PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - AIM (dust2 only)



kubecko
20-12-15, 22:27
zdravím,
konečne som sa dokopal k tomu aby som požiadal o práva na d2 :D
-originál CS hru mám - ID - STEAM_0:0:29886035
-na portáli csko (presnejšie na d2 #3,2) hrám uz asi 5mesiace +-
-CSko hrám 7 rokov s prestávkami, posledný rok aktívne denne 2-4 hodinky denne keď je čas a niesom v robote
-skúsenosti mám, adminom som bol už veľa krát na viacerých portáloch ktoré bohužial skončili (dôvod- malá hranosť 1.6tky, malo ľudí, krach :D)
-trestný rejstrík mam čistej, necheatujem, raz za čas popixujem ale krotim sa :O) , poslednú dobu ignorujem vulgárne naražky v chate radšej, nemá to zmysel odpovedať :D mňa neuraží nikto, akurát uráža sám seba :*
-cheaterov hlásim adminovi cez steam (väčšinou adminovi Big Smoke, ak nieje online stále hlásim cez /cheater, zatial sa mi ešte nestalo žeby som na csku.cz d2 nahlásil cheatera a bol čistý, mám na to zrak :P), na fóre som nikdy cheaterov nehlásil, registroval som sa dnes lebo som sa k tomu konečne dokopal :D dufam že to nieje prekážka k adminstvu :P
-mám 18 rokov (26/10/1997)
-meno v hre - predtým JANO VERZUS SENZUS, ale teraz uz asi dva mesiace stále - pulgramovy brko , ľudia ma tam poznaju, necheatujem nemam dovod na to :D ved viem hrať :D
-o práva žiadam pre to lebo na d2ku chodí veľa NS cheaterov, nemam chuť sa hadať a čakať kym pride admin (ked príde..nevravím že tam niesu nikdy, ale veľa krát sa stáva že admin nieje a cheatery otravuju zivot, ludia odchadzaju zo serverov a nedá sa hrať no) ale chápem to, aj admin je len človek a nema čas stále sedieť za CSkom
tak to je asi vše, ak máte niekto nejake otazky rad odpoviem, kludne si ma pridajte na steame ak chcete, inak som v pohode typek takže chill :D :)) Pekny večer prajem a krasne ráno :D

Tutinko
20-12-15, 22:58
+ steam
+ podla ziadosti mas skusenosti
+ vek

- hlasis len jednemu adminovi
- nevidel som ta hlasit cez ! a forum (ospravedlnujem sa, ak som na tvoje hlasenie prisiel a banoval som, obcas zabudam :drool: )
- nekukal som aktivititu, ale pocas predskuskoveho terminu hram casto a nevidel som ta tam hrat, osvetli mi to, ak sa mylim


Zatial som PROTI, , ale vydrz tu istu chvilku, posnorim ta a potom mozno zmenim svoje proti na hodnotenie ZA :) a budem sa rozhodovat aj podla toho, ci niekto na teba nevytiahne nejaku spinu :hypocrite:

kubecko
21-12-15, 15:04
Dobre, posnor si ma :D pockam si kludne. Co sa tyka aktiviti pišem tak ako to je :D hravam poobede a vecer, podla situacie jak som na tom :D takze kludne ma cekuj :D

Troppe
21-12-15, 16:00
Čauko :)
Od hráče baGEr |;258

Ahoj, mám 1 otázku, prečo klameš o veku ?? V roku 2012 si mal 16 viz. http://forum.c-strike.cz/viewtopic.php?t=20845 a teraz je koniec 2015 a máš 18 ?? nemal by si mať 19 ?

DiEAcE
21-12-15, 17:58
Čauko :)
Od hráče baGEr |;258

Ahoj, mám 1 otázku, prečo klameš o veku ?? V roku 2012 si mal 16 viz. http://forum.c-strike.cz/viewtopic.php?t=20845 a teraz je koniec 2015 a máš 18 ?? nemal by si mať 19 ?

Zdravím zabijáci

Pan Bagrista se jen špatně díval. 26.10.1997 znamená, že mu je 18, ale v době žádosti na cstriku mu ještě 16 ani nebylo. Co mi nejde do hlavy, že před 3 lety hrál 7 let csko, jako dnes.

Jinak už k žádosti, napsané je to hrozně a jako admina si ho představit nedokážu, už jenom z nulové aktivitI na webu.

Navíc z vedlejšího webu:

http://open-arena.eu/banlist/ban_list.php?bid=459 <-- Nadávky
http://cs.soe.cz/amxbans6/ban_list.php?bid=13325 <-- Reklama
http://pixel-banlist.cekuj.net/ban_list.php?bid=1310 <-- Reconnect
http://amxbans.53365-1826.crew.sk/ban_list.php <--- Ban za WH

Britny
21-12-15, 18:42
Já teda nevím jaké máte počty, ale podle té žádosti před 3 roky by měl mít 20 :teehee:

Jinak odkazy na jiné portály by se tu neměly vůbec brát v potaz, ještě když ani nefungují.

