PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva



MajuSha
21-12-15, 21:57
Ahojte,
chcela by som požiadať o práva na Fun servery, presnejšie na schovku. Mám 18 rokov a CSko hrám už 4 roky, ale najčastejšie hrávam schovku. O práva na Vašom servery žiadam nie preto, aby som sa povyšovala nad ostatnými hráčmi ale preto, lebo chcem pomôcť najmä druhým adminom s prácou a aj hráčom, nakoľko na servery trávim viac času a občas sa stáva, že zháňajú admina, pretože je nejaký problém. Taktiež sa nerada pozerám na správanie niektorých hráčov, pretože tým narúšajú hru nám, ktorí naozaj máme záujem si normálne zahrať. Rada prispievam s nápadmi a vylepšovaním niektorých vecí :-) Taktiež veľmi rada na servery pomôžem hráčom, ktorí majú nejaké otázky ohladom CS alebo im nie je niečo jasné. Adminkou som bola vyše roka na viacerých serveroch napr. na Hispe, ale nakoľko ju potom zrušili tak som skončila. Príkazy ovládam :-) Ban som nikdy nedostala, teda aspoň si nepamätám :P :-) Steam mám, tu je ID: STEAM_0:1:154643927.. Toto je asi tak všetko tak v stručnosti. :-)
Za odpoveď velmi pekne ďakujem. :-))

Detektor
21-12-15, 22:00
Nesplnaš základne podmienky nemáš steam . To čo si sem dala je VALVEID (Non-Steam) csko .

Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):


vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)

MajuSha
21-12-15, 22:28
Ospravedlňujem sa, zle som skopírovala adresu. Nebola som prihlásená, moja chyba. Tak ešte raz..
STEAM_0:1:154643927 tu je Steam. :-)

Samco
21-12-15, 22:30
Toto SID aj existuje? V chatlogu a ani na webe mi ťa nenašlo.

E: Aha, už to mám. Na Steame nevlastníš ani CS.

Zbytočné podľa mňa toto naťahovať - PROTI.

E2: Ja tam to CS furt nevidím :D http://steamcommunity.com/profiles/76561198269553583/

MajuSha
21-12-15, 22:34
Áno, existuje. Treba pozrieť poriadne.

Klimax
21-12-15, 22:34
Steam acc vytvoreny pred 2 hodinami, na steame nemas ani 1.6. proti

OK, ukaz mi prosim ta kde mas cs: http://steamcommunity.com/profiles/76561198269553583/

MajuSha
21-12-15, 22:41
Hej, je vytvorený dnes nakolko som si založila nový. A CS 1.6 tam mám stačí sa len zas pozorne pozrieť. Ale ok, beriem to :-)) Nebudem sa hádať.

Koprakek
21-12-15, 22:46
Asi to nemá ani cenu řešit.
PROTI

​A dal bych rovnou LOCK.

Britny
21-12-15, 22:56
Majuško ty si nikdy nehrála pod steamem a vždy na ns? Ono když klikneš na svůj odkaz, tak tam fakt nic nejde vidět, ikdyž se známe dlouho, ještě za dob jiných portálů :D Ted nevím Bezu či Free :D Tak bohužel musíš splnovat dané podmínky mno, jako všichni.

hofy
22-12-15, 00:42
ahoj, bohužel nesplňuješ nezbytné podmínky pro přijetí, takže se musí žádost uzavřít
je potřeba vlastnit steam cs, hlásit cheatery na fóru, apod., zkus požádat, až budeš podmínky opravdu splňovat, jinak není možné žádost řešit