13:56
Ty si nebol CT, a DRZ hubu som hovoril ked bol MOD, ..
Ked som bol CT a ty simon, strazil som ta isiel som z VD vratil som sa a to čo bolo potom v chate ''drz hubu'' patrilo *Frb << hračovi čo sa hádal so KISS KISS BANG BANG.

Dávaš mi stále FTK ked som s tebov CT, moc si namysleny

S0b0ta
17-12-15, 13:57
To kde si vzal ze sem zabil maky :ddddddd

^nismo
17-12-15, 14:02
Heh. Bylo by fajn kdyby se tu maky vyjádřila. Jelikož vyrušování simona je zakázáno pokud já vím. Stále si ji narušoval MÁRTY. A ty taky Nedělo :-)

MartyEE
17-12-15, 14:03
Nikto nikoho nenarušoval, tak tu prosím ťa nevymýšľaj, keď bol MÓD vtedy sa púšťali pesničky. Ale ty si ma zabil bezdôvodne vtedy Ťa nikto nenarušoval.

S0b0ta
17-12-15, 14:06
Ty tu vytahujes co je zakazany? Pokud ja vim, martymu si jasne rekl, ze kdyz promluvi dostane kill, uz toto bylo bezduvodne a on stejne nepromluvil a ty jsi ho stejne zabil. A uz to dal nebudu resit.
S frbem slo o srandu :)

^nismo
17-12-15, 14:08
Já nevím.. Vy to asi nechápete. :-) Kolikrát promluvil? Já chci mít klid když simonuju. Nepotřebuju aby tam mlel stále že: DRŽ HUBU. KAM IDEŠ? ŽEBRÁK. atd. :-)

MartyEE
17-12-15, 14:09
No vsak hned mi zacal vyhadzovat na oči aby som bol ticho. On mi zakaze? Prečo?
Urobil mi toto iste vela krat, nikdy som to neriesil, ale uz ma to stve.

S0b0ta
17-12-15, 14:10
Wtf? Co to meles k sakru? Vsak ja byl za tvyho simonovani mrtvy a marty nerekl ani slovo
E: Pisnicky jsem poustel jen pri mode :---))))

MartyEE
17-12-15, 14:14
Presne tak, este som sa snazil ho chranit, preto som sa vratil ked sa zabilo vdčko, a pri boxe ma zabil NA PANA.

^nismo
17-12-15, 14:16
A to mi chceš říct že si nepromluvil? :-) Vtipné. :-) No jo. Kámoš se zastává kámoše. :-)

MartyEE
17-12-15, 14:18
Jop... pravda boli, pravda robim aj ja pičhoviny, ale kto nie? Kazdy si s z kazdeho robi srandu jak hrači tak aj admini..

S0b0ta
17-12-15, 14:18
Za tveho simonovani nerekl ani slovo,martyho nijak casto nepotkavam, dneska po dlouhy dobe, kdyby byl on ten "spatny" nezastavam se ho :)

makyna
17-12-15, 14:19
Áno márty. A svou demenci na demu nemáš? Rušení simona tam není. Jak sem se napojil cokoli kdo řekl tak si mu odpověděl: DRŽ HUBU. Poté jak sobota (KISS KISS BANG BANG) Zabil Maky :3 bez důvodu? To mi vysvělíš jak? Narušování simona = KILL :-) Peace :V:

Maky :3 : zdravím ano je to tak pokaždé když sem promluvila nebo sem jim řekla ať mlčí že simonuju tak mi do toho pouštěli hudbu když sem je požádala ať to vypnou tak mi říkali drž hubu a pokaždé když sem něco řekla řekli drž hubu pak jsem je zabila jelikož mě to štvalo poslouchat tak sem pak simonovala a další kolo mě zabil KISS KISS BANG BANG a to sem nic neudělala ani jsem nepromluvila zabil mě bezdůvodně :)

S0b0ta
17-12-15, 14:20
Maky :3 : zdravím ano je to tak pokaždé když sem promluvila nebo sem jim řekla ať mlčí že simonuju tak mi do toho pouštěli hudbu když sem je požádala ať to vypnou tak mi říkali drž hubu a pokaždé když sem něco řekla řekli drž hubu pak jsem je zabila jelikož mě to štvalo poslouchat tak sem pak simonovala a další kolo mě zabil KISS KISS BANG BANG a to sem nic neudělala ani jsem nepromluvila zabil mě bezdůvodně :)