K žádosti:
- popravdě mi přijde, že dost lžeš a někomu takovému není dobré svěřit práva, už ze zkušeností jaké tu byly
- 0 aktivita zde na webu, je dobré mít něco nahlášeno, aby každý věděl zda poznáš či nepoznáš cheatery

Za mě momentálně určitě NE

Bee
21-12-15, 21:53
Více napsáno předemnou, tudíž se přikláním k většině

FACTOR
22-12-15, 20:20
Ahoj,
+ steam

- registrace na webu dneska
- neviděl jsem hlášení přes !
- hraju většinou jen D2 a stejně tě neznám

Stejně jako u ostatních, máš pár měsíců na změnu, zatím jsem PROTI.

kubecko
24-12-15, 00:13
zdravim vas.. tak ako zacnem :D .. 18 narodeniny som mal 26.10.2015 tj pred 2 meciacmi, nemam prečo klamat o veku kludne si ma vyhladajte ak to je nutne :D.. a na otazku ci som nemal mať 19 ani neodpovedám lebo je to zbytočne.. dalej tie odkazy co si mi poslal mi nejde otvorit ale moze byt ze su to moje bany ale tie portali asi ani neexistuju a naco vytahovat to co bolo pred xy rokmi, pozeraj a sleduj ma teraz na csku kde ziadam prava a nie bany ked som mal 13-14 rokov :D dalej.. neviem vobec v com klamem v tejto ziadosti ale okej beriem tvoj nazor.. nemam vam v čom klamať kedže je to ziadost o adminstvo na hre, prečo by som vam mal klamať ? :D nemam 14 rokov, a bavim sa snad s dospelými ludmi nie? a hej Bee, nebud ovca a vyjadri svoj nazor predsa, ty tak isto aj s FACTOROM ma vidavate často na dust2 #3 KEDŽE TAM HRAVAM STALE, tak FACTOR prosim nepiš ze mne neznáš.. a ešte k tomu webu, poviem to na rovinu, ked vidim cheatera na servery a nieje admin na servery a nemam v priateloch na steame online admina, nechce sa mi pisat na forum ze je cheater na servery, kym pride admin, cheater aj odide.. nehovorim ze v kazdom pripade.. preto aj ziadam o prava, aby nechodili cheatery, ked nehram cs, som na steame stale ked mam zapnuty pc, napisu mi ludia a pridem na server, to je 5 minut roboty.. a co sa tyka tej registracie.. a čo? hlavne je ze som sa registroval a teraz tu chodim nie? preboha ludiaaa.. to co je

matis
24-12-15, 09:22
takze k ziadosti

- nulova aktivita na fore, prvy prispevok a hned ziadost
- v hre cez ! si nehlasil ani raz, /cheater si pouzil 5x
- aktivita v hre moc slaba > Total Connection Time: 0d 17:28:43h / http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4389904
-

otazka si z Kosic?

poznas tieto nicky? Zašk0, w1shonez bitcheeez

Bee
24-12-15, 18:57
Příteli nechtěl jsem to tam zbytečně rozepisovat , proto jsem to tak napsal, vidím to stejně jako oni , je to můj názor , který je stejný jako jejich. A to už o něčem asi svědčí ? hm ?

kubecko
26-12-15, 18:13
Som z košíc, poznám w1shoneeza (btw nevola sa tak uz davno).
Bee takže ty ma nepoznáš zo servera ? kolkokrát sme hrali spolu/proti sebe.. hah
a btw spomeniem nicky ktore som pouzival na csku, nepisal som vsetky.. napr. JANO VERZUS SENZUS (kt. som spominal), after 3 bongs (velmi známe na dust2#3 :P) a teraz uz dlhu dobu pulgramovy brko. Neviem nevyjadrujem sa dalej k tejto teme lebo vidim ze tu nejaky chlapci ADMINI .. ADMINI :D mi pišu take - ze neviem ci sa mam smiat alebo este viac smiat.. no nevadí tak či tak tam hravať budem dalej a neriesim, cheaterov tam mate stale vela a ani o nich neviete, pokojne sviatky este prajem :)))

Bee
28-12-15, 21:02
Opravdu mi tvůj nick nic neříká i když ty si mě očividně pamatuješ, já tebe nikoliv. Pamatoval bych si tě kdyby jsem často zahlizel tvé jméno v hlášení a nebo by jsi to extrémně skillil (to není urážka) .

Samco
06-01-16, 18:27
Hlásenia v hre a aj tu žiadne. Na fóre naposledy pripojený pred takmer 2 týždňami. Ďalšie dôvody spomenuté vyššie.PROTI

HSMartinka
13-01-16, 19:08
nulová aktivita, proti

matis
15-01-16, 07:35
Poslední aktivita
26-12-15 18:14

LOCK