PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na demo ] MiCHAL HANiCCIN --> Byznis



Michal_haniccin
19-12-15, 17:37
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 164897)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'ab minimalne'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MiCHAL HANiCCIN >
[AMXBANS] Tvuj nick: MiCHAL HANiCCIN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1951134271
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1951134271
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.190.50.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.190.50.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Atmyň >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 3 (de_nuke)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Unknown command: -setlaser
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Do tretice vseho dobreho zdravim kolektiv adminu kotelny. Tentokrat je to za aimbot. Hral jsem s deaglem nuke - idealni mapa na semi-close-range pistolky. Nekdy pred tydnem jsem se dival na stats a 7/10 fragu deaglem je hlava. Obcas se to nekomu nezda, jako treba dneska Tobe Atmyne. K vzteku je, ze uz je to druhej ban za ab (kterej nemam), tak je trochu desivy, kolik se toho asi zabanuje nepravem. Podotykam, ze mi to necuka a nikdy by se nemelo trestat za to, ze nekdo miri na hlavu. Napada mne, ze delam takovy rychly flicky smerem k hlave, ale to asi vetsina lidi, navic nemam nic velkou sensku. Tak prosim o demo, rad bych se mrknul na to svoje fragmovie a hlavne zazadal o unban. Zase jednou uctivej dik vsem co si na to najdou cas, Michal Haniccin.

Michal_haniccin
19-12-15, 18:36
http://csko.cz:81/hltv/27098/27098-1512191715-de_nuke.zip

Předběhnu a nahodím odkaz na HLTV. Byl jsem na serveru od začátku.
Díky

J3ZUsSs*
19-12-15, 18:45
http://csko.cz:81/hltv/27098/27098-1512191715-de_nuke.zip

Předběhnu a nahodím odkaz na HLTV. Byl jsem na serveru od začátku.
Díky

HLTV je na aimbot zlý, nahráva sa totiž iba na 30 FPS. Počkáme si radšej na demo.

Byznis
19-12-15, 18:46
no nevim nezdalo sa mi hlavne to ako si behal mysou tam kde boli t aj ct divne trocha az dost , ak som sa zmylil tak ti dam ub to je jasne , ale asi mas carovnu mys

Michal_haniccin
19-12-15, 19:08
no nevim nezdalo sa mi hlavne to ako si behal mysou tam kde boli t aj ct divne trocha az dost , ak som sa zmylil tak ti dam ub to je jasne , ale asi mas carovnu mys

Jo já Ti rozumím. Celkem často volám adminy na hráče od kterých dostávám záhadné předstřely. Když admin nepřijde jdu do spectu, jen abych zjistil, že je čistý. Těch divných situací ve hře vyvstává relativně dost, zvlášť když k tomu máš spect wh, tak vidíš ještě víc divných situací. Spojíš k tomu nonsteam prostředí a z podezření je ban a celkem rychle. No tak uvidíme. Zatím jsem dal právě aspoň to hltv demo, ať lidi můžou kouknout na celou mapu. A jestli z toho není vidět, že mi to nestřílí samo, tak z toho určitě je vidět, že mi to samo nekouká. Koukal jsem na to, a jsou tam momenty, kdy naprosto jasně střílím na hlavu - mám ho orámovaného v crossu a tu hlavu mu to prostě nedá. A několikrát jsem si taky objevil naprosto tragickej aim za kterej se stydím =D

Byznis
19-12-15, 20:36
pozeral som demo este raz , poviem k tomu len tolko dam ti ub - ale budem ta dalej sledovat lebo ,mas fakt divne fragy , sorry ze si nemohol hrat ... mozete lock

Michal_haniccin
19-12-15, 20:57
pozeral som demo este raz , poviem k tomu len tolko dam ti ub - ale budem ta dalej sledovat lebo ,mas fakt divne fragy , sorry ze si nemohol hrat ... mozete lock

Díky, zkusím trochu ubrat nohu z plynu. A že jsem nemohl hrát nebo cokoli? Vždyť je to jedno, je to takové, jaké to je a nepodělám se z toho :) Děláš svojí práci, děláš ji zadarmo, jako dobrovolník, jak nejlíp umíš. Těžko se za něco vztekat. I tak, díky za unban a za slušnost.

Bee
19-12-15, 21:03
Líbí se mi tvůj přístup vůči banu Michale :) (y)

hfQ.V
19-12-15, 21:32
zacinam mat konkurenciu :D..uvidime ci sa ti podari tolko periem co mne