Moc pekna pohadka :))
E: kdy sakra pochopis, ze te zabil marty a ne ja? :dd

Nakladana Okurka
17-12-15, 15:15
Co k tomu víc říct? Na demu je dost vulgarity a bezdůvodný TK. Hádám, že se něco dělo předem, ale to už na demu není..
Každopádně kvůli takovým jako vy, si pak všichni myslí, že JB hrajou jen blázni, magoři a zdravotně nezpůsobilý lidé. :D

^nismo
17-12-15, 15:19
Co k tomu víc říct? Na demu je dost vulgarity a bezdůvodný TK. Hádám, že se něco dělo předem, ale to už na demu není..
Každopádně kvůli takovým jako vy, si pak všichni myslí, že JB hrajou jen blázni, magoři a zdravotně nezpůsobilý lidé. :D

Vidíš vidíš. TO co se dělo PŘED natočením demka je každýmu fuk :-)

S0b0ta
17-12-15, 15:26
Kolik lidem jeste napises, aby se tu vyjadrili? :dddd
E: a kde je to demo pred teda? At se na nej kouknu

Koprakek
17-12-15, 15:31
Za chvíly tady bude stížnost i na to, že ti Simon nedoplnil HP... za mě neřešitelný.

^nismo
17-12-15, 15:32
Kolik lidem jeste napises, aby se tu vyjadrili? :dddd

Máš dojem že sem mu psal aby se vyjádřil? Napsal sem jen: Koukne někdo? Zajmavé :-)

S0b0ta
17-12-15, 15:33
Uz sem psal i Martymu, ze tahle stiznost byla uplne zbytecna :D

MartyEE
17-12-15, 15:38
Ty prosim ta ked mas nejaky problem podaj staznost na mna, ale teraz tu riesime niečo zas ine, on sa na teba vyhovara ale o tebe tu reč nie je

^nismo
17-12-15, 15:40
Ty prosim ta ked mas nejaky problem podaj staznost na mna, ale teraz tu riesime niečo zas ine, on sa na teba vyhovara ale o tebe tu reč nie je

S tebou problém? Heh. Těch je. Myslíš že já to potřebuju někde cpát? :-D

MartyEE
17-12-15, 15:40
E: jak nevyriesitelne ? Začnem si robit čo chcem na serveri ja ? Aha ? Taktiez si nemozem zabijat lubovolne spoluhračov, tak tiez to nemoze ani on.. ziadam aby sa toto neopakovalo z jeho strany, dokazes to Berzox? Alebo ak mas niečo osobne voči mne tak pod na TS mozes mi to povedat a nie ma zabijat v hre bezdovodne ako totalny 99999999********

Ja sa snazim byt na serveri pohode, aby bola aj sranda, ale toto uz sranda nie je, zabijat ma naschvál

^nismo
17-12-15, 15:44
Myslíš že je sranda narušovat simona? Není :-)

PROČ si netočil co se stalo PŘEDTÍM? :-)

MartyEE
17-12-15, 15:44
Na deme sa pred tym niečo dialo, to vsak nema nič spoločne s Berzoxom, tak čo tu pchas

Byznis
17-12-15, 15:45
vypnut JB cez sviatky :van10: vyriesene lock

MartyEE
17-12-15, 15:45
Nikto ta nerusil, pochop to

^nismo
17-12-15, 15:48
Říkal sem pokud promluvíš zemřeš.. Promluvil ? Ano :-)

cituji tě.. "Ja sa snazim byt na serveri pohode" Nevím proč rušíš simona. Viz Maky :3..

E: Taky nevím jestli je v pohodě na serveru každému říkat drž hubu. Skákat simonovi do řeči.
E 2: Přece nebudeme spamovat tímto ne? :-)

Britny
17-12-15, 16:00
A jak je to teda s tím TK co si měl dát údajně té Maky, když to nebyl sobota? Není to taky nějaké bezdůvodné?

E:

K tomu demu, Berzox proč si ho teda zabil, když vůbec teda nepromluvil? Ono je blbý, že není to co bylo před, ale bohužel je tu ted toto demo, na kterém je ten bezdůvodný kill.

^nismo
17-12-15, 16:10
A jak je to teda s tím TK co si měl dát údajně té Maky, když to nebyl sobota? Není to taky nějaké bezdůvodné?

E:

K tomu demu, Berzox proč si ho teda zabil, když vůbec teda nepromluvil? Ono je blbý, že není to co bylo před, ale bohužel je tu ted toto demo, na kterém je ten bezdůvodný kill.


Tím pádem to nedotočil celé. Vydrž :-)
E: No jo. On to vlastně netočil co bylo před tím. Nic. Neřeším. Každý má svůj názor. Ano. Udělal jsem blbost. Přiznávám si to. :-) Dále se nebudu vyjadřovat..

MartyEE
17-12-15, 16:17
Ja som zabil Maky lebo ona zabila mňa, zabila ma lebo som jej údajne skákal do reči, povedal som Drž hubu, Sobo@ a *Frb lebo sa hádali, ale on mi dal bezdôvodne Team Kill... tak čo, nič som jej bezdovodne nedal, tiez ma zabila bezdovodne, lenze berzox to robi pravidelne

^nismo
17-12-15, 16:19
Ja som zabil Maky lebo ona zabila mňa, zabila ma lebo som jej údajne skákal do reči, povedal som Drž hubu, Sobo@ a *Frb lebo sa hádali, ale on mi dal bezdôvodne Team Kill... tak čo, nič som jej bezdovodne nedal, tiez ma zabila bezdovodne, lenze berzox to robi pravidelne

Pravidelně? Aha :-'D
Jestli chceš tak můžeme jít na Tsko a říct si to tam :-)

MartyEE
17-12-15, 16:27
No určite lepsie TS-ko ako mi budes kazit hru, tym ze ma budes zabijat.. či ?

Britny
17-12-15, 16:30
Pokud vyrušuješ, tak tě Simon může zabít, pokud se to opakuje, mělo by přijít nějaké hlášení, aby admin/spešl udělal pořádek. Avšak na demu je momentálně natočeno 1 kolo pro nás s bezdůvodným killem, já osobně to netrestám pokud to ct udělá jednou, tak je napomenuto, až poté následuje ban k ct.
Takže zde bych viděla pouze napomenutí, je toto docela neřešitelná situace.
Berzox ty nikoho nezabíjej, prostě ho nahlaš nebo sám na něj natoč demo, jak vyrušuje, nebo se to takto obrátí proti tobě.
Marty ty zase nevyrušuj Simona, máš ho hlídat a plnit jeho příkazy - to platí pro všechny ct. a trochu slušné řeči do toho miku.

MartyEE
17-12-15, 16:38
To som aj spravil, na deme som strazil simona,bol som ticho na jeho prikaz...zabil ma, tak isto ako ma zabil aj 10x pred tym, ale dík moc za vyjadrenie :) Nechcel som mu zle, len nech prestane byt tak moc panovacny, a nech ma nezabija, dik

^nismo
17-12-15, 16:51
To som aj spravil, na deme som strazil simona,bol som ticho na jeho prikaz...zabil ma, tak isto ako ma zabil aj 10x pred tym, ale dík moc za vyjadrenie :) Nechcel som mu zle, len nech prestane byt tak moc panovacny, a nech ma nezabija, dik


Počkéj. 10x? :-D Zajmavý že toto je moje první kolo u CT hehe. :-)

MartyEE
17-12-15, 16:54
celkovo :)

^nismo
17-12-15, 16:58
Můžeš mi říct KDY naposled sme byli my u ct? ( Po odpovedi se nebudu vyjadřovat )

Nakladana Okurka
17-12-15, 17:50
Tady je blby i to, že ty dema jsou takový, že ten co točí, tak jeho hlas/mluvení do hry se na demo nezaznamenává. Takže ani nejde posoudit, jestli jsi mu do toho kecal když tě zabil, nebo ne..
Hlavně už to zavrete nekdo